r 44 ItöflifÓÏÏÏUigirig JV, Geertruida Geluk - Geene Pita Louwerse-Kramer Marinus Stroo I familieberichten zaterdag 29 mei 2010 fj| [IlensQnlinq.nl ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig, maar dankbaar dat een langere lijdensweg haar bespaard is gebleven geven wij kennis van het overlijden van Mevrouw Adriënna Middeljans-van de Vijver A Zuiddorpe 2 januari 1924 t Hulst 27 mei 2010 onze lieve mama, oma en overgrootoma. Odoorn (Drenthe): H. Middeljans t Hulst: Gea Paliwoda-Middeljans Eddy Paliwoda Tilburg: Petra de Rooij-Paliwoda Jacques de Rooij, Nathan Monster: Mark Paliwoda Den Haag: Henny Middeljans Carla Koopman Nederweert: Koen Middeljans Elma Middeljans-van der Donk, Jasmijn Haiko Wij zijn vol lof over de goede zorgen van de medewerkers van De Blaauwe Hoeve in de afgelopen acht jaar. Mama wordt in familiekring begraven. Gaarne alleen schriftelijke condoleance. Hulst, 27 mei 2010 Correspondentieadres: Schumannstraat 4,4561 VV Hulst Door de dood hebben wij haar niet verloren Daarvoor gaf zij ons te veel Wat ze zei, blijven wij horen Van ons doen, blijft zij een deel. Erg verdrietig, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons betekend heeft nemen wij afscheid van Petronella (osephina Adriënne Kommers-Verswijveren echtgenote van Marinus Cornelis Kommers Zij overleed in de leeftijd van 83 jaar. Hulst: Dhr. M.C. Kommers Singapore: Marie-José en Bram Klaeijsen-Kommers Halsteren: Arian en Mariëtte Kommers-Hermus Heinkenszand: Michel en Bélia Kommers-Koert Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen: Emmy Verswijveren 26 mei 2010 Truffinoweg 264,4561 NTHulst Moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum van DELA te Hulst. Er is geen gelegenheid om afscheid te nemen. De afscheidsdienst vindt plaats op dinsdag 1 juni om 11.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de dienst kunt u de familie persoonlijk condoleren. In besloten kring begeleiden wij moeder naar het crematorium. We wensen Jolanda en familie van Hans Knops veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. namens collega's Lidl Terneuzen Voor de vele blijken van medeleven en deelneming, welke wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn vrouw, onze ma en oma Melda de Koning- de Theije zijn wij u allen zeer dankbaar. Miel de Koning Kinderen en kleinkinderen Hulst, mei 2010 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven en belangstelling te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn zeer innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Jozias Boone Bij alle verdriet en rouw was het ons tot steun dat zovelen met ons meevoelden en ons hun deelneming betuigden. Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. G. Boone-van Houte Kinderen en kleinkinderen Oostdijk, mei 2010 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Familie Geluk Kamperland, mei 2010 r Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij hebben ontvangen, na het overlijden en tijdens de begrafenis van onze geliefde vrouw, moeder en oma Johanna Goedhart-Meerman het is ons tot steun en troost geweest. W. Goedhart Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, mei 2010 De vele blijken van belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Willem Jacobusse hebben ons gesteund, onze hartelijke dank hiervoor. Het doet ons goed te weten hoeveel hij voor velen heeft betekend. Rie Jacobusse-van Heusden Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Hoedekenskerke, mei 2010 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden onze vader en opa. Jan de Kam Weduwnaar van Cornelia Levina de Kam-Vos Hartelijk dank daarvoor. Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, mei 2010 Voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Antonia Jozina Kik - de Jager willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. Felix en Netty de Jager Nel en Ko Witte klein- en achterkleinkinderen Goes, mei 2010. Hartelijk dank voor al de liefde, genegenheid en j aandacht tijdens haar leven door u aan haar gegeven. Veel hiervan hebben wij tijdens de laatste maanden j van haar leven mogen meemaken. Dit was voor ons hartverwarmend en is zeer waardevol. Haar kinderen: Vlissingen, mei 2010 Marianne en Ed Alex en Manon Marjoleen en Kees Petra en Paul en kleinkinderen. -ik*1 f I f f m p Omdat het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van Marinus Johannis Oele betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Het is voor ons allen een grote steun en troost geweest. Een speciaal woord van dank aan de Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging die hij van hen heeft mogen ontvangen. Uit allernaam: K. Oele Oost-Souburg, mei 2010 Uw belangstelling en medeleven, hetzij persoonlijk of schriftelijk, na het overlijden en bij de begrafenis van onze vader en opa Marinus Jan Platschorre heeft ons goed gedaan. Piet en Mariëtte Platschorre en kinderen Driewegen, mei 2010 De belangstelling en het medeleven, hetzij persoonlijk of schriftelijk, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maria Ruster-Tóth heeft ons goed gedaan. Rien en Janny Ruster-van Oosten Mariska en Kees Braamse-Ruster Lajos en Truus Ruster-Kaaisteker Klein- en achterkleinkinderen Mei 2010 Wij zeggen iedereen hartelijk dank voor de warme belang stelling en het medeleven, na het zo plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en trotse opa Rien Het is moeilijk afscheid te nemen van iemand die men liefheeft. Maar de handdruk, omarming, kaarten, telefoontjes en woorden van troost zijn voor ons allen tot grote steun geweest. Nellie Stroo-Mallekoote Gilberte, Frans, Marijn en Coen Middelburg, mei 2010 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belangstelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan Wanst Het heeft ons erg goed gedaan. Uit aller naam: S.J.W. Wanst-Tax Vlissingen, mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46