24 I familieberichten Jacob Willem Jongman Jaap Anthony Poissonnier Aarnout de Wijze Nout de Wijze Gilles Pieter de Wit maandag 31 mei 2010 fj| (llensenlinq.nl Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is in alle rust overleden mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa echtgenoot van Gerrie Westerveen in de leeftijd van 70 jaar. Breskens: G.A. Jongman-Westerveen Kinderen en kleinkinderen Oostburg, 28 mei 2010 Scheepvaartstraat 27 4511 BA Breskens Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis "De Stelle", afdelingen Klaverblad en Klaproos, voor de liefdevolle verzorging aan hem gegeven. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 2 juni om 14.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6teTerneuzen. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij condoleren de familie met het overlijden van Jaap Jongman ons oud-bestuurslid Leden van Toneelvereniging Thalia Breskens Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren is tot onze droefheid toch nog onverwachts van ons heengegaan mijn lieve man, vader en opa (Toon) echtgenoot van Jozien de Putter Retranchement, 12 december 1936 t Oostburg, 28 mei 2010 Oostburg: jozien Poissonnier-de Putter Eede: Frans en Ivanna Poissonnier-van Jole Lisanne Frangois Laurent IJzendijke: Hendrien en Luc de Waal-Poissonnier Peter Alex Ellis Dierkensteenweg 3-101 4501 RD Oostburg De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 2 juni om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde kerk te Retranchement. Aansluitend zullen wij Toon in familiekring, overeenkomstig zijn uitdrukkelijke wens, naar het crematorium begeleiden. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Anthony Poissonnier Oostburg: M.S. de Feijter-Poissonnier in herinnering Jac. de Feijter Breskens: 1.). Poissonnier M.S. Poissonnier-Risseeuw neven en nichten Veel te vroeg is na een ziekbed overleden onze broer en oom Hans Verploeg Wij wensen Inge en Sanne veel sterkte met dit verlies. Pedreguer (Spanje): Emmy Verploeg SjaakZonnevijlle Biggekerke: Jeroen Zonnevijlle Anna-Marie Koppenaal Zwartewaal: Maria Zonnevijlle Igor Coppens Ik zie een poört wijd open staan waardoor het licht komt stromen, een poort waar 'k vrijelijk in mag gaan om vrede te bekomen. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele fijne jaren die wij samen mochten beleven, geef ik u kennis dat de Here na een kortstondig ziekbed heeft weggenomen mijn lieve man Nout de Wijze A 30 juli 1932 128 mei 2010 Koudekerke: Stien de Wijze-Geldof Burgemeester Dregmansstraat 22 4371 EG Koudekerke Nout is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2, te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 2 juni van 1115 tot 11.45 uur. Aansluitend zal hier, voorafgaand aan de crematie, om 12.00 uur de herdenkingsdienst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heen gegaan onze lieve broer, zwager en oom Nout de Wijze in de leeftijd van 77 jaar. Oost-Souburg: Rina van Zweden-de Wijze Adrie van Zweden (in herinnering) Vlissingen: Bram de Wijze Marian de Wijze-Luermans neven en nichten 28 mei 2010 De Here heeft Thuisgehaald onze lieve zwager en oom geliefde echtgenoot van onze zus Stien Heinkenszand: C.M. Dingemanse-Geldof K. Dingemanse 'sHeer Arendskerke: A. Geldof Zwolle: A. Geldof G. Geldof-Heida Neven en nichten Koudekerke, 28 mei 2010 Bedroefd zijn we door het overlijden van onze meelevende oom Nout de Wijze Neven en nichten familie Louws Wij zijn bedroefd dat onze ome Nout is overleden. Onze gedachten zijn bij tante Stien. Jan en Ria van Klooster-Dingemanse Javka Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze goede buurman We wensen Stien en familie veel sterkte toe. Jan en Zus Kleinepier Henk en Annette de Vries Piet en Remmie Klippel Joost.Francis,Thomas en Renske Boerma Dennis Verstraate.Jessica v.Hout Bert en Lida Stroomer Leo en Henny Koppejan Nico en Rienkje van den Berg John Schaap,Ina Giljam Hendrika de Ligny Wim en Nelly Leijs Liefde is onvoorwaardelijk Met deze liefde hebben we je laten gaan. We houden van je Gillis Nu en altijd XXX Colijnsplaat, 11-03-1950 t Goes, 29-05-2010 's Heer-Hendrikskinderen: Anneke Clement Houten: Sandra K? en Reinaud Wemeldinge: Erik Biezelinge: Peter en Karin Cindy en Simone Colijnsplaat: Moeder S. de Wit-Geelhoed Jacoba van Beijerenstraat 29 4472 BA 's Heer-Hendrikskinderen Gillis is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta aan de Fluilekruidstraat 8 te Goes, waar gelegenheid is om afscheid van Gillis te nemen op donderdag 3 juni van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal plaatshebben op vrijdag 4 juni om 11.00 uur in het crematorium aan deWestelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na de dienst is er gelegenheid de familie informeel te ontmoeten in de ontvangkamer van hel crematorium. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zijn vol bewondering voor de wijze waarop Dr. R.B.T. Wolbers ons deze weken heeft begeleid. Bedankt, Gillis en Anneke. Renesse, 29 mei 2010 Na een kort ziekbed is aan een ernstige ziekte overleden in de leeftijd van 60 jaar mijn dierbare zoon. onze broer, zwager en oom Gillis de Wit Colijnsplaat: S. de Wit-Geelhoed A.P. de Witt Piet en Corrie Anita en Jacco Evy, Kaya Eric Truida en Sjaak Judith en Jan-Willem Julie, Ilse Viona en Arjen Sjors en Dianne Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze buurman en vriend Gillis Wij zullen Gillis erg missen. Conny en Adrie Louwerse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 26