T&M COLLIN B.V. 1 J ff KOE Machinisten steakhouse oei lachende kraanmachinist 6 o fa QfJobTrack.nl medewerker bediening en studenten AANKOMEND MONTEUR BEVEILIGINGSINSTALLATIES ADVISEURTELECOM ZORGSYSTEMEN m/v zaterdag 22 mei 2010 Crossrai! Benelux, een dochteronderneming van Crossrail AG. is reeds meer dan 7 jaar internationaal actief als private goederenvervoerder per spoor in België, Nederland, Duitsland, Zwitserland en Italië. Wij zoeken wij m/v: Functie: U wordt hoofdzakelijk ingezet op het Belgische net. Profiel: U hebt ervaring als machinist in Nederland. Kennis van het Frans is een pluspunt. Crossrail voorziet in een opleiding Bel gische net van ongeveer 2 maanden. Interesse? Schrijf of mail vandaag nog je motivatie en cv naar: Crossrail Benelux. Luchthavenlei 7A, 2100 Deurne, België of mail naar vacature@crossrail.be Zet je carrière op het juiste spoor Wij zijn op zoek naar enthousiast personeel om ons team te versterken. Vacature beschikbaar voor (full-time en/of part-time) Ervaring, flexibiliteit en liefde voor je vak zijn pro's. Ben jij diegene die we zoeken, neem dan contact op en stuur je cv alvast op. Steakhouse de Lachende koe Beestenmarkt 14, 4461 CT Goes Tel: 0113-252048 Contact pers.:lsabelle Knaepen Email: bellejl@planet.nl J.C. Dekker b.v. Aannemer^- en Verhuurbedrijf Sloopwerken Transport 's-Gravenpolderseweg 57 4462 RA GOES Levering vangrond, zand, puin, bestratingsmaterialen vraagt i. v. m. uitbreiding van de werkzaamheden op korte termijn een ervaren voor op een hydraulische mobiele graafmachine of hydraulische midi graafmachine. Sollicitaties te richten aan J. C. Dekker B.V. 's-Gravenpolderseweg 57 4462 RA Goes Tel.0113 - 227869 mob.nr.06-51386153 email info@jcdekker.nl L&M Services selecteert voor de Human Capital Group SA., een Benelux georiënteerd detacherings- en consultancy bedrijf met 450 personeelsleden en een omzet van 46.000.000, de volgende technische profielen: 1. Project Managers (2x) Een project manager heeft de totale verantwoording over de uitvoering van een project vanaf de engineering tot aan de realisering van de constructie. Dit gebeurt in nauwe samenwerking met de verschillende afdelingshoofden en de construction manager. 2. Construction Managers (3x) De construction manager is volledig verantwoordelijk voor de uitvoering/bouw van een project. In nauwe samenspraak met de projectleider bepaalt u de filosofie en de strategie hoe de constructie zal verlopen. 3. Mechanical Engineers (2x) Als Mechanical Engineer bent u verantwoordelijk voor het ontwerpen, construeren en tekenen van process equipment en de onderdelen. U bent betrokken bij het basisontwerp, neemt deel aan multidisciplinair overleg en bent verantwoordelijk voor technische documentatie. Uw profiel: U bezit een diploma HTS/HBO en u heeft minimaal 5 jaar ervaring in olie raffinaderijen, petrochemische- en chemische plants, voeding farmacie. Wij bieden: - Interessante projecten in Zuidwest, Midden en Noord Nederland. - Zeer goede salarisvoorwaarden. Gelieve uw sollicitatie te richten aan: 1 SERVICES L&M Services B.V. e-mail: info@lenmservices.nl In Agrimarkt Goes zijn vacatures (parttime en fulltime) voor: MEDEWERKER KASSA m/v Agrimarkt is een succes volle retailonderneming in het Zuidwesten van Nederland en is een begrip in de regio. Agrimarkt onderscheidt zich van andere supermarkten door een groot en verrassend assor timent, hoge kwaliteit in vers en uiterst scherpe prijzen. Agrimarkt is klantgericht en reageert alert op veranderingen en trends in de markt Door de korte lijnen in de organisatie kunnen we snel en flexibel handelen. Bij Agrimarkt werken ca. 500 medewerkers samen in leven dige en afwisselende winkels. Agrimarkt BV is een dochter onderneming van de CZAV te Wemeldinge. Meer informatie over Agrimarkt vind je op www.agrimarktnl Oe functie: In deze functie heb je persoonlijk contact met onze klanten. Jij bent het die onze klanten op klantgerichte en efficiente wijze helpt met afrekenen. Onder leiding van de afdelingschef Kassa en samen met je cofega's zorg je ervoor dat elke klant onze winkel met plezier bezoekt en tevreden de winkel vedaat. Jouw competenties Je bent representatief, klantgericht enthousiast en nauwkeurig. Je bent een teamspeler met een brede winkelinteresse. Je bent inzetbaar op verschillende dagen en kunt ook op een of meer avonden werken. Je beschikt over een VMBO diploma MEDEWERKER ZUIVEL DIEPVRIES m/v De functie: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het verzorgd en gevuld houden van deze afdelingen. Onder leiding van de afdelingschef en samen met je collega's zorg je ervoor dat klanten altijd een aantrekkelijk afdeling aantreffen. Jouw competenties Je bent een klantgericht, enthousiast en gedreven. Je kunt zelfstandig werken en hebt oog voor kwaliteit Je bent een teamspeler met een brede winkelinteresse die sterk gemotiveerd is om met Agrimarkt steeds verder te ontwikkelen. Je beschikt over een VMBO diploma. MEDEWERKER VLEESWAREN m/v U P E R M R K T E N De functie: Je hebt in deze functie een actieve rol in het verzorgen van de afdeling, het presenteren van de artikelen en het snijden, verpakken en etiketteren van verse vleeswaren Jouw competenties Je hebt affiniteit met vets en vooral met vleeswaren. Je bent een klantgericht, enthousiast en gedreven. Je kunt zelfstandig werken en hebt oog voor kwafiteit en voedselveiligheid. Je bent een teamspeler met een brede winkelinteresse die sterk gemotiveerd is om met Agrimarkt steeds verder te ontwikkelen. Je beschikt over een VMBO diploma. De afdeling vleeswaren De afdeling vleeswaren is een belangrijke afdeling die het versimago van Agrimarkt onderstreept Op deze afdeling wordt vleeswaren verwerkt verpakt en geëtiketteerd. We hebben een naam hoog te houden op het gebied van eigen vleeswaren waarmee we ons in de regio duidelijk onderscheiden. Interesse in één van de genoemde functies? De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO levensmiddelen Agrimarkt kent een winstdelingsregeling en investeert in medewerkers door o.a. goede, op maat op te zetten, studiemogelijkheden. Stuur je brief, voor 5 juni 2010 met )e persoonsgegevens, opleiding en ervaring naar: Agrimarkt bv, tav. afdeling personeel en organisatie, Postbus 404,4460 AV Goes. Per mail kan ook: p&o@agrimarkt nl. Vermeld duidelijk voor welke functie je in aanmerking wilt komen. Voor meer informatie bel ]e de winkelmanager, Mare de Ridder, telefoon 0113 - 21 40 20 Colijn B.V. is een dynamisch technisch bedrijf met installatiebedrijven voor beveiliging, telecommunicatie zorgsystemen Voor onze afdeling Beveiliging zoeken wij een betrouwbare en enthousiaste: (vacaturenummer 1351) Functie-eisen: - Diploma VEV monteur sterkstroom installaties - Of een diploma MTS elektrotechniek - Bekend met PC en Windows applicaties - Ervaring in elektrotechniek, montage en aansluittechnieken - In bezit van rijbewijs Ook zijn wij op zoek naar een: (vacaturenummer 0238) Functie-inhoud: - Het verwerven van klantenopdrachten in de zakelijke markt en zorgsector voor het leveren van telefonie en zorgsystemen - Het adviseren van klanten omtrent Telefonie en Zorgsysteem oplossingen en toepassingsmogelijkheden - Het opstellen van telefonieplannen en uitwerken van offertes Functie-eisen: - Minimaal MBO werk- en denkniveau, - Gedreven en overtuigend gesprekspartner - Affiniteit met ouderen- en gehandicaptenzorg is een pré Als u van afwisselend en zelfstandig werk houdt en u verder wilt ontplooien in de telecom en de zorg dan is dit een unieke kans. Heeft u belangstelling voor één van bovenstaande functies stuur dan uw sollicitatie en CV onder vermelding van het vacaturenummer vóór 5 juni naar: Colijn B.V.,t.a.v. dhr. E.H.J. Colijn, Lewestraat 43,4481 BC Goes/Kloetinge, of per email: administratie@colijnbv.nl. Voor informatie: tel. 0113 - 213720. Aquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Help System ^Êfcend ^^kend Branddetectiebedrijf BORG beveiligingsbedrijf ERKEND TELECOM MUNICATIE BEDRIJF

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 138