Hlensenlinq.nl familieberichten 43 Karei Martinus Baars Dag lieve opa JOZIAS ZUIDWEG Jozias Zuidweg Jozias Zuidweg zaterdag 22 mei 2010 Er is een Hef engeltje hoog bo ven ons hoo fd We zullen hem niet vergeten Dat hebben we beloofd. We hadden je graag langer gekend en aan ieder verteld hoe bijzonder je bent He t was een moeilijke beslissing maar we hebben je laten gaan wan t dit if as voor jou geen te ven geen menswaardig bestaan. Zo snel. Zo onverwachts. Niet aan zien komen, niet wetend hoe en waarom, hebben wij na dagen van hopen en wanhopen, afscheid moeten nemen van onze allerliefste Ruwensly Snijders in de leeftijd van bijna 5 jaar. Ruby en Reangelo Reanna Oma Diana A Opa Frans Tristan en Valerie Murphy en Eva Correspondentieadres: Sranaat 35 4337 MK Middelburg We zullen afscheid nemen van Ruwensly op donderdag 27 mei om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er een ongedwongen samenzijn in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Ruwensly hield van felgekleurde kleding en bloemen, wij vragen ugeen zwarte kleding te dragen. Seen bezoek aan huis. Ruwensly Weetje kleine man watje hebt gedaan in die veel te korte tijd van jouw aardse bestaan? Jij hebt ons in ons hart geraakt Je hebt ons zoveel moois gegeven Sinds het afscheid beseffen wij pas dat ondanks de grote pijn wij dankbaar zijn dat j ij er was en dat wij jouw mama en stief papa mochten zijn Rust zacht Chulo Mama A Je beste vriend Lieve grote broer Vier weken geleden waren we zo blij en vonden we het fijn dat ik je pasgeboren zusje mocht zijn Nu geen grote broer meer om mee te spelen geen geheimpjes meer mee te delen Niet meer met je kunnen lachen, ruziën, stoeien en niet meer samen op mogen groeien Ik mis je grote broer Je zusje Reanna Lieve Ruwensly Waarom moest je ons zo verlaten nooit meer naar de schaapjes en met je praten Waar kwam het toch vandaan dat we je zo snel moesten laten gaan Intens groot is ons verdriet aankomen zagen we dit niet Zo gevochten voor je leven alles heb je ervoor gegeven Je was zo moe en kon niet meer bij oma en opa doet dat zo zeer Hoe moeten we verder zonder jou in ons leven zoveel liefde en geluk heb je ons gegeven Je hebt nu je rust gevonden onze harten zijn voor altijd met jou verbonden Oma Diana's grote knuffel A Opa Frans zijn alessie en allerbeste vriend Lieve Ruwensly Duizenden sterretjes in de lucht Duizenden sterretjes in hun vlucht Zoveel sterretjes groot en klein, maar alleen die van jou zal bijzonder zijn Dag kleine grote vriend Dikke kus Tris A Vallie "Twinkle twinkle little star" Zo jong en volop in het leven mocht jij je dromen niet meer beleven Je humor en de glimlach op je gezicht blijft voor altijd in ons geheugen gegrift Rust zacht lief mannetje Murphy A Eva Zo lief, zo stoer, je was net 4 weken de grote broer Ruwensly Onbegrijpelijk, oneerlijk, maar onvergetelijk! Dingena Quirine,Rudi en Aidan en familie Vasfe Rots van mijn behoud Na een langdurig ziekbed heeft de Here tot zich genomen mijn lieve, zorgzame man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader gehuwd met Jozina van Belzen in de leeftijd van bijna 91 jaar. Middelburg: J. Baars-van Belzen St. Laurens: Nel Schout-Baars Maarten Schout t Piet Baars t Middelburg: Hans Baars Ria Baars-Wisse Zwijndrecht: Ina de Jonge-Baars Wim de Jonge t Vlissingen: Pim Baars t Ria Baars-de Graag Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 21 mei 2010 Breeweg 86, 4335 AS Middelburg Mijn man, onze vader en opa is thuis. Alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 26 mei om 10.15 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. .Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van de begraafplaats. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar dr. W.O. v.d Peppel, het team van Zorgstroom en Joppa voor alle zorg aan hem gegeven. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzondere opa. Marja en Wilbert Mariella Jordy Jorina Jeffrey William Wilco Karei Angelina en Richard, Eva, Boris Pieter en Caroline, Melissa Charles en Saskia, Romy, Claudia John en Bianca, Demi, Niek Sabina en John, Jimmy Middelburg, 21 mei 2010 Geborgen op de vleugels van de adelaar.. Dankbaar voor zijn leven en voor de bijzondere weg die wij samen mochten gaan, laten wij u weten dat is teruggekeerd tot de bron van alle leven 71 jaar Kattendijke: 's-Gravendeel: Goes: Wemeldinge: M.J. Zuidweg - de Jonge Johan en Cora Marius, Noor Barnelia en Vincent Eva, Anne Jack Susanna, Rebecca Kattendijke, 20 mei 2010 Oude Zeedijk 12, 4474 NA Kattendijke Jozias is thuis, u kunt van hem afscheid nemen op zaterdag .22 mei van 16.00 tot 17.00 uur. De kerkdienst, waarin wij hem met liefde en dankbaarheid gedenken, wordt gehouden op dinsdag 25 mei om 13.15 uur in de dorpskerk te Kattendijke. Aansluitend aan de dienst is er gelegenheid in de kerk, de familie te condoleren. Daarna begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Liever geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen Lieve Opa, Al ben je nu overleden We blijven altijd vrienden voor het leven Zo als jouw is er maar één Eva Lieve Opa, Ik zal je heel erg missen Vooral je vele mooie verhalen En gewoon het samen zijn Ik hou van jou voor altijd! Anne Lieve opa Joop Een opa sterft altijd te vroeg, omdat je van hem houdt. Je wilt hem zo graag nog langer laten leven, omdat je van hem houdt. Je mist maar je wist: hij was moe en ziek en ook al leefde hij, hij had hier geen leven meer. Het echte was al voorbij. En als je dat bedenkt, ja, dan gun je het hem om naar Jezus te mogen. Juist, omdat je zoveel van hem houdt. Susanna en Rebecca Na een welbesteed leven heeft de Heer na een lange strijd tot zich geroepen, mijn broer, onze zwager en oom Biezelinge: Jan zuidweg t Marie Zuidweg - Liplijn Hans Zuidweg Corrie Bal - van Eekeren Neven en Nichten Diep bedroefd zijn we dat is overleden onze zwager J.J.M. Dekker t P.S. Dekker-de Jonge t H. den Dekker f S.K. den Dekker-de Jonge L. van Liere f B.K. van Liere-de Jonge C.D. de Jonge P.L. Ortelee N.J. Ortelee-de Jonge t A.M. Faasse-de Jonget J.M. Korstanje C.J. Korstanje-de Jonge Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45