L_ Prijsvoorbeeld eurocamo14 Win een reischeque t.w.v. 450,- Eurocamp tentspel: altijd prijs! Tof 30% korting op ajle tenMkantiesj! Camping Le Clarys Plage in St. Jean-de-Monts Accommodatie: Bungalowtent Aankomst: 19 juni 2010 Aantal nachten: 14 Van: €708,50 Voor: €438,30 Voor het echte vakantiegevoel heeft u eigenlijk niet eens zo veel nodig: een mooi plekje, een luie stoel, een zonnige dag en lekker even wat tijd voor uzelf. Maar ja, om een paar weken lang zorgeloos van uw vakantie te kunnen genieten, heeft u vast behoefte aan méér. En... Eurocamp heeft het u allemaal te bieden! Luxe en comfortabel Wat is er leuk aan het kamperen in een luxe bungalowtent van Eurocamp? Heel simpel: u krijgt het echte buitengevoel, maar dan comfortabel. U hoeft niets te doen; er staat een compleet ingerichte bungalowtent voor u klaar met echte bedden met dekens en kussens, een keuken met alles wat u nodig heeft en een tuinset met parasol. Bij mooi weer kan de voortent aan de zijkant open, zodat u heerlijk buiten zit, maar wel in de schaduw. De vakantie kan bij aankomst meteen beginnen. Eigenlijk kunt u het bijna geen kamperen meer noemen. Alles voor de kinderen Natuurlijk, lekker luieren kan tijdens uw vakantie met Eurocamp. Maar de kans is groot dat u dat alleen zult moeten doen. De kinderen hebben het namelijk veel te druk met sporten, spelen, zwemmen, duiken en nog veel meer. Bijna elke dag valt er wel weer wat anders op de camping te beleven. En hoe oud of jong uw kinderen ook zijn: de programma's zijn precies op hun leeftijd afgestemd, ledereen is welkom, wat ons betreft al vanaf 0 jaar! Enthousiast geworden... Profiteer dan van kortingen tot 30% bij verblijf in een Bungalowtent of Safari tent! Kijk voor meer informatie en de voorwaarden op: www.vakantiekrant.nl/actiecode8793. Een lange zomeravond natafelen op uw overdekte terras bij het geluid van de krekels. Midden in de natuur genieten van een uitgebreid ontbijt bij uw tent. Houdt u van topluxe in een avontuurlijke omgeving? Kies dan voor onze stoere safaritent. U geniet er nóg meer van het buitenleven! Het model van deze accommodatie is geïnspireerd op de tenten in Zuid-Afrika, maar aan comfort ontbreekt het u niet. Zo beschikt u over een compleet ingerichte keuken met 4-pits gasfornuis, grill, koelkast met vriesvak, goede bedden, stijlvolle houten meubels en vloeren, mooie accessoires en een comfortabele tuinset. Beleef het ultieme vakantiegevoel in een tent. Speel het tentspel van Eurocamp en maak kans op één van de vier vakantiecheque van 450,-. Iedereen die meedoet krijgt korting op een luxe campingvakantie van Eurocamp in een bungalowtent of Safaritent. Dat is kamperen op z'n best. Kijk snel op www.eurocampspel.nl en doe mee! -e'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 111