JuiJbr J Dvurteilëf] Leendert Lauwert de Bruijne Joost Adriaan Filius lllensenlinq.nl maandag 31 mei 2010 Soli Deo Gloria 12 mei jl. was voor ons een onvergetelijke dag. Wij mochten ons 50-jarig huwelijksjubileum herdenken. Allen hartelijk dank voor de belangstelling op welke wijze dan ook. Huib de Kok en Mina de Kok-Meeuwsen Middenstraat 4,4431 BS 's-Gravenpolder Met steun, zorg en liefde omringd, dankbaar voor wat je hebt gedaan. Verdrietig om het gemis, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Adriana Maria Ars-foosen weduwe van Laurentius Marinus Ars in de leeftijd van 84 jaar. Hoedekenskerke: Oost-Souburg: Serooskerke (W): Serooskerke (XV): 's-Heerenhoek: Driewegen: Corry en Hans van Doorn-Ars Jessica, Lennart, Jurrian Magda en Ad Eversdijk-Ars Ralfen Natascha Guido en Evelien Nel en Niek de Vries-Ars Jesse, Annick en Sybren Julia en Rob Wattel-Ars Marjolein en Jan-Willem Robert en Charis René en Jenny Ars-Boonman Anne, Koen Laura en Eric Schneider-Ars Maaike en Rinus, Tim 28 mei 2010 Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Burg. Timansweg 15 4453 CK 's-Heerenhoek Woensdag 2 juni zal er om 19.00 uur een Avondwake worden gehouden in de kapel van Zorgcentrum 'De Kraayert'Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 3 juni om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de Kerk. Na de begrafenis is er in de 'Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve, zeer zorgzame moeder, en onze lieve oma Cornelia Maria Bouwense-van Schaik sinds 24 november 2007 weduwe van Pieter Markus Bouwense in de leeftijd van 92 jaar. Anthonie Bouwense Sebastiaan en Elcke Marcus en Agnes Bouwense-Nierijnck Eva Robin en Bennie 30 mei 2010 Vredehoflaan 488,4382 C) Vlissingen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van "Stichting werkt voor ouderen voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Industrieweg 20 te Vlissingen, waar u afscheid van haar kunt nemen, woensdag 2 juni van 09.45 uur tot 09.55 uur. Aansluitend zal om 10.00 uur de afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, worden gehouden in genoemd uitvaart centrum, waarna om 11.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het uitvaartcentrum. Hij was nog druk doende en wilde nog zoveel. Door onze tranen heen zijn wij dankbaar voor de liefde en vriendschap die wij hebben mogen ontvangen. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Zeer bedroefd maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze zorgzame vader echtgenoot van E.C.R. de Bruijne - Brouwer Haamstede, 19 januari 1936 t Goes, 29 mei 2010 E.C.R. de Bruijne - Brouwer Leo en Sandra Ronny Hogezoom 54 4328 EJ Burgh-Haamstede U kunt afscheid nemen van Leendert op dinsdag 1 juni van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis. Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 2 juni om 14.00 uur in Dorpshuis De Schutse, Julianastraat 22 in Burgh-Haamstede. Aansluitend zullen we Leendert naar zijn laatste rustplaats begeleiden op begraafplaats Vredehof, Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in Dorpshuis De Schutse. Geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn we door het overlijden van Jacqueline Dekker-Roos Moeder van onze leerlingen Laura en Annelotte We denken aan jullie en je familie in deze moeilijke tijd. Personeel en leerlingen Edudelta College Goes Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzor ging in Nieulande te Krabbendijke, onverwachts is overleden onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Lobbezoo-Vercijs weduwe van Johannes Lobbezoo t 13-10-1996 in de leeftijd van 87 jaar. Kortgene: Nellie Schout-Lobbezoo Rien Schout Jeanet en Wim René en Rachel, Noah Halsteren: Rinus Lobbezoo t Hella Lobbezoo-Zuidweg Jenny Marina Joneke Dinteloord: Koosje Lobbezoo Piet de Groot Anita en Arjan, Damian Wiljo en Jiji Kruiningen: Cees Lobbezoo Harti Lobbezoo-Kalau Soraya Avalon Krabbendijke, 29 mei 2010 Zorgcentrum Nieulande Correspondentieadres: Rijksweg 5 4416 AZ Kruiningen De rouwdienst wordt D.V. woensdag 2 juni om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, |.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Hierbij willen wij u mede delen, dat is overleden, onze broer en zwager Jo van Waterschoot Kloosterzande: Marie-Louise van Waterschoot Best: Lies en Theo (in herinnering) van Laere Zwijndrecht: Roos en Wim Totté-van Waterschoot Ede: Ria en Willy van Mieghem-van Waterschoot Sas van Gent: Wim en Roos van Waterschoot Koudekerke 22 mei 2010 -Naar Jo zijn wens heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden- famitieberichieR 23 Niemand van ons leeft voor zichzelf Romeinen 14 Verdrietig, maar met warme herinneringen aan hoe hij met ons geleefd heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, onze lieve opa en overgrootvader weduwnaar van Wil Filius-Kluijfhout Wissenkerke, 22-07-1922 t Vlissingen, 29-05-2010 Louis en Corry Rian en Renske Lennart en Tamara, Seppe Marlies en Jeroen, Maryn, Suus Sam en Carla Thomas en Marijke Sara en Machiel Anne en Vera Eva en Pieter Femke en Jordy Esther en Dirk Miriam en Ronald Jesse Correspondentieadres: Jacob Catsstraat 14, 4332 VK Middelburg Joost is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20, 4382 NA te Vlissingen waar gelegenheid is om afscheid te nemen op woensdag 2 juni van 13:30 uur tot 14:00 uur. De afscheidsdienst voorafgaand aan de begrafenis zal om 14:00 uur plaatsvinden in bovengenoemd uitvaartcentrum. Hierna brengen wij Joost lopend naar het graf om hem bij Wil te begraven. Wij nodigen u uit om elkaar daarna informeel te ontmoeten in Hotel Arneville, Buitenruststraat 22, 4337 EH te Middelburg. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 29 mei heeft de HEERE, op de leeftijd van 87 jaar, tot zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Joost Adriaan Filius weduwnaar van Willemina Kluijfhout Middelburg: J. Bijl-Filius D. Bijl Bergen op Zoom: M.C. Filius Kollum: J.D. Filius H.D. Filius-Klijnsma Middelburg: E.A. Mandemaker-Filius H.G. Mandemaker Apeldoorn: I. Filius L.P. Filius-Poppe Middelburg: K.L. Feenstra-Filius A. Feenstra Aalsmeer: A. Filius C.W. Filius-de Bree neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, nemen wij afscheid van onze lieve zwager en oom Joost Filius weduwnaar van Wil KluijfJiout Yerseke: Finus en Nel van Stee-Kluijfhout Biggekerke: Jan (in herinnering) en Adrie Kluijfhout-van Sluijs Heerlen: Kees en Corrie Matthijsse-Kluijfhout Neven en nichten 29 mei 2010 Oom Joost Heel gewoon, maar toch zo bijzonder. Rust zacht. Biggekerke: Anja en Marty

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 25