Excursiereis Devon Cornwall een lekkere vakantie! Bezorg jezelf NL vanaf voor de lezers van deze krant! Normaal vanaf 519, nü met actiecode... 40 korting. Met verblijf in Torquay. The Richmond Hotel Dit in Engelse stijl gebouwde hotel ligt ideaal in Torquay, op slechts ca. 10 minu ten lopen van het centrum, de boulevard, het strand en de haven van Torquay. VERTREKDATA LR 35.552 Op zondag 13 27 jun., 25 jul., 8 22 aug. en5&19sep. i dagen v.a.SS+T nu v.a. 499 Prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. opstapplaatsen: Amsterdam, Breda, Rotterdam en Utrecht Inclusief: reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur/reisleider, ferry overtochten, verblijf in The Richmond Hotel, 7x ontbijt en 4-gangendi- ner en het beschreven excursieprogramma. Exclusief: niet genoemde maaltijden, faculta tieve excursies, entreegelden, fooien, verzeke ringen, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 pers. en res.kosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internet browser www.kras.nl/LR35552 Kies uw vertrekdatum, klik hierop, bekijk de prijsberekening, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40004 in bij stap 1 'Uw Vakantie'van het boekingsproces. Of bel: 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR 35.552 en actiecode WEG40004 een baantje of om gewoon lekker van je vakantie te genieten! Kijk op www.bezorgers.nl voor de vrije wijken bij jou in de buurt of meld je direct aan via het aanmeldformulier. www.bezorgers.nl De zomer is in aantocht! Heb jij ook zo'n zin in de vakantie? Met het bezorgen van de PZC verdien je een lekker zakcentje bij! Zo krijg je dus extra budget om tijdens je vakantie te besteden of om lekker van te shoppen. En, weet je wat ook zo lekker is? Je bent 's ochtends vroeg klaar, genoeg tijd dus voor nog DichtbijMedia. Wegener ilrtr 8-daagse busvakantie Zuidwest-Engeland incl. hotel, ontbijt en diner! Zuidwest-Engeland staat ook wel bekend als de Engelse Rivièra, een stukje Engeland met een geheel eigen karakter. Mooie baaien, grillige rotskusten, groene heuvels en historische vissersdorpjes geven deze streek een Engels maar zeker ook een Mediterraan karakter. Op deze reis nemen wij u komende zomer mee naar de graafschappen Devon en Cornwall, in het uiterste zuidwesten van Engeland. De mooiste periode van het jaar om deze streek te ont dekken! U verblijft in de schilderachtige badplaats Torquay, wat heerlijk gelegen is aan een baai en bekend staat om het zachte klimaat. Deze 8-daagse busvakantie boekt u al vanaf slechts 519, maar als u als lezer van deze krant, gebruik maakt van de actiecode WEG40004 krijgt u ook nog eens 40 korting bij 2 personen! En dat is inclusief reis per Comfort Class bus, hotel, 7x Engels ontbijt en 4-gangendiner, overtochten en excursieprogramma. Er zijn slechts 7 vertrekdata, dus... UW DAGPROGRAMMA Dag 1. Via diverse opstapplaatsen rij den we via Breda naar de Franse haven plaats Calais voor de overtocht per ferry naar Dover. Door naar Torquay waar we in de loop van de avond zullen aanko men voor het diner. Dag 2. In de och tend naar Exeter, hoofdstad van Devon en ooit een Romeinse nederzetting. In de middag vrije tijd in Torquay. Dag 3. De Engelse Rivièra, met bezoek aan de Caves of Torquay, waar u rondwandelt door prehistorische grotten. Ook is er tijd voor o.m. het schilderachtige havenplaats je Dartmouth. Dag 4. De abdij 'Buckfast Abbey', gesticht in de Normandische tijd en herbouwd door Franse benedictijnen, daarna door naar Plymouth, één van de oudste havens van Engeland. Dag 5. Na een bezoek aan The house of Marbles (glas- en handarbeid) rijden we door de mooie natuur van Dartmoor National Park naar Buckland Abbey, gesticht in 1278 door de Cisterciënzers. Veel kloosterge bouwen bevinden zich hier nog, omge ven door heerlijke tuinen. Dag 6. Naar het indrukwekkende landgoed van Mount Edgecombe, met een fraai 'Tudor' landhuis en prachtig aangelegde tuinen. Verder naar Polperro, opvallend gelegen in een smal ravijn. Dag 7. Vrije dag in Torquay voor een wandeling of een terrasje. Of gaat u in de middag mee naar het nostal gische Cockington Village (niet inbegre pen)? Dag 8. In de vroege ochtend nemen we afscheid van Torquay en gaan we op weg naar Dover voor de overtocht. Via België brengen we u weer terug naar uw opstapplaats in Nederland. zaterdag 29 mei 2010 I 47

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49