Colofon SMWC Ad Mathilda Wisse 'amllleberichteii familieberichten 119 lieve ruwensly U- Iedere uitvaart uniek. Yarden (Hensenlinq.nl dinsdag 25 mei 2010 Lieve Ruwensly Zal ik je met een zomerdag vergelijken? Veel zachter en veel zonniger ben j ij Te snel weer moet de tijd van zomer wijken De wind striemt soms de bloesems al in mei Het hemeloog kan soms verblindend zijn En dikwijls is zijn schijn van korte duur Waardoor de glans van schoonheid weer verdwijnt Door 't lot of door de loop van de natuur Jouw zomer zal voor eeuwig zomer blijven En nooit jouw pracht verloren laten gaan De dood zal jou niet in zijn schaduw krijgen Zolang jij in mijn gedachten blijft bestaan Swendson, je papa en Heieen Mijn gedachten gaan uit naar de familie Snijders. Met veel verdriet moesten wij onverwachts vernemen dat onze kleinzoon en neefje Ruwensly is overleden. Veel vragen zonder antwoord zijn er voor ons gebleven. Nooit meer met je speelgoedautos spelen. Nooit meer met jou kunnen praten. Ruwensly rust zacht. Je zal altijd onze dushi en bolletje blijven. Oma Sera en opa Eric Opa Wen Raisa en Suus Tanisha éeindelijk was ze er dan waar je zolang op hebt moeten wachten je zusje je mocht maar 4 weken grote broer zijn als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog naar de hemel en nemen je gewoon mee terug we missen je en houden heeeeeeeel veel van je je maatjes en buurtjes van de granaat middelburg Ons lieve vriendje, een scha t in ons midden. Ruwensly Wij missen hem zo. Heel graag zouden wij nog met hem samen spelen, zingen, fietsen en zitten in de kring. Dat hij niet meer bij ons is maakt ons erg verdrietig. Zijn lieve glimlach zullen wij niet vergeten. Kinderen van groep l/2a, juf Addy en juf Ina, en kinderen uit andere groepen van Wilgenhof Zo jong nog maar..... ...en dan niet verder. Ruwensly leerling van groep l/2a Intens verdrietig zijn wij nu wij weten dat een kleurrijke jongen niet meer bij ons is. Voor Ruby, de moeder van Ruwensly, Reangelo, opa en oma en voor allen die zich met hem verbonden weten, is heel veel kracht nodig om dit niet te bevatten verlies te dragen. Als medemensen kunnen en willen wij een kring van licht vormen om de Liefde zo noodzakelijk, te laten ervaren. Bestuur, ouders en personeel van Wilgenhof Wij hebben afscheid moeten nemen van een boeiend en inspirerend mens, mijn zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa mr C.J. Slager reserve majoor der artillerie b.d. K.L. A Schoonhoven t Burgh-Haamstede 12 januari 1929 19 mei 2010 Burgh-Haamstede: Yvonne J. Slager-Thierry Amsterdam: Patricia en Mark Teeuwisse-van der Noordaa Tom en Anna Wassenaar: Jan-Willem Slager Monique van Oossanen Floris en Maurits Correspondentieadres: Westerenban 20 4328 HE Burgh-Haamstede Overeenkomstig de uitdrukkelijke wens van de overledene heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaats gevonden. Met diepe droefheid geven wij u kennis, dat na een moedig gedragen lijden, is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Nel Teuthof-Hendrikse Westkapelle 1-5-1932 Zaandam 21-5-2010 Westkapelle: J. Adriaanse-Hendrikse H. Adriaanse in herinnering J. Hendrikse J. Hendrikse N. Hendrikse-Brasser Oostkapelle: J. Jobse-Hendrikse L. Jobse Neven en nichten Afgelopen vrijdag bereikte ons het droevige bericht van het plotseling overlijden van onze geachte medebewoner, oud-bestuurslid en tevens huismeester Jaap Welleman Wij wensen zijn vrouw Koos, zoon Chris en de klein kinderen alle sterkte toe. Namens bestuur en leden WE Residence Banckert Karei Dellebeke, administrateur Want elk huis wordt door iemand gebouwd, maar de bouwmeester van alles is God. Hebreeën 3:4 Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze voorzitter Jozias Zuidweg Vertrouwend op de genade van zijn Heer is hij van ons heen gegaan. Dankbaar zijn we voor zijn inzet, betrokkenheid en innemende wijze van leiding geven aan de kerkenraad. De-kerkenraad van de Hervormde Gemeente te Kattendijke Uitvaartverzorging Tel. 0113-259966 www.uitvaartwisse.nl Overledenenzorg Tel. 0113-217060 www.overledenenzorg.net Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Wij zijn er voor iedereen! 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Voor algemene vragen 0800 1292 Voor het melden van een overlijden 0800 8192 Simon Slager YARDEM& SLAGER Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Coudorp 2 Slager Gedenkstenen 4455 AK Nieuwdorp (Zld) Tel. 0113 671 500 www.slagergedenkstenen.nlWWW.yarden.nl iMAKKMffifwt WH* WW Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg Onze vrijwilligers bieden hulp in de laatste levensfase bij u thuis. Zij bieden u: tijd - aandacht - ondersteuning en praktische hulp Voor meer informatie; T 0113 - 277111 K. Kiezenberg coördinator VPTZ Aanvragen kunt u op werkdagen melden: 06 - 55 83 02 57 (08.30-17.00 uur) k.kiezenbera smwo.nl www.smwo.nl onze hulp is gratis Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail I pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet I zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling Is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 19