m Colofon Onfris Barkhian familieberichten 137 Maria Lindenbergh Hanneke Sandberg - Wijrdeman jt D-irikbHUiiiiritJ Petra 0 IDensenlinq.nl donderdag 27 mei 2010 Maar, blij vooruitzicht, dat mij streelt, Ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen. Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heenge gaan mijn lief zorgenkind, onze lieve broer en oom Adriaan Niewenhuijse -Adri- in de leeftijd van 54 jaar. 's-HeerArendskerke: Corrie Niewenhuijse - van Waarde Nieuwdorp: Hans Niewenhuijse Miep Niewenhuijse - Moerdijk Leon en Veronica, April, Andre, George Gert-Jan en Natasja Eline en Jan, Rob, Nadine, Harld Johan en Jolanda Ard en Sofie, Fleur Mieke Jeanneke en Toni Mark Goes: Heieen Hoogerland - Niewenhuijse Kees Hoogerland Martijn Connely Krabbendijke: Erik Niewenhuijse Annie van de Sanden 25 mei 2010 Slotstraat 4 4458 BM 's-Heer Arendskerke De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 29 mei om 11.00 uur in de "Levensbron". Mansholtlaan 1 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Eindewege. Na de begrafenis is er in de "Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig om zijn heengaan, maar in dankbaarheid terug denkend aan de liefde die hij heeft gegeven, laten wij u weten dat is overleden Adri Niewenhuijse Wij wensen Corrie en verdere familie heel veel sterkte toe. H. van Waarde (in herinnering) L. van Waarde-Kwekkeboom P. van Waarde (in herinnering) W.A. Joosse A. Joosse van Waarde Neven en Nichten Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-collega T. Molle (Ton) Wij wensen de nabestaanden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden F.J.A. Kuipers, voorzitter J.W.M. Siewe, secretaris Vlissingen, 26 mei 2010 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van T. Molle (Ton) lid van verdienste van onze vereniging. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit J.J.M. van Berlo, voorzitter M.C.T. van Ravesteijn, secretaris Vlissingen, 26 mei 2010 Ma'tje, dank om wie je was, we vergeten je niet. Verdrietig om haar heengaan, maar met een dankbaar gevoel dat haar lijden nu voorbij is, is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi -Miep- weduwe van Johan Christiaan van der Sluis Delft 14 maart 1924 Pijnacker: Terneuzen: t Terneuzen, 25 mei 2010 Hans en Corrie Ester en John Peter en Eline Netty en Marien Marty en Dennis Tara, Ravi Chris en Manuela Yarn Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en bewoners van woonzorgcentrum "Bachtendieke" voor de aandacht en het begrip waarmee zij werd omringd. Correspondentieadres: Maassingel 5 4535 HD Terneuzen De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 31 mei om 13.00 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Druk, altijd bezig. Zorgen voor anderen, alles regelen, wandelen met de hond. Helaas, ze is er niet meer. We missen je nu al. Geheel onverwachts is overleden mijn vrouw, onze moeder en oma in de leeftijd van 69 jaar Ab Sandberg Inge en Jos Hanneke, Gradus, Sjors en Joris Paul, Marijo, PJ en Bryan Bert, Judith, Daphne en Marit 19 mei 2010 Ring 9 4315 AE Dreischor De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verslagen hebben wij kennisgenomen van het onver wachte overlijden van Hanneke Sandberg We verliezen in haar een enorm toegewijde en trouwe collega. We wensen haar man en kinderen heel veel kracht om dit verlies te dragen. De medewerkers, alle (zorg)vrijwilligers en het bestuur van Kaaskenshuis, Palliatieve terminale zorg, thuis en hospice Mei 2010, Schouwen-Duiveland Mijn lust was op het land te leven, mijn hart, mijn zin eraan te geven. Te wonen bij het nuttig vee, gelijk ook vader Jan dee. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter Eligius Vermue -Pier- s-Heer Arendskerke, Lewedorp, 11 februari 1928 25 mei 2010 C.J. Vermue-Smits Jan Vermue (in herinnering) Joey Febe Jeannet en Hubert Rijk-Ver- mue Ruben Simon Wij willen het verzorgend personeel van buurtzorg Team Heinkenszand hartelijk dankzeggen voorde liefdevolle verzorging. Nieuwe Kraayertsedijk 18a 4456 AA Lewedorp Vrijdag 28 mei is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van Zorg centrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 29 mei om 12.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Lewedorp. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er omstreeks 15.00 uur in Dorpshuis 'De Zandlóöper', Zandkreekstraat 33 te Lewedorp, gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde broer, zwager en oom: Pieter Eligius Vermue Familie Vermue en kinderen Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, Was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. Via deze weg willen wij iedereen bedanken die medeleven heeft betoond met het overlijden van Dank aan dokter Meijerink voor de aandacht haar gegeven en aan de mensen van het Hospice Terneuzen. Wij danken dhr. de Ridder voor de correcte verzorging. Johan en Lizet Lafort-de Vos en familie Terneuzen, mei 2010 PHP" ,Jj& Slulttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur. Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Slulttijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling Is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-1700 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nt Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39