DjirikböiutèiriM _r AA familieberichten 0 mensenlinq.nl Huibrecht Pieter de Regt Huib Jan "De Bloemenman" Barentsen Cornelis Broodman Lenie Keijmel-Geertse Pieter Raamsdonk Elizabeth Verhage-Francke Marinus Versluis Jan Visser zaterdag 22 mei 2010 «3 Wij wensen Adrie Verwest en zijn familie alle sterkte toe om het verlies van Maaike te verwerken. Bestuur en leden van Buurtvereniging de Hoofdpoort te Zierikzee Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden onze broer, zwager en oom k Kloetinge, 4 november 1931 t Brampton (Can), 20 mei 2010 Weduwnaar van Adriana de Regt-Meeuwse Familie de Regt en Familie Poleij-Meeuwse Correspondentieadressen: P.H. de Regt B reeweg 48 4401 BR Yerseke Fam. Hillier 320 Fairlawn Avenue Toronto M5M 1T3 Ontario, Canada sMm Op 31 maart hebben wij afscheid genomen van Dankbaar was Jan voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, vele bezoeken, lieve brieven en kaarten tijdens zijn ziekbed. Jan genoot van deze aandacht en voelde zich gesteund. jjf) Hartverwarmend waren ook de vele blijken van medeleven na het overlijden van Jan. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Tim Barentsen Marty en Anja Heijboer Paul, Monika, Bo en Zeb Sichterman Biggekerke, mei 2010 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw warme belang stelling en uw medeleven tijdens de periode van ziekte en na het overlijden van mijn lieve broer, ónze zwager en oom Cor den Boeft Het heeft ons erg goed gedaan. ]o de Klerk-den Boeft Sjaak de Klerk J. den Boeft-Buursink Neven en nichten Je had wel honderd willen worden Je kon het leven aan Je genoot van alle aandacht Je hield de touwtjes stevig in je handen Je moest ze laten gaan Wat overblijft zijn de mooie herinneringen Hartverwarmend dat wij zoveel kaartjes, mails, telefoontjes en belangstelling hebben ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en oudopa (Kees, Cor) Het is voor ons niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Daarom danken wij u allen voor uw warme belangstelling door deze advertentie. Riet Dick Joke Barend Henny Wim Loes klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2010 Voor de vele blijken van medeleven tijdens het ziek zijn en de hartelijke bewijzen van deelneming die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader [an Houtekamer betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. J.N. Houtekamer - Lamper Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, mei 2010 't Is een blik, een arm, een hand en de tranen in hun ogen, medeleven, troost van wie dan ook, de warmte van hun mededogen. Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel het verlies niet alleen te dragen. Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. Jaap en Martha Thalassa Joke en Jan Oostkapelle, mei 2010 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Leuny Klap willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, mei 2010. In plaats van kaartjes De velen die hebben meegeleefd tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve zeer zorgzame man en onze lieve vader en opa Jan Kodde zeggen wij hartelijk dank. A. Kodde-Troost Kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2010 Dankbetuiging Hartelijk dank voor uw belangstelling en deelneming die u toonde na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia Henderina Oranje Corrie Goes, mei 2010 Jo Oranje Na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader was het fijn om te vernemen dat ook in verdrietige tijden er zo velen zijn die met ons meeleefden door een kaart te sturen, een bezoekje te brengen of door aanwezig te zijn bij de crematieplechtigheid. Graag willen wij u hiervoor bedanken. Lena Pieternella Raamsdonk - Stoel Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Kapelle, mei 2010 Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek, dat doet pijn maar in gedachten zal zij altijd bij ons zijn. Uw kaarten, telefoontjes of bezoek na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Leuntje Geertruida van Strien-Glerum waren hartverwarmend en voor ons een grote steun. Het is fijn te ervaren dat zov^len van haar hielden en haar waardeerden. Onze oprechte dank hiervoor. Door de vele blijken van medeleven is het voor ons helaas onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. Familie van Strien Goes, mei 2010 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Alle blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Corrie en Wim Bakker Piet en Addie Verhage Klaas en Marja Verhage Ina en Piet Jongepier en de kleinkinderen Zoutelande, mei 2010 Na het overlijden van mijn lieve man was het fijn om te vernemen dat ook in verdrietige tijden er zo velen zijn die met mij meeleefden door een kaart te sturen, een bezoekje te brengen of door aanwezig te zijn bij de crematieplechtigheid. Graag wil ik u hiervoor bedanken. 1.1. Versluis - Ziemer Goes, 22 mei 2010 Hartelijk dank voor de warmte, de steun en het medeleven door ons ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Dit heeft ons goed gedaan. J.A. Visser-de Kok Ko, Lia Koen, Lisanne, Tim Terneuzen, mei 2010 Ik heb ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van Arend van der Weel-Kwist een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van een bezoekje, telefoontje, woorden, bloemen, praktische hulp en/of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor mij bijzonder gemaakt. Jan van der Weel Kapelle, mei 2010 Uw bezoek... Uw telefoontje... Uw bloemen... Uw kaartje... Uw aanwezigheid... Hartverwarmend was uw medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Marie Zoeteweij-de Koeijer Wij willen u hiervoor heel hartelijk danken. Het heeft ons erg goed gedaan. D.C. Zoeteweij Hanneke en Ko Prins-Zoeteweij Peter en Jolanda Zoeteweij-Jansens en kleinkinderen Yerseke, mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46