0 d1ensenlinq.nl familieberichten 135 Jublfeufii Mien en Joost van der Lijke DyarleiJai) Natasja Hage Natasja Hage Natasja Natasja Dirk Hardenberg Dick Piet Dey donderdag 27 mei 2010 Vandaag zijn onze ouders/grootouders 50 jaar getrouwd!!!!! Ma en Pa, Oma en Opa, Hartelijk Gefeliciteerd met deze dag. Huib, Rita, Miriam, Lilian, Laura, Rinie, Joke, Robin, Jorg, Jaap, Saskia, Dennis, Sander en Manon Ze genoot van het leven, stond voor iedereen klaar. Niks was te veel. Waarom was haar stopwoord. Alles wou ze weten, alles wou ze doen. Waarom moest dit gebeuren. Waarom moest het zo zijn. We hadden nog zoveel plannen samen. Zoveel liefde voor anderen, zoveel liefde voor ons. Waarom, waarom. Nooit meer dag en tot ziens, dit zei ze vele malen, als ze de deur uitging. Nooit meer een kroel, nooit meer een knuffel. Nog steeds niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al haar liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan mijn lieve vriendin, onze innig geliefde dochter, lieve zusje en schoonzusje Kaatje Op de veel te jonge leeftijd van 22 jaar Bart Jan en Nella Arno en Nienke Bo -ïf 24 mei 2010 Unastraat 43 4306 AX Nieuwerkerk De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 29 mei om 12.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Lieve Natas, Hulpzaam, eerlijk en vooral trots. Trots op ons leventje. Plannen hadden we in overvloed, welke allemaal te realiseren waren. Daar zorgde jij wel voor. Lieve kanjer van me, ik hou van jou! Slaap zacht poepiefloepie. -x- Bart Veel te jong, in de bloei van haar leven kregen we bericht dat is overleden onze lieve spontane kleindochter en nichtje A.L. Hage in liefdevolle herinnering H.M. Hage - Jonker Annie Manni - Hage Urbaan Manni Kinderen en kleinkind Nieuwerkerk, 24 mei 2010 NatasjaWaarom nou jij. Je had nog zoveel mooie plannen, dromen samen met je lieve Bart. Eindelijkjullie eigen plekje gevonden, in een klap alles weg, voorgoed. We gaan je enorm missen, houden van je, rust zacht lief Nichtje Corine, Anton en Milan Barry en Marjolein V Nieuwerkerk, 24 mei 2010 Intens verdrietig, maar met de mooiste liefdevolle herinneringen aan haar is door een noodlottig ongeval overleden mijn lieve kleindochter en ons geliefd nichtje Zierikzee: Opa Blom Den Bommel: Oud Vossemeer: Ouddorp: Adrie en Cora René en Monique Vera en Maril Jan en Miranda Lieke Nieuwerkerk, 24 mei 2010 Onze allerliefste vriendin Natasja je bent nooit meer te vervangen. De mooie herinneringen blijven altijd in ons hart. Rust zacht, lieve schat. Dorien Chris De zee lachte haar altijd toe. En altijd lachte ze terug... Veel te vroeg van ons weggenomen, onze lieve vriendin Natasja Hage Wij leven mee met Bart, de ouders en broer van Natasja, familie en vrienden en Bo. Barry Diane Calvin. Ron Fleur, Patrick Liza, Joost Djurre Je Commermaatjes Lieve Natasja Zo vrolijk, spontaan en lief. Jij was mijn grote voorbeeld met motor rijden. Wat is het leven soms toch oneerlijk. Rust zacht. Beautysalon Glance, Marianne Met verbijstering en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons lief buurmeisje Natasja Hage Wat zullen wij haar missen. Wij wensen Jan, Nella, Arno en Nienke en Bart en verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Remco en Karin Pascal en Jochem Arnold en Inge Sabina en Kevin Frans en Lia Wij wensen Nella en Jan, Bart, Arno en Nienke heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's Taxi de Vlieger Uitvaartzorg de Vlieger Oosterland, 24 mei 2010 Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen dat door een noodlottig ongeval is overleden onze zeer gewaardeerde medewerkster Natasja Hage Natasja was sinds december 2007 werkzaam bij ons bedrijf als zweminstructrice en aquasportinstructrice. Natasja was een warme persoonlijkheid die zich nauw betrokken voelde bij het wel en wee van Sportpunt Zeeland. De herinnering blijft. Ons medeleven gaat uit naar haar vriend Bart, haar ouders en naaste familie. Directie en managementteam van Sportpunt Zeeland Lieve Natasja Niet te bevatten Zo jong - Zo levenslustig - Zo vol toekomstplannen Onze collega intens genietend van alles om haar heen zullen wij moeten missen. Je was een fijne en leuke collega 'Kaatje'. Wij wensen Bart, ouders en familie de kracht en sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Al je collega's van Sportpunt Zeeland Vaak zullen we je nog tegen komen in het zwembad, met wat je was en wat je zei. Nooit zullen we hetzelfde in ons groene shirtje staan. Je bent wel van ons weggenomen. lou enthousiasme en vrolijkheid, blijft altijd heel dichtbij. Lieve Natas we gaan je aan ons bad missen. Je collega's In verband met het overlijden van onze collega en mede werkster zijn wij Zaterdag 29 mei de hele dag GESLOTEN Sportpunt Zeeland - Zwembadweg 3 - Goes Sportpunt Zeeland Heden is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame en onvergetelijke vader en opa Borgharen, 27 maart 1938 Vlissingen: Vlissingen: Middelburg: Vlissingen, 25 mei 2010 C. Hardenberg - Boone D.J. Hardenberg M. Hardenberg - Cijsouw Bram, Jim, Maud A.J. Hardenberg M. Hardenberg - Leliaert Robine Verdilaan 58, 4384 LG Vlissingen Ingevolge de wens van Dick zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Zijn en onze dank gaat uit naar Oncologie secretaresse, verpleging, artsen en dagverpleging Oost-4 van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Vlissingen. We zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van de dochter van onze collega Nella Verdrietig en veel te vroeg nemen wij afscheid van onze kei van een zwager Dick Hardenberg len en kinderen, veel sterkte! E.M. Burgers-Boone A.J. Burgers S. Boone C.M. Boone-Hayes E. Dil-Stork J. Dil Neven en nichten Hangend in je stoel sport kijken... Ome Piet, we zullen je nooit vergetenI Ook op afstand zijn onze gedachten bij tante Lisan, Vanessa, Dirk, Yoran, Tabeia, Steven en de rest van de familie.Wij wensen jullie heel veel sterkte. Marie-Jeanne Kevin

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37