U 180 bar? Lekker druk! Tramper CNC-draaier CNC-frezer Leerling CNC-verspaner Manager Huisartsenzorg Pilaer m/v IMieucoördinator uoor onze kolencentrale Senior Technicus mechanisch uoor onze kerncentrale Teamleider Onderhoud ElllRfM uoor onze kolencentrale 44 banen O JobTrack.nl Metaalbewerking www.trampertechnology.nl zaterdag 29 mei 2010 SHL-Groep is in de regio Zuid-West-Nederland een belangrijke speler in de eer stelijnsgezondheidszorg. Met ruim 750 gemotiveerde medewerkers verzorgen wij onder andere bloedafname bij patiënten en analyseren wij patiëntenmateriaal in ons modem ingerichte laboratorium. Tevens verrichten wij een diverse functieonder- zoeken waaronder ECG, Echo, Longfunctieonderzoek, Oogfoto, MRI en Botdichtheidmetingen, en onderhouden wij oproepsyste men voor chronisch zieken. Acquisitie noar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Altijd al willen werken in een vooruitstrevende, dynamische organisa tie waarin collega's open en informeel met elkaar communiceren, samenwerken en ruimte is voor een lach? Wij zijn op zoek naar een 24-36 uur per week Functie-inhoud De uitvoering van Management Huisartsenzorg vindt plaats vanuit een vast team van projectmanagers. Zij vormen de Afdeling Pilaer. Men houdt zich bezig met ondersteuning van (groepen) huisartsen bij het ondernemen in de meest ruime zin van het woord. Veel voorkomende thema's zijn het managen dan wel organisatorisch begeleiden van regionale Zorggroepen, Management in huisartsen praktijken voor een aantal uren per week en/of het begeleiden van de bouw van een Gezondheidscentrum. U voert zelfstandig werkzaamheden uit voor klanten: Het implementeren van een (project-)structuur, het (technisch) voorzitten van vergaderingen, het vervullen van managementtaken binnen een samenwerkingsverband en het invullen van de rol van centraal aanspreekpunt voor alle betrokkenen. U rapporteert periodiek aan het Hoofd afdeling Pilaer over de voortgang van de werkzaamheden. Gaat uw bloed sneller stromen? Kijk dan snel op www.shlbreda.nl/vacatures voor meer informatie over deze vacature. Indien u voldoet aan het profiel nodigen wij u van harte uit te sollicite ren. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 14 juni mailen naar personeelszaken@shlbreda.nl of richten aan SHL, t.a.v.: Personeelszaken, Postbus 228, 4870 AE Etten-Leur. De eerste gesprekken vinden plaats op 21 en 22 juni. Indien u vragen heeft, kunt u contact opnemen met Lydia van Eerneij, Hoofd afdeling Pilaer, 076-5025625. Tramper Metaalbewerking is actief in het vervaardigen van kwaliteitsonderdelen uit diverse materialen. Hiermee dient ons bedrijf als toeleverancier voor bedrijven uit diverse industrieën. Als werkmaatschappij van Tramper Technology vormt Tramper Metaalbewerking tevens een belangrijke schakel in de productie van verpakkingsmachines. Vanwege de toenemende vraag naar onze verpakkingsmachines zijn wij op zoek naar: Functieomschrijving Van jouw als CNC-draaier of CNC-frezer wordt verwacht dat je zelfstandig en op efficiënte wijze CNC-bewerkingsprogramma's kunt schrijven en de machines kunt inrichten en bedienen. Er wordt gewerkt met CNC-draaibanken (Mazak) en 3- en 5-assige CNC-bewerkingscentra (Mazak Hermie). Functie-eisen Als vooropleiding denken wij aan VMBO metaal of MBO verspanen. Wij bieden je: een baan in een prettige werkomgeving een salaris dat overeenkomt met je opleiding, ervaring en inzet goede secundaire arbeidsvoorwaarden Spreekt ons bedrijf je aan en heb je interesse in één van bovengenoemde vacatures? Stuur dan je sollicitatie, voorzien van CV, voor 12 juni a.s. naar: Tramper Metaalbewerking BV Spoorstraat 24 T:+31 (0)113 312811 t.a.v. Dhr. P.C. de Goffau 4431 NK 's-Gravenpolder E: peter.de.goffau@trampertechnology.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld EPZ is de grootste elektriciteitsproducent van Zeeland. Een uniek bedrijf in een bijzondere omgeving. Naast de enige kerncentrale van Nederland exploiteert EPZ een kolencentrale met biomassa- meestookinstallatie en een windpark. De kerncentrale behoort tot de wereldtop. De gereviseerde koleneenheid is met nieuwe milieutechnologie klaar voor een toppositie! Wij zijn op zoek naar een: Je HBO-opteiding Chemische Technologie (of gelijkwaardig), aangevuld met functionele ervaring met milieubeschermende maatregelen en kennis van wet- en regelgeving, maken jou de coördinator die wij zoeken. Je zorgt ervoor dat onze kolencentrale aan alle milieuverplichtingen voldoet en coördineert de acties die daaruit voortvloeien. Je bewaakt de relevante ontwikkelingen in binnen- en buitenland op milieugebied en vertaalt dat in milieuvoorschriften en rapportages. Je bent onze milieuadviseur en formuleert en bewaakt de milieudoelstellingen. Met je MTS-diploma op zak, aangevuld met studies op het gebied van installatieonderhoud, zorg je dat de installaties van onze kerncentrale in goede staat blijven. Je bereidt in dag- en in consignatiedienst het onderhoudswerk voor en leidt de uitvoering ervan aan de installaties. Voor de pas afgestudeerde HBO'er is dit een uitdagende functie om je loopbaan te starten. Je technische HBO-opleiding (E+MRA/I), aangevuld met tien jaar relevante industriële ervaring en twee jaar ervaring in een leidinggevende functie, maken jou de teamleider die wij zoeken. Je leidt de afdeling Onderhoud EMRA-I en zorgt er samen met jouw mensen voor dat de EMRA-l-installaties veilig, economisch, effectief en efficiënt werken. Ook hoog-, laagspanning- en geiijkstroominstallaties, de procescomputer/automatisering vallen onder jouw verantwoordelijkheid. Voor de volledige functieprofielen verwijzen wij naar onze website: www.werkenbijepz.nl Herken je jezelf? Stuur een uitgebreide reactie met CV per e-mail naar: vacatures@epz.nl of per post naar: N.V. EPZ, afdeling Personeelszaken, Postbus 130, 4380 AC Vlissingen Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. r N.V. Elektriciteits-Produktiemaatschappij Zuid-Nederland Zeedijk 32, 4454 PM Borssele, Tel.: 0113 - 356 000, E-mail: info@epz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 138