sport 135 de Stelle Terneüzen nnnncmincsBEDRur m lege handen de vijfde klasse Wilhelm tHONp Gebi. de Bruijne b.v. spie woensdag 26 mei Industrieweg 26 - 4538 AJ TERNEÜZEN TEL. 0115 612093 - FAX 0115 621272 Adri van Hanegem Jurry Terneüzen b.v. van 18.00 uur-20.00 uur. K. DIELEMAN B.V. dinsdag 25 mei 2010 Op woensdag 26 mei opent brede school de Stelle officieel haar deuren. Rond 13.30 uur zal dhr.C. Lieftlng de opening verrichten. Hierna volgt een receptie voor genodigden. Gemeente Terneüzen is initiatiefnemer van de brede scholen in Terneüzen. Brede school de Stelle ligt in de wijk Oudelandse Hoeve. Het ontwerp van brede school de Stelle werd gemaakt door dhr. A. Calbo en aannemer gebroeders de Bruijne deed het uitvoerende werk. Zie voor meer informatie: www.cbsdestelle.nl - www.ggdzeeland.nl - www.prokino.nl Zeeuwse Verwarmings Unie bv Terneuzer Totaal installati Ternj VU gevestigd in Goes hooi De iet nieuv Bre elle onderkomen' Zeeuwse Verwarmings Unie bv Terneuzer SPIE -Building Systems heeft de elektro technische, inbraak-, brandmeld- en data installaties verzorgd. Handelspoort 1 4538 BN Terneüzen www.spie-nl.com „N/et alle sprookjes komen uit. We hebben het in april laten liggen. Twee nederlagen tegen Croede, in amper drie weken tijd, hebben ons het kampioenschap gekost." door Jurgen Naeye IJZENDIJKE - IJzendijke speelt vol gend seizoen opnieuw in de vijfde klasse van het zondagvoetbal. De ploeg van trainer Guust van de Vel de moest winnen van HSC'28 om promotie naar de vierde klasse af te dwingen, maar het verloor op ei gen veld met 1-0. De West Zeeuws-Vlamingen zagen daar door voor de derde-keer op rij hun droom in de nacompetitie uiteen spatten. „Niet alle sprookjes komen uit", sprak Adri van Hanegem kort na het verloren duel. De spits van IJ zendijke, dit seizoen goed voor 28 competitietreffers, was teleurge steld, maar realistisch in zijn analy se over het voorbije seizoen. „We hebben het in april laten liggen. Twee nederlagen tegen Groede, in amper drie weken tijd, hebben ons de titel gekost. En vandaag te gen HSC'28 kregen we de beste kansen, maar we verzuimden om de 1-0 te maken. Ik vind het jam mer voor de vereniging, want een club met zo'n accommodatie en groeiend ledenbestand hoort ei genlijk in de vierde klasse thuis", aldus Van Hanegem. De 41-jarige routinier kreeg tegen HSC'28 weinig ruimte. Zijn direc te bewaker Dominique Maas volg de hem alsof het zijn schaduw was. En waar Maas zich af en toe door Van Hanegem in de luren liet leggen, kreeg hij bijval van zijn laatste man Mario van Tiggelen, die het duo voor hem nauwlet tend in de gaten hield. Trainer Guust van de Velde was ui teraard teleurgesteld over het resul taat. Samen met zijn assistent Frank Neve was hij vorige week naar Heerle afgereisd om een ana lyse van de Brabantse opponent te maken. „We hebben serieus naar 'uihi'Uwmw^mb—iipiimiiiii i' m itimmmmm deze wedstrijd toegeleefd en we hebben vanmiddag voor elke me ter geknokt." Ik kan mijn spelers niets verwijten. Het enige pro bleem was, dat we de kansen niet hebben benut, waardoor we bij een uitval van hen het deksel op de neus kregen." De thuisploeg was zeker niet de mindere van de nummer voor laatst uit de vierde klasse B, waar in Zeelandia Middelburg de titel veroverde. IJzendijke creëerde di verse kansen. Aanvaller Lodewijk van Keeken was in de 55e minuut het dichtst bij de openingstreffer. Uit een voorzet van Eli Bolleman trof de twintigjarige aanvaller de paal. „De hoek was moeilijk. Ik moest vanaf de tweede paal op doel schieten", aldus Van Keeken. Pogingen van Ilyas Yavuz en Adri van Hanegem troffen eveneens geen doel. De bezoekers waren daarentegen wel trefzeker. Topscorer Tobie Hopmans glipte tussen twee verde digers door en schoot door de be nen van doelman Teun Timmers de 1-0 binnen. IJzendijke probeer de na deze domper de draad weer op te pakken, maar het was niet bij machte om HSC'28 nog in ge vaar te brengen. Wat een bekroning op een goed seizoen had moeten worden, ein digde in mineur. De spelers van IJ zendijke liepen teleurgesteld naar de kleedkamer, wetend dat vol gend seizoen opnieuw de vijfde klasse wacht. Speaker Anton van Merode feliciteerde na het laatste fluitsignaal de bezoekers en sprak daarna nog één woord, waarmee hij het seizoen passend samenvat te: „Helaas." IJzendijke-HSC'28 0-1 (0-0). 70. To bie Hopmans 0-1. Scheidsrechter: S. Dursun (Roosendaal). Gele kaart: Niels Huijps (HSC'28). Aantal toeschouwers: 400. schilder-, behang-, glas- en spuitwerk Glasservice Schilderwerkzaamheden Behangwerk Stuc- en Spuitwerk www.wilhelmbv.nl Buitengevelisolatie Renovatie Overkappingen BedriJvenstraat 1 4543 NZ Zaamslag T +31 (0) 115 43 16 92 F +31 (0) 115 43 19 63 info@wiihelmbv.nl Sluiskil viert de promotie naar de vierde klasse van het zondagvoetbal. Ui terst links staat trainer Arno Verlinde. foto Mark Neelemans projekrinrichtingkantoormeubilair Mr. F.J. Haarmanweg 46, 4538 AS Terneüzen Tel. (0115)69 59 51 Fax (0115)69 59 53 Homepage www.jurry.nl E-mail info@jurry.nl LM c Belangstellenden uit de buurt kunnen een kijkje komen nemen in het nieuwe gebouw op Wij houden dan een open avond, ledereen is welkom! Ook voor dit project leverden wij met veel genoegen alle houten kozijnen en deuren. TIMMERFABRIEK Postbus 2,4543 zg Zaamslag tel. 0115-43 71 00 van Kouteren b.v. Industrieweg 33 4538 AG Terneüzen 0115-694 263

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 65