Medewerkers incasso Fulltime Tramper Werkvoorbereider inkoper 58 banen O JobTrack.nl Flanderijn Verduit Technology Manager Maatschappelijk Werk (v/m) www.trampertechnology.nl zaterdag 22 mei 2010 Flanderijn, met veertien vestigingen in Nederland, behoort tot de grote incasso- en gerechts deurwaardersorganisaties in Nederland. Totaal zijn er meer dan 500 medewerkers bij ons werk zaam. Wij staan bekend om onze zakelijke en nuchtere aanpak. Wij opereren landelijk, maar waar nodig met een duidelijke regionale focus. Steeds inzettend op maximale effectiviteit én maatschappelijk betrokken. Voor onze relaties geldt Flanderijn als een betrouwbare partner. In maart 2010 hebben wij aan de Zuid-Oostsingel 36 te Bergen op Zoom een nieuw kantoor geopend onder de naam Flanderijn en Verduit. Vanuit deze vestiging bieden wij ons hele scala aan werkzaamheden aan: van debiteurenbeheer tot incasso, van ambtelijke werkzaamheden tot juridische dienstverlening, van advies tot trainingen. Voor deze vestiging zijn wij op zoek naar: Functie: als medewerker incasso werk je binnen een jong team, waarin je zelfstandig belast bent met het incasseren van geldvorderingen. Je hebt het hele incassotraject onder je hoede, vanaf de eerste sommatie tot en met het einde van de executie. Je hebt telefonisch en schriftelijk contact met opdrachtgevers, debiteuren, bemiddelende instanties en derden. Een belangrijk onderdeel van de functie is het rechercheren naar verhaalsmogelijkheden. Functie-eisen: je bent communicatief vaardig, beheerst de Nederlandse taal uitstekend in woord en geschrift, bent resultaatgericht en in staat om zorgvuldig en onder druk te werken. Je wilt kwaliteit leveren, samenwerken en vindt het belangrijk om te groeien op het gebied van de zakelijke juridische dienstverlening. Je beschikt over een afgeronde MBO-opleiding (Juridisch medewerker, niveau 4 en/of vergelijkbaar). Ervaring bij een gerechtsdeurwaarderskantoor of incassobureau is een pre. Flanderijn verzorgt een intern opleidingstraject. Sollicitatie: meer informatie over onze organisatie vind je op www.flanderijn.nl. Interesse? Schrijf een brief en stuur deze met CV naar Flanderijn, t.a.v. mevr. B. Roos MMI, Floofd P&O, postbus 25042, 3001 HA Rotterdam of per e-mail naar: sollicitatie@flanderijn.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. W Incasso gerechtsdeurwaarders betalingsbeheer Flanderijn heeft vestigingen in Almere, Apeldoorn, Appingedam, Bergen op Zoom, Den Haag, Dordrecht, Driebergen, Couda, Haarlem, Heerenveen, Rotterdam, Tilburg en Venray. Tramper Technology is een modern bedrijf gespecialiseerd in het ontwikkelen en produceren van machines en productielijnen voor de voedingsmiddelen- en verpakkingsindustrie. Het gehele proces, vanaf het eerste contact met de klant tot en met de aflevering van een project, vindt plaats in eigen beheer. Vanwege toenemende groei zijn wij voor onze afdeling bedrijfsbureau op zoek naar een: Maatschappelijk Werk Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit een afdeling Algemeen Maatschappelijk Werk, het Bureau Schuldhulpverlening en Budgetbeheer, het Jeugd Maatschappelijk Werk en verzorgt daarnaast diverse projecten, diensten en detacheringen t.b.v. specifieke doelgroepen. Voor meer info, zie ook www.mwzvl.nl MAATSCHAPPELIJK WERK ZEEUWS-VLAANDEREN Wegens het vertrek van de huidige functionaris ontstaat er een vacature voor: voor 36 uur per week (d.i. 100%). Plaats in de organisatie: Is rechtstreeks verantwoording schuldig aan de directeur; Maakt deel uit van het ma-nagementteam. Functie-inhoud Is belast met het realiseren van de tactisch-operationele, beleidsmatige, financiële en personele doelstellingen van de instelling; Draagt verantwoordelijkheid voor de uitvoering en realisatie van het strategisch beleid; Is belast met de leiding van 2 teams AMW en het Team Jeugd Maatschappelijk werk; Houdt functioneringsge-sprekken en verzorgt werkbegeleiding; Onderhoudt interne en externe werkcontacten en vertegenwoordigt de stichting hierbij. Profiel Academisch werk- en denkniveau; Beschikt minimaal over een diploma HBO-Maatschappelijk Werk Dienst-verlening, aangevuld met een relevante vervolgopleiding (zoals een VO) of beschikt over een opleiding op vergelijkbaar niveau; Heeft enige jaren ervaring opgedaan in het (Algemeen) Maatschappelijk Werk of heeft affiniteit met de werksoorten; Affiniteit met het terrein van de jeugdhulpverlening is een pre; Beschikt over voldoende kennis en inzicht in methodieken en theorieën die relevant zijn ter ondersteuning van maatschappelijk werkers, in projectmanagement en organisatie- en veranderingsprocessen; Heeft bij voorkeur leidinggevende ervaring; Heeft oog voor de MW als mens en moet collegiaal kunnen samenwerken; Gezien de samenstelling van het MT gaat bij gelijke geschiktheid de voorkeur uit naar een vrouw. Functie-informatie Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden vol-gens de CAO W MD, schaal 11salarisgrenzen 2.911 en 4.455 (situatie mei 2010). Bij gebleken geschiktheid zal de functie na 1 jaar worden omgezet voor onbepaalde tijd Sollicitatieprocedure: Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern verspreid. Aan de benoeming kan een assessmentprocedure worden verbonden. De eerste ronde gesprekken wordt gehouden op vrijdag 25 juni. De tweede gesprekken op woensdag 30 juni. De gesprekken vinden plaats met de sollicitatiecommissie en de advies- commissie. Gezien de termijn waarbinnen wij willen beslissen liggen de gevast. Om het geven van referenties zal worden verzocht. Functieomschrijving Het betreft een gecombineerde functie waarin je onder leiding van ons hoofd bedrijfsbureau ondersteuning geeft aan een goed verloop van kleine en grote projecten. Eén en ander vindt plaats in samenwerking met je collega's van de afdelingen verkoop en engineering. Onderstaande taken behoren tot jouw werkzaamheden: Invoeren en verwerken van projectgegevens in ons ERP-systeem Inkoop en uitbesteding van onderdelen Aansturen van de afdeling productie Indien nodig vervangen van ons hoofd bedrijfsbureau Functie-eisen Voor de invulling van deze vacature denken wij aan iemand op MBO HBO niveau met een technische achtergrond. Ook schoolverlaters worden uitgenodigd om te solliciteren. Wij bieden je: een baan in een prettige werkomgeving een goed salaris dat overeenkomt met je opleiding, ervaring en inzet goede secundaire arbeidsvoorwaarden Spreekt ons bedrijf je aan en heb je interesse in bovengenoemde vacature? Stuur dan je sollicitatie, voorzien van CV, voor 4 juni a.s. naar: Tramper Technology BV t.a.v. Dhr. P.C. de Goffau Spoorstraat 24 4431 NK 's-Gravenpolder T: +31 (0)113 312811 E: peter.de.goffau@trampertechnology.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld C1000 Supermarkt te Terneuzen Schuttershof zoekt een nieuwe collega. Je kunt fulltime aan de slag binnen een ondernemend team en in een gezellige omgeving. Werken met plezier staat voorop bij C1000. Daarnaast hebben we niet alleen prima arbeidsvoorwaarden, maar we nemen ook de tijd om je in te werken en wegwijs te maken bij onze verschillende afdelingen. Wat vragen we van je? Wij zoeken een Manager Slagerij met enthousiasme voor het vak, waarbij het vooral draait om kwaliteit, hygiëne en presentatie. Je hebt commerciële werkervaring, kunt leiding geven en. organiseren en hebt het vereiste vakdiploma. Wil je meer informatie? Ben je geïnteresseerd en wil je meer informatie over jouw mogelijkheden en onze wensen voor deze functie, kijk dan op: werkenbijc1000.nl of bel naar Jos Vogel, Interim supermarktmanager op: 06 - 22 20 78 79. Wil je reageren? Stuur dan je sollicitatie met c.v. binnen 14 dagen naar C1000 Filialen b.v. t.a.v. Monique Sulsters, Postbus 1000,3800 BA Amersfoort. E-mail: P&Owinkels@schuitema.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 136