Stijlvol cruisen over de Donau 8-daagse halfpension wandelvakantie in Zwitserland Supercomplete 10-daagse reis inclusief cruise per MS Vista Prima***** www.pzc.ril/webwinkel 1KRAS Op verschillende niveaus wandelen o.l.v. wandelgidsen www.pzc.nl/webwinkel Mondial Tours zaterdag 29 mei 2010 Heerlijk luxe cruisen over de legendarische Donau van Pas- sau naar Boedapest... Dit is uw kans! Want wij selecteerden het super-de-luxe en stijlvolle MS Prima Vista***** voor u. Dit unieke schip biedt een bijzonder design, een excellente keuken en een typisch gezellige Duitse sfeer. Maar liefst 35 bemanningsleden verwelkomen maximaal 150 passagiers voor een ontspannen cruise. Normaal kost deze reis, inclu sief busreis en overnachting onderweg vanuit Nederland naar Passau en v.v. 1449,- maar voor u als lezer van deze krant geldt een exclusieve lezersprijs van slechts 899,- incl. Volpension Plus aan boord! Bovendien krijgt u exclusief als lezer van deze krant de dagexcursie in Wenen gratis! Voor deze prijs zijn per afvaart slechts 40 plaatsen beschik baar, dus wacht niette lang met boeken. Uw dagprogramma in het kort Dag 1: Vanaf Rotterdam, Utrecht en Eindhoven rijden we met de bus naar Zuid-Duitsiand voor diner en overnachting. Dag 2: We vervolgen onze reis naar Passau, waar we rond 16.00 uur zullen inschepen op het MS Prima Vista. Dag 3: Dürnstein-Wenen. In de ochtend tijd voor de Wachau- vallei, na de lunch varen we verder naar Wenen. Dag 4: De gehele dag tijd voor Wenen. De excursie (ter waarde van 28 p,p.) naar Schloss Schönbrunn, het voormalige onderkomen van Keizer Franz Jozef en Keizerin Elisabeth (Sisi) is voor u gratis! Dag 5: In de ochtend bereiken we de prachtige 'Donauknie' met als hoogtepunt de barokstad Esztergom. Daarna zetten we koers naar de Hongaarse hoofdstad Boedapest, 's Avonds is er een facultatieve tour 32,- p.p.) met folkloreshow en Hongaars diner! Dag 6: De hele dag tijd voor Boedapest! Er zijn diverse interes sante excursies te boeken en natuurlijk gaat u met ons mee... categorie reizen/cruises Dag 7: Op naar Bratislava! Deze historische stad biedt een boeiend centrum met tal van barokke, gotische en renaissan cistische paleizen en huizen. Optionele stadstour 19,- p.p. Dag 8: Door de mooie Wachau vallei varen we naar het Oos tenrijkse Melk, beroemd vanwege de benedictijnenabdij Stift Melk (excursie €21,- p.p.). Dag 9 en 10. Na aankomst in Passau ontscheping en busreis naar Zuid-Duitsiand en aansluitend de busreis naar Nederland. Vertrekdata LR 21.052 Adviesprijs* Lezersprijs* Alle vertrekdata zijn gegarandeerd! 24-31 juli v.a. 1449,-v.a. 899,- 7 augustus v.a. 1449,- v.a. 899,- prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusiefbusreis Nederland - Passau v.v., overnachting op heen- en terugreis in Zuid-Duitsiand incl. ontbijt en diner, 7 nachten aan boord van het MS Vista Prima in een hut naar keuze, verzorging aan boord o.b.v. Volpension Plus, d.w.z. uitgebreid ontbijtbuffet, meergangen lunch en -diner incl. bier, wijn en water, 's middags koffie of thee met koek of gebak, middernachtsnacks, de gehele dag koffie thee en water, havengelden, het beschreven vaarprogramma en de dagexcursie Schloss Schönbrunn. Exclusief: overige maaltijden en drankjes, excursies (m.u.v. Schloss Schönbrunn) en entreegelden, fooien, reis- en annuleringsverzekering, Calamiteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). V- Informatie en reserveren Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL tel. 0900-9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 21.052 waarom zou je meer betalen categorie reizen rondreizen JL M*J \J Na het succes van vorig jaar, hebben wij deze bijzondere lezersreis weer in ons programma. Bewonder de pure schoonheid van Zwitserland, geniet van haar milde klimaat en haar prachtige vergezichten. Onder begeleiding van 2 enthousiaste en ervaren Nederlandse reisleiders wandelt u verschillende prachtige routes in de omgeving van Saas Fee, Saas Grund, de Blumenweg, de Carl Zuckmayer route, langs gletsjers, prachtige meren en authentieke bergdorpjes. Deze reis wordt ter plaatse in 2 verschillende groepen ingedeeld, 1 voor de minder ervaren wandelaars en 1 voor de geoefende wandelaars. Mocht u een dagje willen overslaan dan kunt u heerlijk genieten in uw hotel, het luxe 3-sterrenplus hotel Kristall-Saphir in Saas Almageli met gratis gebruik van wellness-faciliteiten. Dhr. Beumer, schrijver van o.a. het boekje "Wandelen Wallis", zal als 1 van de reisleiders deelnemen (u ontvangt een gratis exemplaar bij boeking). Deze prachtige lezersreis is inclusief: Busreis vanaf uw opstapplaats en weer terug per comfortabele touringcar 2 overnachtingen o.b.v. halfpension in een 3- of 4-sterren hotel nabij Bazel 5 overnachtingen o.b.v. halfpension in het luxe 3-sterrenplus hotel Kristal-Saphir 2 Nederlandstalige reisleiders» 3e ervaren wandelgids ter plaatse wandeiboek 'Wandelen Wallis' alle kabelbaanritten zoals beschreven in het reisprogramma toegang museum Carl Zuckmayer en het Saasermuseum en een bezoek met consumptie in de hoogstgelegen brouwerij van Europa. Opstapplaatsen: Roosendaal, Goes 8-daagse bus -en wandelreis van 21 augustus t/m 28 augustus Lezersprijs* 895,- prijs per persoon, o.b.v. een tweepersoonskamer, toeslag eenper soonskamer 175,- Informatie reserveren U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl. tel. (053) 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.nl Bon Lezersreizen - Wandelreis Ja, stuur mij vrijblijvend de Mondial Informatiepakket: VOORLETTERS NAAMQM QV Stuur deze bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 116