Buiten, Meeuwse handelsonderneming bv Log&rwi oj? niveau Je eigwi bvrmvkut "Bijna elk groeiseizoen is er wel een periode dat de natuur niet voldoende water geeft. Het effect is al snel te zien aan de groei en bloei in uw tuin, Om het watertekort te compenseren moet er gesproeid worden. Deze tijdrovende werkzaamheden kunnen u uit handen worden genomen door het installeren van een automatische tuinberegening. Lees meer over tuinberegening op onze website" Albert Plesmanweg 6 - Goes - Tel. 0113-212620 www.meeuwse-goes.com - info@meeuwse-goes.com dinsdag 25 mei 2010 Op www.supertrips.nl/boomhut staan diverse mogelijkheden op een rij om te logeren in een boomhut. Zoals: boomhut Het Kleine Paradijs in het Friese Easterein, de boomtent van Camping De Hertshoorn in het Gelderse Garderen, de boomhuizen van Center Pares op de Bispinger Heide in Duitsland, de Belvilla Boomhut in het Overijsselse Ane, en de boomhut ten van Vakantiepark Dierenbos in het Brabantse Vinkei. Ook zijn er adresjes in Frankrijk, Australië, India, Brazilië en Zambia, Zuid-Afrika, op Corsica en Costa Rica. Kinderen tussen de 12 en 19 jaar die zelf een boomhut willen bouwen, kunnen zich inschrij ven voor YMCA-vakantiekampen. Tussen Nunspeet en Apeldoorn, midden in het bos en vlakbij heide verrijst deze zomer een boomhuttendorp, in sparren die zo'n 40 meter hoog zijn. Op de bouwlocaties worden veiligheidsvoorschriften in acht genomen, zoals het dragen van bouwhelmen en klimtuigjes. Er wordt overnacht in tenten op een kampterrein. Elke dag begint met een bouwvergadering. De groep ontwerpt in kleine teams plateaus, bruggen en trappen op vier tot twaalf meter hoogte. Het Hobbelhuis maakt speelhuizen voor kinderen. Op de grond - in tuin of bos, bovengronds maar bedekt met mos en gras, of verwerkt in een heuvel - maar ook in bomen. De hutten zijn duurzaam gebouwd met materialen als hout, stenen, stro, leem, mos, gras en rubberfolie. Voor de boomhutten wordt hout, eventueel stro en riet gebruikt. De hutten isoleren goed en zijn ook geschikt voor de winter. In overleg met de opdrachtgever wordt een ontwerp bedacht en een goede boom uitgezocht. De hut wordt stevig verankerd aan de boom en eventueel ondersteund met een extra constructie. De hut wordt op maximaal 2 meter hoogte gebouwd en is in een kleine week klaar, www.hethobbelhuis.nl Ook Tenso, gevestigd in Zeist, maakt boomhutten op maat. De boomhut wordt samen met de opdrachtgever ontworpen en ter plekke gebouwd. Tenso rekent twee tot drie weken voor de bouw. Meer informatie over de boomhutten van Tenso en het zelf bouwen van een boomhut vindt u op www.tenso.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 29