Monuta Colofon t f ik heb geen uitvaart verzekering Ad Mathilda Wisse Frans Willeboordse Jozef Hoop Geertruida de Kok-Breen Overtoom WÊF In 2008 en 2009 door een internationale jury bekroond. U|tyaartverzorqin f|| lllensenlinq.nl zaterdag 29 mei 2010 fair. 145 Uw belangstelling in de vorm van een kaart, een telefoontje, of een persoonlijk woord die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en overgrootvader hebben wij op hoge prijs gesteld. Voor deze blijken van medeleven zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Gapinge, mei 2010 DANKBETUIGING De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man en onze pa Frans Zaman Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken. Dit hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes, bloemen en een luisterend oor. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt voor de correcte begeleiding en verzorging Nel Zaman-Wissel Danielle Marcella Zaamslag, mei 2010 een lege plek een groot gemis een fijne herinnering is al wat er nog is Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn dierbare man en onze zorgzame vader Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Roos Hoop-Verhoeven Carla en Rudy Kloosterzande, mei 2010 Een brief, een kaart, een handdruk, soms zonder woorden of alleen maar aanwezig zijn. Het waren uitingen van hen die ons wilden bemoedigen en troosten in ons verdriet na het overlijden van onze lieve dochter en zus Natasja de Waele voor dit alles willen wij u hartelijk danken. Hans en Elly de Waele Dimitri Biervliet, mei 2010 Uw warme belangstelling en blijken van medeleven, voor en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en o ver-om a Dora de Bakker-Bogaert blijft bij ons als een dankbare herinnering. Daarvoor onze oprechte dank. Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Hengstdijk, mei 2010 Uw medeleven na het overlijden en bij de crematiedienst van onze pa en opa Jo van den Brande troost ons. Wij danken u daarvoor hartelijk. Een speciaal woord van dank aan de verzorgenden van Curamus 'de Korenmarkt', Zorgsaamkliniek Hulst, de nachtzorg en DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Miriam Alex Addy Tanja Ivo en de kleinkinderen f Wij vonden het fijn dat u bij het afscheid van onze tante Truus U aanwezig was, of op andere wijze blijk heeft gegeven van uw medeleven. Het heeft ons heel goed gedaan. Fam. Breen Fam. Bleuzé Goes, mei 2010 In ons verdriet om het heengaan van onze lieve Mama, schoonmama, oma en omi Maria Sophia Harte - de Kesel mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Loes en Hans Danielle en Wilmar Dylan, Lizzy, Dempsey Bobby-]an en Debby Kyaro Sari en André t Hoek, 29 mei 2010. Dankbetuiging. Mede namens mijn kinderen mil ik u bedanken vaar lua fiartelijk medeleven, an& hetaand tijdens de ziekte en na Het overlijden van mijn lieve man Maurice can Gategfiem Vit allemaam, van Oategfiem- - Kjndt Gastburg, 29 mei 2010 De vele kaarten, brieven en bloemen en de hartverwarmende belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de mooie afscheidsdienst van Mien Tieleman-Plasschaert hebben ons veel steun gegeven om haar verlies te verwerken. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Walsoorden, mei 2010 Familie Tieleman BW wie verzorgt mijn uitvaart? Ook als u niet of ergens anders verzekerd bent, regelen wij uw uitvaart zoals u dat wilt. Bij Monuta De Voorzorg in Vlissingen en Monuta Goes zijn we er als u ons nodig heeft. bei 0118-41 27 60 Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Vlissingen bel 0113-21 63 63 Monuta Goes Fluitekruidstraat 8, Goes www.monuta.nl dag en nacht bereikbaar 0118 - 413 417 Dishoeckstraat 620,4382 XW Vlissingen infoauzzl.nl fjh/PfjdjJ rf-* Uitvaartverzorging Overledenenzorg Tel. 0113-259966 www.uitvaartwisse.nl Tel. 0113-217060 www.overledenenzorg.net bachweg 2 middelburg j tel. 0118 46 32 05 www.hjobse-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.ni Meer informatie op www.pzc.nl Billerïburgiaan 63, 011 www.uitvaart.vg,''

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47