land CDA Vlissingen als Walhalla PZC 20 YM^Home Bijeenkomst Ziekenhuiszorg Jeremiasse vernieuwd en uitgebreid Nieuw clubgebouw voor tennisclub Tiende rolstoeltocht op boulevard De Dag van het Kasteel op Walcheren Herdenking voor verloren dierbaren 25 mei 2010 KOOPJES Discounters brengen winkelen terug in Vlissingen www.pzc.nl MEEST GELEZEN Mededeling openingstijden Pinksteren PZC kantoren zijn maandag gesloten. De redactie is wel telefonisch bereikbaar via 0118-434010. Het nieuws is te volgen op www.pzc.nl 30% korting op de gehele showroom collectie designverlichting zaterdag 22 mei 2010 styling realisatie i w ,f<D JH Cfr ■ifygb ■v> H Shutters, jaloeziën of gordijnen? Ik adviseer u graag! www.ymhome.nl VLISSINGEN Op tweede pinksterdag heropent de vernieuwde en uitgebreide win kel Jeremiasse Fiets en Fitness. Flet ruim tachtig jaar oude familiebe drijf aan de Troelstraweg 364 in de Vlissingse wijk Paauwenburg is ruim twee keer zo groot geworden. Dat wordt 24 mei van 10 tot 17 uur gevierd met spinningdemonstra- ties door wielercrack Patrick Tol- hoek (13.30 en 15.30 uur), MTB-cli- nics door vereniging Xtreme, fïets- kledingmodeshows (13.00 en 15.00 uur) en tal van activiteiten voor kinderen. MIDDELBURG Het vernieuwde clubgebouw van de Middelburgse Lawn Tennis Club is gisteren officieel in gebruik genomen. Het paviljoen van het tennispark aan het Griffioenpad is nu ook rolstoelvriendelijk gewor den. De oude kantine is helemaal tegen de vlakte gegaan. Een nieuw, modern paviljoen met veel glas is er voor in de plaats gekomen. Het paviljoen is vorige maand, bij het begin van het tennisseizoen al in gebruik genomen, maar wethou der Albert de Vries gaf er gisteren een officieel tintje aan. W VLISSINGEN Voor de tiende keer wordt in Vlis- singen de Rolstoelboulevardloop gehouden. Dat gebeurt komende woensdag. Verzamelen is om 18.30 uur bij verzorgingshuis Ter Reede aan de Vredehoflaan. Ook mensen in een scootmobiel zijn van harte welkom. De tocht begint om 19.00 uur en wordt begeleid door twee loopor kesten van de Koninklijke Harmo nie Ons Genoegen en de paarden tram. Bij terugkomst is er koffie of thee met cake en een feestavond met muziek. KOUDEKERKE De landelijke Dag van het Kasteel wordt op tweede pinksterdag ge houden. Op buitenplaats Ter Hoo- ge in Koudekerke begint er om 14 uur een rondleiding. Ook bij kasteel Westhove in Oost- kapelle wordt een wandeling langs de buitenplaatsen gehouden. De Stichting Landschapsbeheer Zeeland houdt van 13 tot 17 uur een fietsexcursie langs buitenplaatsen op Walcheren. Informatie over aanmelden voor de excursies is te vinden op www.kastelen.nl MIDDELBURG Iedereen die een verloren dierbare wil gedenken, is donderdag 27 mei welkom bij 'Een avond in herinne ring', van uitvaartverzorging De Groot-de Kam. De bijeenkomst wordt gehouden in het rouwcen- trum aan de Buitenhovelaan 1 in Middelburg. Peter Adriaanse van het Spiegel- theater in Middelburg en stadsdich ter Joop Buma zullen tijdens de herdenkingsavond spreken. De mu ziek is van het duo Lace. De avond begint om 19 uur en wordt rond 21.15 uur afgerond. Toegang gratis. Tijd: 19.30 uur - 21.30'uur Locatie: Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Het CDA nodigt u van harte uit voor een bijeenkomst over de toekomst van de Ziekenhuis zorg in Zeeland, met o.a. Ab Klink, Pieter Vierhout en Ad Koppejan. Vooraf aanmelden is niet nodig. Zie voor meer informatie: www.cdazeeland.nl door Wendy van den Hurk Terwijl andere winkeliers op doordeweekse dagen wel eens wachten op klanten, gooit Action nog maar een kassa open. De koopjes toko's doen het goed in Vlissin gen. Luiers, fietshelmen, schildersdoe ken, blikopeners op batterijen, po kersets, ventilatoren, snoepgoed dat eerder bij de super uit de schappen werd gehaald wegens ge brek aan belangstelling, streepjes sokken, surprise-eieren en Mega Voordeel Toiletpapier - je kunt het zo gek niet bedenken of ze heb ben het bij de Prijsmepper Outlet, pleonasme in de Aagje Deken straat. Geen gang waar geen gevulde mandjes op de vloer rusten, geen bak waar niet in gegraaid wordt. De vijfhonderd vierkante meter die Action een jaar geleden achter liet, is door de discountformule van Kruidvat dankbaar in gebruik genomen. En inmiddels is het angstige gat waar tot voor kort het Postkantoor zat, gevuld. Met Big Bazar, wat dan weer de dochter is van Blok ker. Daar propt Diana Wisse haar aankopen juist in haar fietsmand je, om weer terug te gaan naar Bos- 1. Dochter Panta Rhei 2. Web rond criminele jeugd 3. Gemeente meet lawaai skatebaan STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/album senburg. „Ik mag hier graag ko men voor de caravan. En de tuin. Ze hadden nu van die leuke lamp jes. Niet duur; en ze zien er ook nog eens leuk uit. Gelijk maar stof doekjes gekocht. Prijsmepper vind ik rommelig, maar bij Action kom ik ook graag. Voor de rest ga ik meestal naar Breda of België." Dat is een beetje het beeld van de Vlissingse binnenstad: mensen ko men er om boodschappen te doen, niet om te winkelen. Toch lijkt dat door de komst van de koopjeswinkels te veranderen. Ook in het tijdelijke zaakje in de Lange Zelke, waar je behalve warmtepleisters en naaimachine naalden ook modelbouwscheepjes en sm-zweepjes kunt vinden, is het een drukte van jewelste. Hoewel nog niets vergeleken met Action. Daar, in de Fonteynekel- der waar de discounter met der tienhonderd vierkante meter de grootste van het land kon zijn, V_ MO»»*1 Vierhonderd vierkante meter of dertienhonderdvijftig; de 'nieuwe' Action-winkel is net zo'n succes als op de vorige Ook naar de tijdelijke koopjeswinkels weten mensen hun weg te vinden. 1e en 2e pinksterdag geopend ei HfREDDY V» BOGAARD Freddy Bogaard lights, Exclusieve Verlichting Industrieweg 14524 JJ Sluis Tel +31 (0)117-461853, info@bogaardlights.nl. www.bogaardlights.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 28