T r y fH illensenlinq.nl familieberichten 143 Gerard Timmerman Johannes Verrijzer - Joop - Lieve pa Pieternella Leuntje Pleune - Spruijt "V zaterdag 29 mei 2010 T 0- f HHHHHi Bedroef maar dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en schoonvader echtgenoot van Jel Timmerman - Geelhoed Zierikzee, 13 november 1922 t Zierikzee, 25 mei 2010 Jel Timmerman - Geelhoed Renée en Saskia Marco en Henja Anita en Grad Touwbaan 19 4301 HJ Zierikzee De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. Een ongelijke strijd tegen een ziekte waar niemand tegen kan blijven vechten. Ondanks het verdriet en de pijn is het ons samen gelukt op een goede manier afscheid van elkaar te nemen. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en vriendin Maria Geertruida Vogel-Rouw Riet weduwe van Joseph Dieter Vogel levenspartner van Willy Boudrez t Zij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Hulst: Marina en Peter Ivens-Rouw Soraya Zelzate (B): Anne-marie en Roberto Bombello-Vogel Calogero, Vittorio Hulst: Marlies Calle en Angelo 27 mei 2010 Correspondentieadres: Chopinstraat 25,4561 VJ Hulst U kunt afscheid nemen van haar in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 31 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 1 juni om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Glacisweg aldaar. Samenkomst inde Basiliek vanaf 10.15 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De heer is mijn Herder Psalm 23 Dankbaar voor alle liefde en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat in vrede is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa november 1922 27 mei 2010 sinds 1974 weduwnaar van P. Huisman Kortgene: Hans en Annelies Janneke, Jessica, Ivan Wilhelminadorp: Lia en Johan Manon Correspondentieadres: Emmastraat 13, 4484 AX Kortgene Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 2 juni van 10.30 tot 10.45 uur in de Koorkerk van de Geerteskerk te Kloetinge. De afscheidsdienst vindt aansluitend plaats om 11.00 uur. Na de dienst zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge, waarna gelegenheid tot condoleren in "Het Geerteshuis", Jachthuisstraat 13 te Kloetinge. Indien wij u vergeten hebben een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met jouw handen in de mijne voel ik het vele werk dat ze hebben verricht. Wat doet het pijn te moeten aanvaarden ze voor altijd los te laten en afscheid te nemen van je vertrouwde gezicht. Lia Zo dapper, liefdevol en strijdlustig zul je bij ons in herinnering blijven. Rust zacht lieve Opa Bij U schuil ik Psalm 25:20 b. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Nelly sinds 6 juli 2006 weduwe van Piet Pleune Oostkapelle 28 december 1943 t Serooskerke (W.) 28 mei 2010 Jacco en Conny Jasper en Miranda Theo (in herinnering) Nathalia en Leo Jordy, Ramon, Dylana Ds. van Wouwestraat 27 4353 AH Serooskerke (W.) Ma is thuis. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 1 juni van 19:00 tot 20:30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op woensdag 2 juni om 13:00 uur in de Petruskerk aan de Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke(W.), waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Serooskerke(W.). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens het overlijden van Mevrouw P.L. Pleune-Spruijt is Sinke Schoenmode en Ruitersport, Torenstraat 1 te Serooskerke(W.) woensdag 2 juni a.s. de gehele dag gesloten. Jessica, Ivan, Manon en Janneke Ik ga slapen. Ik ben moe Dag Lieve Oma, Dit zong jij altijd voor ons. Nu zingen wij het voor jou. We zullen je missen. Kusjes van Jordy, Ramon, Dylana De Heere heeft tot Zich genomen op Zijn tijd en wijze, onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Smalheer in de leeftijd van 91 jaar. Zierikzee: J.L. Smalheer J. Smalheer-Vaane Hoorn: A.J. Smalheer M. Smalheer-Doorhof Zierikzee: W.J. Stoel-Smalheer W. Stoel (in herinnering) Kerkwerve: L.M. Smalheer Smalheer-Sinke Neven en nichten Brouwershaven, 27 mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45