gezocht Markenhage EERSTEGRAADS DOCENT NEDERLANDS Educatief medewerker musea breda 52 banen O JobTrack.nl VVV Schouwen-Duiveland zoekt een gedreven en enthousiaste educatief medewerker musea voor 32 uur. 0,6 - 0,8 FTE Manager Maatschappelijk Werk (v/m) Betrokken basisschooldirecteuren Docenten Instructeurs Administratief medewerkers en andere onderwijsondersteunende vacatures zaterdag 29 mei 2010 De WV Schouwen-Duiveland is een dynamische organisatie die niets liever doet dan toeristen en groepen scholieren en studenten verleiden om naar Schouwen-Duiveland te komen. De musea op Schouwen-Duiveland hebben voor deze doelgroepen veel te bieden. Wij zoeken een gemotiveerde collega die het een uitdaging vindt om in samenspraak met de musea op Schouwen-Duiveland educatieve programma's te ontwikkelen. Het betreft een nieuwe functie, waarbij het accent ligt op de combinatie van bet educatieve en toeristische product. Het inventariseren van wensen en mogelijkheden, en het opstellen van een werkplan zutten de eerste taken van onze nieuwe collega zijn. Onze nieuwe medewerker coördineert en geeft advies over (wissel)exposities en evenementen. Ook het geven van cursussen en lezingen hoort bij het takenpakket. Wij vragen een gemotiveerde collega met HBO werk- en denkniveau. Je bent praktisch, flexibel, pro-actief en hebt een open werkhouding. Je kunt goed samenwerken, bent communicatief sterk en collegiaal, maar je kunt ook zelfstandig functioneren. Je bent in staat met name suppoosten en gidsen te enthousiasmeren en te instrueren. Arbeidsvoorwaarden VVV zijn van toepassing, salarisindicatie 2.300,- bruto per maand, op basis van een fulltime functie. Meer informatie over deze vacature is verkrijgbaar bij Sylvia De Geest, directeur WV Schouwen-Duiveland via 0111-450524 of sdegeest@wvschouwenduiveland.nl. Sollicitatiebrieven met curriculum vitae kun je tot en met 14 juni a.s. sturen naar onderstaand adres o.v.v. sollicitatie. WV Schouwen-Duiveland Markenhage, daltonschool voor atheneum havo mavo en cultuurklassen zoekt per 1 augustus 2010 een Een LD functie is bespreekbaar. Voor meer informatie: www.markenhage.nl scholengemeenschap VVV Schouwen-Duiveland Noordstraat 45a .V éÊlls 4328 AK Burgh-Haamstede Maatschappelijk Werk Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit een afdeling Algemeen Maatschappelijk Werk, het Bureau Schuldhulpverlening en Budgetbeheer, het Jeugd Maatschappelijk Werk en verzorgt daarnaast diverse projecten, diensten en detacheringen t.b.v. specifieke doelgroepen. Voor meer info, zie ook www.mwzvl.nl MAATSCHAPPELIJK WERK ZEEUWS-VLAANDEREN Wegens het vertrek van de huidige functionaris ontstaat er een vacature voor: voor 36 uur per week (d.i. 100%). Plaats in de organisatie: Is rechtstreeks verantwoording schuldig aan de directeur; Maakt deel uit van het managementteam. Functie-inhoud Is belast met het realiseren van de tactisch-operationele, beleidsmatige, financiële en personele doelstellingen van de instelling; Draagt verantwoordelijkheid voor de uitvoering en realisatie van het strategisch beleid; Is belast met de leiding van 2 teams AMW en het Team Jeugd Maatschappelijk werk; Houdt functioneringsge-sprekken en verzorgt werkbegeleiding; Onderhoudt interne en externe werkcontacten en vertegenwoordigt de stichting hierbij. Profiel Academisch werk- en denkniveau; Beschikt minimaal over een diploma HBO-Maatschappelijk Werk Dienstverlening, aangevuld met een relevante vervolgopleiding (zoals een VO) of beschikt over een opleiding op vergelijkbaar niveau; Heeft enige jaren ervaring opgedaan in het (Algemeen) Maatschappelijk Werk of heeft affiniteit met de werksoorten; Affiniteit met het terrein van de jeugdhulpverlening is een pre; Beschikt over voldoende kennis en inzicht in methodieken en theorieën die relevant zijn ter ondersteuning van maatschappelijk werkers, in projectmanagement en organisatie- en veranderingsprocessen; Heeft bij voorkeur leidinggevende ervaring; Heeft oog voor de MW als mens en moet collegiaal kunnen samenwerken; Gezien de samenstelling van het MT gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar een vrouw. Functie-informatie Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden vol-gens de CAO W MD, schaal 11, salarisgrenzen 2.911 en 4.455 (situatie mei 2010). Bij gebleken geschiktheid zal de functie na 1 jaar worden omgezet voor onbepaalde tijd Sollicitatieprocedure: Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern verspreid. Aan de benoeming kan een assessmentprocedure worden verbonden. De eerste ronde gesprekken wordt gehouden op vriidaa 25 iuni. De tweede gesprekken op woensdag 30 iuni. De gesprekken vinden plaats met de sollicitatiecommissie en de adviescommissie. Gezien de termijn waarbinnen wij willen beslissen liggen deze vast. Om het geven van referenties zal worden verzocht. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer R.F.E. Oldenziel, directeur 0115 - 643300).Buiten kantooruren is hij te bereiken onder telefoonnummer 06- 53 51 87 95. Op verzoek kan een functiebeschrijving en een jaarverslag worden toegezonden. U kunt uw schriftelijke sollicitatie met CV vóór 12 juni 2010 richten aan Maatschappelijk Werk Zeeuws-Vlaanderen, t.a.v. drs R.F.E. Oldenziel, directeur, Axelsestraat 200, 4537 AX Terneuzen. op onze basisscholen: OBS Buten de Poorte, Goedereede OBS Stellegors, Stellendam Meerschoolse variant is bespreekbaar Stichting Openbaar Primair Onderwijs Góérêe-Överfïakkee Zie voor meer informatie: www.sopogo.nl Kijk voor meer informatie op onze website www.roczeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 146