Pascal Meulman We zullen je missen Meul. Dag lieve Pascal Pascal Meulman Dag lieve Pascal Pascal Meulman Lieve Pas, Pascal Pascal Meulman Ton Molle Pascal Meulman O Hlens6nlinq.nl dinsdag 25 mei 2010 familieberichten 117 Verslagen zijn wij door het veel te vroege verlies van onze geliefde vriend Onze steun gaat uit naar Janca, Mees Pien en familie. Jessica en Raimond Pascal Zo positief, zoveel vechtlust. Zo oneerlijk. Niels, Marloes en Isis Ongelofelijk Pascal Janca, Mees en Pien, veel sterkte. Harry, Eljo, Femke Evi, |ohn, Joyce, Meg Bo Grote vriend, Je bescheidenheid wasje kracht, je positiviteit was de motor om samen het gevecht te leveren je hartelijkheid is onze herinnering, Goes Con en Mien Beun Durgerdam Karen Beun en Marnix Dalebout Finn en Sam Oostburg Opa Beun en Janny X Hetty Intens verdrietig delen wij mee dat na een jaar strijden op 21 mei 2010 is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Herinner hem zoals hij was. Rinus en Annie Meulman Marcel en Ilse Meulman Roman en Yuri Etienne en Jolanda Meulman Romy en Jasmijn Pascal heeft te kennen gegeven dat hij zijn lichaam ter beschikking wil stellen aan de wetenschap. Lieve Pas, lieve lieve papa, De top van de Mount Everest gehaald, maar bij de afdaling alsnog gesneuveld. Lieve schat, zoveel bewondering, zoveel respect en oneindig trots! We zullen intens van je blijven houden, voor altijd! Dikke kus, Janca, Mees en Pien 14 december 1972 - 21 mei 2010 Pascal heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de wetenschap, zodat in de toekomst de val voor sommigen mogelijk gebroken kan worden. Voor genodigden zal er op donderdag 27 mei een informele bijeenkomst plaatsvinden. Correspondentieadres: Janca, Mees en Pien Vogelzangsweg 36,4461 NG Goes Wat heb je gevochten. Wat was je positief. Wat ontzettend trots zijn wij op jou. Maar soms kun je iets gewoon niet winnen. Wat zullen wij je gaan missen. Je blijft in ons hart en in onze verhalen welke wij met Janca,- Mees en Pien zullen blijven delen. Maarten, Emmy en Duuk Mare Anne en Maartje Man, wat gaan we je missen I Een jaar nadat Pascal vertelde dat hij ziek was, hebben wij een geweldige collega verloren. Zijn enthousiasme, betrokkenheid en ongelooflijk optimisme gaven ons altijd een berg energie. Wij wensen Janca, Mees en Pien heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Van Lanschot Bankiers Goes Wilbert Aarts Micolette Bom Lianne Jansen. - Rosita Aper Rien de Bruine Guido v.d. Linden Paul Arts Ab Buitenhuis Peter de Rijke Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Wij zullen je missen grote vriend. Lieve Janca, Mees en Pien, wij zijn er voor jullie. Inge Marissa Marjan Ivo en Sabrina Peter en Hanna Steve en Martine Een moedig mens, een fijne vent, een sterk karakter en een goede vriend. We zullen je missen. Janca, Mees en Pien we zullen er voor jullie zijn. Bart Mirjam Barry Carlien Ralph Monique Eelco Else Kurt Marieke Ronald Erna Ronald Michèle Paul Nerienke Dike Rens Sharon Marcel Renate Je was, je bent en blijft altijd. Ongedwongen vriendschap, genieten van het leven We zullen je missen fijne vriend. Jan-Willem en Karen Jens, Stan Niels en Eugènie Wout, Just, Quint Peter en Monique Esmee, Jorik Samen de Schalfkogel beklommen, maar "deze top" was voor jou onbereikbaar. Pascal Wat was... is niet meer. Wat is... wordt nooit meer wat het was. Ferrie, Janina Evans, Tijn en Siem Give me wings to fly tell me why, tell me why Barclay James Harvest. Weinig woorden, maar sprekende blik. Liefde is loslaten.We gunnen je deze laatste reis. We houden van je! Ton Molle In de leeftijd van 65 jaar. Middelburg: Henny Motle-Schonis t Cindy de Waard-Molle Daan de Waard Luna Kyo Wieteke Schop-Molle Edwin Schop Lente Melle 23 mei 2010 Correspondentieadres: Seisweg27 4334 Ad Middelburg De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Lieve papa Eerst mama, nu jij. Het dakje boven ons hoofd is weg, om zonder jullie verder te moeten doet pijn. Jij was en blijft een geweldige vader. Je.hebt altijd voor ons klaar gestaan, was onze steun en toeverlaat. Je hield van een grapje en gezelligheid, maar ook van een goed gesprek. Mooie herinneringen drijven boven, liefde voert de boventoon, zo blijven we aan je denken en zo zitje voor altijd in ons hart! Liefs Cindy en Wieteke Lieve Ton, eindelijk vrij... Truus en Gerard Carry Wil en Guus Dag Ton Ook een zware reis is een keer gedaan.... goede rust. 23 mei 2010 Jan en Ineke Minderhoud Op 19 mei is op 79-jarige leeftijd overleden mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Willem Jan Polderman echtgenoot van Jobina Borsje J. Polderman-Borsje M. Glerum-Polderman J. Borsje L. Borsje M.J. Borsje-Karelse Neven en nichten 22 mei 2010 Anna Paulownaplein 38 4461 RC Goes Ingevolge de wens van Wim heeft de crematie heden in familiekring plaatsgevonden. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Pascal was jaren actief lid en organisator van diverse evenementen binnen onze vereniging. Wij wensen Janca, Mees en Pien veel sterke toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden Tennisvereniging Goes y

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17