Marcel Baecke Annie Baecke Schuren üvsrladafj 42 familieberichten Jacqueline Dekker Jacqueline Dekker Hans Verploeg zaterdag 29 mei 2010 (H Hlensenlinq.nl 50 jaar getrouwd! Kr VJ Op 1 juni zijn onze ouders, schoonouders, opa en oma, 50 jaargetrouwd. Gefeliciteerd! Kinderen en kleinkinderen. 1 juni 2010 Schakeldreef 3 4581 AX Vogelwaarde Veel te jong van ons weggenomen. Onze lieve nicht Ome Ko Tante Corrie Ome Piet Tante Joke, neven en nichten Ons 50 jarig huwelijksfeest is een prachtige dag geweest. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw aanwezigheid, alle kaarten en cadeaus die wij mochten ontvangen. Door uw giften hebben wij 2800 euro overgemaakt naar de KWF kankerbestrijding. Piet en Katrien Lous - Janse, kinderen en kleinkinderen Zoutelande De strijd heb je nooit opgegeven. Zelfs toen het einde werd verwacht. Je bleef geloven in het leven. Vrolijk en vol levenskracht. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze nicht en achternicht We wensen Jan, Laura, Nienke, Annelotte, Jacky en verdere familie veel sterkte toe. Jan en Catrien Dekker Marco en Annette Dekker Als een bloem zo is het leven, 't begin is teer en klein. De één die bloeit uitbundig, de ander geurt heel fijn. Sommige bloemen blijven lang, weer anderen blijven even. Vraag niet bij welke bloem je hoort, dat is 't geheim van het leven. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de warme liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve mama Jacqueline Dekker-Roos rkVlissingen, 24 juni 1963 - f Kattendijke, 26 mei 2010 Jan Dekker Laura Nienke Annelotte jacky Monnikendijköl 4474 NC Kattendijke Maandag 31 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Jacqueline te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden dinsdag 1 juni om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 12.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Jacqueline hield van rode rozen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na maanden van hoop en vrees is overleden onze lieve dochter en zus Jacqueline Dekker-Roos Breskens: M.J. Roos W. Roos-Huisson Martin 26 mei 2010 Heden overleed mijn geliefde schoondochter en mijn schoonzuster Jacqueline Dekker-Roos in de leeftijd van 46 jaar. Kloetinge: J.T. Dekker-de Vrieze Cor Dekker Jacqueline je hebt 8 jaar op onze Tim gepast je was een belangrijk onderdeel in ons leven nu ben je er niet meer André - Kitty - Tim Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Verdrietig en veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van Jacqueline Dekker We wensen Jan, Laura, Nienke, Annelotte, Jacky en verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Arthur, Cora, Marith en Sanne de Hek Jacqueline Dekker Waarom nou jij? Zo dapper, zo'n vechter Een vrouw met een hart van goud Jij mocht deze strijd niet winnen Wij verliezen een ware vriendin en super oppasmoeder Jacqueline, wij zijn er voor jou meiden en mannen wanneer ze dat willen Rust nu maar uit. Adwin, Carolien, Jake en Romy Eversdijk Jacqueline ledereen zegt dat je nu in de hemel bent Een betere plek, je wordt er vast verwend Nee, ik moet niet huilen, want ik weet dat je van me houdt. Maar ik zou alles ruilen voor nog één seconde met jou. Mijn engel die over me waakt. Jouw Romy 26 mei 2010 Lieve Jacky, Wij zijn verdrietig, omdat jouw pleegmoeder Jacqueline er niet meer is. We denken aan jou en aan de familie Dekker. Je klasgenootjes uit groep 3 en alle meesters en juffen van de Bisschop Ernstschool De liefde van mijn leven is niet meer Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vaderen broer Piet de Kam in de leeftijd van 73 jaar. Jenny de Kam-Wondergem Erwin de Kam Calisto Marinus de Kam 4337 KX, Middelburg 27 mei 2010 Kruitmolenlaan 184. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Plotseling is overleden onze zwager en oom Piet de Kam Wij wensen Jenny en Erwin veel sterkte toe. Westkapel Ie: Rob en Katrien Wondergem-de Witte Martin Yerseke: Gerard en Monique van Dijke-Wondergem Sylvie Anouk Sterk en zo gedreven, Leefde jij dit aardse leven, je vocht, je huilde, maar verloor. Hier bestond geen verdediging voor. Na een langdurige ziekte is toch nog onverwachts overleden, onze lieve neef en achterneef Hans Verploeg We zullen hem missen en wensen Inge en Sanne veel sterkte toe. Tante Annie van Gorsel-Verploeg Willy en Carla Carry en Rinus Patrick en Denise Ingrid en Jos Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hans Verploeg In onze veelvuldige contacten met Hans destijds als algemeen secretaris van de NVJ hebben wij hem altijd ervaren als zeer betrokken bij de ontwikkeling van de journalistiek. Zijn engagement met de journalistieke professie gold ook het buitenland. Wij hebben Hans ook bijzonder gewaardeerd in zijn rol als behartiger van de belangen van zijn journalistieke achterban bij tal van onderwerpen, waaronder de onderhandelingen over de journalistieke CAO's. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Geert Noorman - directeur Nederlands Uitgeversverbond Ruud Schets - secretaris sociale zaken Nederlands Uitgeversverbond Kees Spaan - voorzitter Groep Nederlandse Dagbladpers Auke Visser - voorzitter Groep Publiekstijdschriften We herinneren ons Hans om zijn enorme betrokkenheid bij de journalistiek. We zullen zijn felle, soms dwarse, maar altijd van humor getuigende bijdragen aan de discussies in het bestuur zeer missen. Namens de Stichting Het Persinistituut Kees Spaan, Frits van Exter, Otto Scholten en Nel Ruigrok

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44