CU fnens6nlinq.nl Vivian Brevet Gerrie Schuitert-Mensink Gerrie Schuitert-Mensink Gerrie Schuitert Gerrie Schuitert-Mensink Gerard de Waard Lieve opa Gerard de Waard i8 I dinsdag 25 mei 2010 -r Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op 't laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je rusten mag, daar begint er nu een nieuwe dag. Na een leven van werken en zorgen, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Cornelia Jozina Rijk-Vermuë Sinds 10 juli 1978 weduwe van Lau Rijk in de leeftijd van 91 jaar. 's-Heerenhoek: Adrie Rijk Kees Rijk Albert Rijk Ovezande: Joke Boonman-Rijk Daan Boonman (in herinnering) Dennie Michael en Caroline Johnny Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van Verpleeghuis Cornelia, afdeling Zandplaat, te Zierikzee, voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres 's-Heerenhoeksedijk 5 4453 CD 's-Heerenhoek Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 28 mei van 09.30 tot 10.00 uur m het mortuarium naast de R.K. Kerk. Aansluitend zal de uitvaartdienst worden gehouden in de H. Willibrorduskerk, Deken Holtkampstraat te 's-Heerenhoek welke aanvangt om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Jeugdhoeve naast de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een leven dat gekenmerkt werd door goedheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan onze schoonzus C. Rijk-Vermuë Dronten: A. Rijk (in herinnering) M. Rijk-Vermuë Oudelande: P. Rijk Rust zacht 23 mei 2010 Mijn lieve vrouw en onze lieve moeder is vandaag gestorven. Onze dochter, mijn schoondochter, mijn zus, onze schoonzus en onze tante leeft niet meer. Middelburg, 2 juli 1965 - Arnhem, 21 mei 2010 Arnhem: Ralph Schielen, Alba en Brecht Middelburg: Ko Brevet en Joop Brevet-Smolders Driebergen: Renée Brevet en Peter Passenier Heerlen: Jan Schielen f en Jet Schielen-Lemmens Maarssen: Peter Schielen en Rike van Hattem-Schielen, Zoë en Noah Vivian is thuis, en wordt op 27 mei om 11.00 uur op Moscowa, Waterbergseweg 18 te Arnhem begraven. Correspondentieadres: Rentmeesterlaan 49, 4336 ED Middelburg ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Hierbij delen wij u mede dat toch nog onverwacht is overleden onze goede vriend Cornelis Adrianus Tukker - Cees - in de leeftijd van 59 jaar. Wilhelminadorp: Henk Baarda en Rita, Marylou Goes: )osy en Johan Isra Lady Goes, 24 mei 2010 Correspondentieadres: I.G.J. van den Boschstraat 5,4475 AL Wilhelminadorp De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 28 mei om 17.00 uur in liet crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot samenzijn. Als het leven geen waarde meer heeft, je niet meer kunt zorgen maar verzorgd moet worden dan is het niet erg om los te laten Een strijdbare vrouw die, met al haar kracht en inzet, deze strijd niét heeft kunnen winnen. Zo hebben wij afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, mijn rots in de branding, onze allerliefste moeder en onze zorgzame en trotse oma in de leeftijd van bijna 75 jaar. Herman Schuitert Middelburg: Schore: Goes: Gerrit en Petra Tom, Angela Peteren Elly Max, Kristy Bas en Ima Rick, Isabel Goes, 22 mei 2010 Houttuinen 28,4461 BK De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op vrijdag 28 mei om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamervan het crematorium. Nooit meer samen spelen Nooit meer samen naar het zwembad Nooit meer een broodje knakworst Nooit meer een snoep je uit de tas Dag lieve oma Gerrie, bedankt voor alles. Tom, Angela Max, Kristy Rick, Isabel Met pijn in onze harten hebben wij afscheid genomen van Gerrie. Onze schoonzuster en tante die ons vele lange jaren belangeloos haar liefde en vriendschap met overgave gaf. Zij was een voorbeeld van kracht en bewonderens waardige liefde en zal voor altijd in onze herinnering blijven. Herbert en Mariet (in herinnering) Panhuijzen Lodewijk en Patricia Panhuijzen Kirsten en Yannick Ronald en Mieke Kors Ruth en Joris Hornikswei 77, 4464 AT Goes Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen Herman, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bewoners van "Het Gebouw De Houttuinen" Goes Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Herman, Bas, Irna, Rick en Isabel en de verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Etiënne en Lenette Jan en Yolet Wybrand en Gina Steven en Forine Aart en Tanja Rienieren Mieke Peter en Denise Marcel en Angelique Willem en Linda Jacco en Jolanda en de kinderen Niets is hier blijvend, alles hoe schoon ook, zal eenmaal vergaan. Verdrietig, maar met mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze lieve pa en opa Geert gehuwd met Elizabeth de Waard - Houtman (4 9-12-2006) in de leeftijd van 81 jaar Wemeldinge: Bram de Waard Heieen de Waard - van Stel Eva en Sam Boy en ïlona Kapelle: Peter de Waard Tanja de Waard - Verhoeven Tessa Curasao: Gerrie de Waard Mary de Waard - Ramirez de La Cruz Nicole John en Tamarah Dank zij dr. J.A. de Jong en het team van Allevo is de wens van onze pa en opa uitgekomen om thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving te overlijden. Biezelinge, 21 mei 2010. Correspondentieadres: Prinses Beatrixweg 21 4424 AB Wemeldinge De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. I. D. Hogeweg, zal worden gehouden op woensdag 26 mei om 13.00 uur in de Chr. Ger. kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor altijd in ons hart, we zullen je missen Elly Nicole John en Tamarah In de leeftijd van 81 jaar is overleden onze geliefde broer, zwager en oom (Geert) Yerseke: Jaan Zuidweg - de Waard Jan Zuidweg Biezelinge: Cees de Waard Nellie de Waard - v.d. Schraaf Biezelinge: Rinus de Waard (in herinnering) Hagestein: Jan Boey Rie Boey-Willemstein Neven en Nichten Biezelinge, 21 mei 2010. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Geert de Waard Geert was jarenlang een betrokken supporter en donateur van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterke toe met dit verlies. Bestuur en leden van Voetbalvereniging Kapelle Een trouw supporter is ons ontvallen Geert de Waard Onze gedachten gaan uit naar familie en nabestaanden. Wij wensen hen veel sterkte toe. Eerste selectie en begeleiding voetbalvereniging Kapelle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 18