36 Ifamilieberichten Samuel de Visser Oma den Hollander Samuel de Visser Adriaan Izaak Meeuwse donderdag 27 mei 2010 (Densenlinq.nl Hee/ bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere man Met grote droefheid in het hart en met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons is geweest en altijd zal blijven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Adriaan Florussen in de leeftijd van bijna 78 jaar. Betsie Florussen-de Regt Jenny en Jos Krans-Florussen Elles en Maarten Maikel Rinie Florussen 25 mei 2010 De Doelderstraat 5 4531 HX Terneuzen Maandag 31 mei is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de herdenkingsbijeenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Als ik toch moet sterven wil ik in stilte gaan. Na een leven van hard werken, waarvan ze de laatste ruim 5 jaar in 'De Vurssche" verbleef, is "overleden mijn moeder en schoonmoeder Martha Fredolina Ceelaert weduwe van Joseph Hamerlinck Koewacht, 19 november 1923 t Axel, 20 mei 2010 Ria en Joop Kolijn-Hamerlinck Correspondentieadres: Eerste Verkorting 1a 4571 RK Axel De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. Heden bereikte ons het droevig bericht dat onze zus, schoonzus en tante Catrien Jansen-Matthijsse weduwe van J.J. Jansen op de leeftijd van 78 jaar is overleden Veere, 2 juli 1931 Breskens, 24 mei 2010 Uit aller naam: Familie Matthijsse Met verdriet hebben wij na een vriendschap van vele jaren afscheid moeten nemen van onze dierbare vriendin Ria Jansen van Galen-Riemens Je blijft voor altijd in ons hart. Vlissingen, Adri en Jan van Liere Nog heel verdrietig om het verlies van Ineke is na een leven van hard werken, waarvan de laatste tijd door ziekte het voor hem erg moeilijk is geweest, in de leeftijd van 83 jaar overleden mijn man Sam echtgenoot van Neeltje de Visser 8 april 1927 t 26 mei 2010 Middelburg: N. de Visser-de Visser Ineke -in liefdevoile herinnering Noordweg 430 4333 KL Middelburg Sam is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op zaterdag 29 mei a.s. van 15.00 tot 16.00 uur en voorafgaand aan de kerkdienst van 12.30 tot 12.45 uur. De afscheidsdienst, geleid door ds. Hagoort, zal worden gehouden op maandag 31 mei om 13.00 uur in de Ned. Herv. kerk te Sint Laurens. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Aagtekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in Amicitia, Agathastraat 1 te Aagtekerke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn we omdat onze lieve is gestorven. dat we haar zo lang in ons Maar we zijn ook dankbaar midden mochten hebben. Lean en Cor Jaco en Astrid Mariët en Izak Harmen en Diane Sandra Sander en Suzanne Jacob en Lotte Joost en Marieke Jerina en Wietze Marieke en Nicodemus Martha en Mark Ellen en Peter Hanneke en Jan Stefan en Marjolein Netty en Jaap Mirjam en Wilco Liesbeth en Edwin Jacob-Lou en Arina Maria en Martijn Jozien en Kees-Jan Hanna en Ronald Pieter en Carolina Willemien en Marcel Adriaan en Esther Lenneke en Lammert Maarten en Eline Jaap Suzanna en Peter Lennard Evelien en Peter-Jan Debora Esther Naomi en achterkleinkinderen Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Samuel de Visser in de leeftijd van 83 jaar. Familie de Visser-Koene Familie Maljaars-de Visser Familie de Visser-Poppe Nader tot U Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze altijd meelevende en behulpzame geliefde zwager en oom Sam In de leeftijd van 83 jaar. Wij wensen Nee voor nu en in de toekomst veel sterkte toe. Aagtekerke: L. Wisse-de Visser S.J. Wisse Nieuw en St. Joosland: Chr. de Visser M.M. de Visser-Cappon Koudekerke: J. Poppe-de Visser J. Poppe Aagtekerke: C. de Visser C.C. de Visser-Blaas neven en nichten 26 mei 2010 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat onverwacht is overleden mijn man, vader en opa echtgenoot van Truus Meeuwse-Reijnhout In de leeftijd van 79 jaar. Goes: T. Meeuwse-Reijnhout Kapelle: Peter en Ineke Sas van Gent: Lianne en Theo Goirle: Jan-Peter en Lisette en kleinkinderen Goes, 24 mei 2010 's-Gravenpolderseweg 26 4462 CG Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Uitsluitend schriftelijke condoleances. Geen bezoek aan huis. Hierbij delen wij U mede dat onze jongste broer, zwager en oom Adrie is overleden. P. Meeuwse (in herinnering) D.G. Meeuwse-Lindenbergh I.A. Meeuwse S.P. Meeuwse-Moerdijk M. Meeuwse (in herinnering) J. Meeuwse-de Braai J. Meeuwse J. Meeuwse-Kole M.J. Sonke-Meeuwse A. Sonke (in herinnering) J. van 't Leven-Meeuwse J. van 't Leven Neven en Nichten Goes, 24 mei 2010 Bedroefd, om het verlies, maar dankbaar voor wat ze ons gaf, delen wij u mee dat, na een moeizame levensavond, toch nog plotseling van ons is heengegaan, mijn geliefde vrouw, onze moeder en oma Wijnanda Levina Luijendijk-Kloet 23 juni 1922 24 mei 2010 J. Luijendijk Nelleke en Bert Jongejan-Luijendijk Elanda Robert en Loes Jan-Kees Jan en Ria Luijendijk-Flikweert Janetta en Dick Marilyn, Anniek Evelyn Nicorine en Ko Xander, Brigitta Anneleen en Joran Kees en Geertje Luijendijk-Beije Miranda en Michel Jesper, Emily Mariska Tim Havenpark 57 4301 JH Zierikzee Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 mei van 19.00 tot 20.30 uur aan het woonhuis. De crematieplechtigheid zal zaterdag 29 mei plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, aanvang 11.00 uur. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is op 25 mei in de leeftijd van bijna 88 jaar van ons heengegaan onze altijd belangstellende schoonzuster en tante Wijna Luijendijk-Kloet Wij wensen onze zwager en oom samen met zijn kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Namens allen Familie Kloet

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38