corrnnu www.continu.nl hander^huis Projectleider landelijk gebied Constructeur beton/staal Ervaren administrateur (fulltime) Mantelzorgers van Nederland Ik sta voor de tijger Lowys Porquin twee beleidsmedewerkers m* Praktijkassistente O JobTrack.nl banen 17 Continu is voor diverse opdrachtgevers op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: stichting oculenti® Meld je aan op wnf.nl/wordvrijwilliger zaterdag 29 mei 2010 Bij een landelijk opererend adviesbureau Vacaturenummer 127051 Bij een internationaal bouwtechnisch adviesbureau Vacaturenummer 128843 Bij een technische organisatie Vacaturenummer 128093 opgelet U zorgt voor thuisverpleegden, zoals ernstig verstandelijk be perkte mensen en/of lichamelijk gehandicapten of chronisch zie ken. Uw taak is vaak bijzonder zwaar en alleen vol te houden als u er af en toe eens tussenuit kunt. U heeft ook behoefte aan ontspanning. Maar wie kan u vervangen? Handen-in-Huis stelt u in staat om er eens helemaal uit te zijn» Onze vrijwilligers zijn bereid om een paar dagen of langer uw zorgtaak over te nemen. U kunt daardoor met een gerust hart op vakantie. Bel of e-mail ons voor informatie. We vertellen u graag alles wat u wilt weten. Detachering en Werving Selectie Altijd de juiste mensen De Lowys Porquinstichting is opgericht in 1994. Zij stelt zichzelf de bevordering van het RK- en PC primair en praktijkonderwijs ten doel. Er zijn met ingang van 1 juni 2010 32 scholen uit de regio West-Brabant en Tholen bij de stichting aangesloten. Zie ook www. iowysporquin. ni Uw reactie Voor vragen over deze vacature kunt u contact opnemen met de voorzitter van de centrale directie: dhr. A.L.M. van Geel tel.: 0164-230166 Uw schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk 14 juni 2010 te zijn ontvangen bij de centrale directie van de Lowys Porquinstichting, o.v.v. vertrouwelijk Postbus 543 4600 AM Bergen op Zoom. Bij het bestuurskantoor van de Lowys Porquinstichting ontstaan vacatures voor: om een bijdrage te leveren aan het personeels- financieel- en organisatiebeleid. Voor beide functies geldt een benoemingsomvang van wtf. 0,4 (2 dagen per week). Voor beide functies gelden de volgende eisen: ten minste beschikken over een HBO plus opleiding en HBO plus werk- en denkniveau, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, beschikken over goede sociale vaardigheden en representatief zijn. Naast bovenvermelde eisen zoeken wij een beleids medewerker Personeel die: kennis heeft van personele wet- en regelgeving (bij voorkeur binnen het onderwijs) en betreffende diverse personeelsinstrumenten; vaardig is in het initiëren en concipiëren van beleidsmatige zaken en het vertalen van beleidsmatige zaken naar concrete toepassingen en/of regelingen en hierover kan adviseren. Naast bovenvermelde eisen zoeken wij een beleids medewerker Financiën die: kennis heeft van de financiële wet- en regelgeving (bij voorkeur binnen het onderwijs) en van richtlijnen en leidraden op het gebied van financieel beheer; vaardig is in het analyseren van beleidsvoornemens en in het opstellen van cijfermatige analyses en adviezen, verantwoordingsverslagen, rapporten en prognoses; Wij bieden: Een uitdagende, afwisselende werkplek en een bij de functie passend salaris. De benoeming gaat in met ingang van 1 september 2010. De CAO PO is van toepassing. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. MANTELZORGVERVANGING H9H NEDERLAND T (030) 659 09 70 E info@handeninhuis.nl I www.handeninhuis.nl Giro 3507683 Voor meer informatie bel met Continu, telefoon (076) 515 67 04 of kijk op www.continu.nl en voer het betreffende vacaturenummer in voor een uitgebreide functieomschrijving. lYOog in oog met de tijger? Het overkwam mij 4 jaar geleden in Nepal. En één ding wist ik zeker: de tijger mag nooit verloren gaan! Maar de tijger in het wild wordt met uitsterven bedreigd. Daarom ben ik vrijwilliger bij het Wereld Natuur Fonds. En maak ik het verschil als lid van het WNF-Actieteam door ondermeer voorlichting op events te geven. Precies op het moment dat het mij uitkomt, naast mijn drukke baan. Sta jij ook voor onmisbare natuur en wil je de aarde doorgeven? Meld je dan nu aan als vrijwilliger bij het WNF.ja Als vrijwilliger Geef je informatie over het werk van WNF Maak je mensen enthousiast voor WNF Ondersteun je acties van WNF Kristy van Lammeren, medewerker communicatie GEEF DE AARDE DOOR Oculenti BV is een vooraanstaande onderneming op het gebied van contactlenzen met aan paspraktijken gevestigd in ziekenhuizen door het hele land en met een eigen productie-afdeling. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zoetermeer. Oculenti is op zoek naar een enthousiaste: voor onze praktijk in het Amphia (Langendijk) te Breda voor 2,5 dag per week. Functie-omschrijving: - Geven van voorlichting aan consumenten over contactlenzen - Geven van instructies bij het inzetten en uitnemen van de lenzen - Het bijhouden van de administratie in de praktijk - Assisteren van de contactlensspecialist tijdens spreekuren - Bestellen van lenzen en vloeistoffen - Visitekaartje van Oculenti Vereist: - Opleiding minimaal MAVO/HAVO niveau - Commerciële en flexibele instelling - Klantgericht denken en handelen - Representatief - Het dragen van of affiniteit hebben met contactlenzen is een pré Uw schriftelijke sollicitaties met C.V. kunt u richten aan: Oculenti Contactlenspraktijken Postbus 644, 2700 AP Zoetermeer of mailen naar: sollicitatie@oculenti.nl o.v.v. Breda (Langendijk) contactlenspraktijken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17