Colofon m DiiiiliUifiuJËifJM amilieberichten 0 lllensenlinq.nl familieberichten 25 Nelly Pleune-Spruijt mw Pleune-Spruijt Corné Vader maandag 31 mei 2010 De Heer is mijn herder Psalm 23 Diep bedroefd, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een zorgzaam leven van ons is heengegaan mijn lieve man, onze geliefde vader, schoonvader, opa en overgrootvader Leendert Krijn van Lieren 70 jaar getrouwd met Anna Wilderom A Wissenkerke, t Goes, 19 augustus 1914 29 mei 2010 Colijnsplaat: Anna van Lieren-Wilderom Greding (D): Riek en Jürgen Arthur, in herinnering Anke en Thomas Nico, Lara, Annalena en Leon Oosterhout: CeesenSuze Amsterdam: Nineke Breda: Eline O en Rick Jelte en Timme Tilburg: Joost en Danielle Wissenkerke: Leo Wissenkerke: Lenie, in herinnering Souburg: Leen en Lina Vlissingen: Nathalie en Nikos Kruisland: Ilona Breda: Pedro Onze dank gaat uit naar verpleeghuis Ter Weel in Goes, voor de liefdevolle verpleging aan hem besteed. Correspondentieadres: Dr. Maasstraat 4, kamer 111 4486 BW Colijnsplaat Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 3 juni van 12.30 tot 13,00 uur in de "Opstandingskerk", Voorstraat 20 te Wissenkerke. De afscheidsdienst zal gehouden worden om 13.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw. De begrafenis zal plaatsvinden om plm. 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in "Zaal onder de Toren", Voorstraat 20 te Wissenkerke. Uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Leendert Krijn van Lieren echtgenoot van A.P. van Lieren-Wilderom Creil: P.|. de Regt-Wilderom N. de Regt Zoutelande: M. Boogaard-Wilderom J. Boogaard neven en nichten Heden bereikte ons het bericht dat is overleden Erelid de heer J. Verrijzer Oud-bestuurder Werkgeversorganisatie Schildersbedrijven. Zijn grootte inzet verhief hem tot drager van de Gouden Speld binnen de organisatie. Ondernemersorganisatie schilders-, onderhouds-, metaalconserverings- en glasbranche F.O.S.A.G. Regio Zeeland J. Trimpe vz S.J. van der Tol sec. Wat is het leven van een mens, een voetstap in het zand. Die weer wordt weggevaagd Wanneer de vloed de grens verplaatst Tussen zee en strand. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, namen wij kennis van het overlijden van onze lieve (schoon) zus en tante Maria Geertruida Vogel- Rouw "Rietje Rouw" Geboren te Terneuzen: 10 december 1940 Overleden te Hulst: 27 mei 2010 Wij wensen Marina en Peter, Soraya/Anne-marie en Roberto, Calogero en Vittorio veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Broers en zussen, Neven en nichten Familie Rouw Geheel onverwachts nemen we verdrietig afscheid van mijn lieve zus, schoonzus, en tante Wij wensen Jacco en Conny, Nathalia en Leo, en de kleinkinderen heel veel sterkte toe. Leny en Harm Ridderbos-Spruijt Derk Eline en Reinier, Nadia Helmi en Louis, Valery Jacquelien en John, Sven Serooskerke, 28 mei 2010 Verdrietig zijn wij door het overlijden van Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Personeel van de firma Sinke. Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk en begrafenis. Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het meeleven, in de vorm van kaarten en telefoontjes na het overlijden van Willem Vos heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Corrie Vos-Sturm Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, mei 2010 Uw medeleven na het overlijden en bij de uitvaart van Omèr de Smaele troost ons. Wij danken u daarvoor hartelijk. Diana Mannaerts, kinderen en kleinkinderen familie de Smaele Begrafenisverzorging Tarweakker 23, 4341 MD Arnemuiden Tel. 0118 - 60 25 00 Wij verzorgen alléén begrafenissen. Ook levering gedenkstenen. Roeland Uitvaart Zorg 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113 -231 577/06 - 512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 27