#1 www.adrz. 48 OJobTrack.nl TEAMLEIDER APPLICATIEBEHEER M/V ADMIRAAL DE RUYTER Chauffeur tankwagen Bijrijder vacuümwagen Teamleider Personeels- en Salarisadministratie Professioneel advies, specialistische zorg. Private Banking. Rabobank Walcheren/Noord-Beveland zoekt Intern Accountmanager Private Banking A m/v (36 uur) Rabobank. Een bank met ideeën. - GEZOCHT: - LASHERS HAVENWERKERS - HOOFD MAGAZI|N - 2E PLANNER zaterdag 22 mei 2010 Het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis is op i januari 2010 ontstaan uit de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen te Goes en Ziekenhuis Walcheren te Vlissingen. Dit ziekenhuis zal de komende jaren het zorgaanbod uitbreiden en kan daarbij niet zonder enthousiaste professionals. In het gefuseerde ziekenhuis zoeken wij voor de afdeling ICMT (onderdeel applicatiebeheer) per direct een: Het betreft een dienstverband voor 36 uur, voor de duur van 1 jaar. Daarna bestaat er een mogelijkheid tot omzetting naar onbepaalde tijd. Vacaturenummer: 10.45 Meer informatie over deze vacature en de wijze waarop u kunt solliciteren is te vinden op onze website www.adrz.nl ZIEKENHUIS o? teoers waar beter! Adm-iraai x>t R.u.yter z,Lcte.ewhv Wubben B.V. te Roosendaal is een dienstverlener op het gebied van inzameling van afvalstoffen, o.a. afgewerkte olie, olie-water-slib en het reinigen van tanks in Nederland en Belgie. Wij zoeken voor de afdeling inzameling: Je bent in bezit van rijbewijs B, C en E en het chauffeursdiploma en beschikt bij voorkeur over een ADR certificaat en een VCA-certificaat. Ervaring met een tankwagen is een pré. Wij zoeken voor de afdeling cleaning: Je wordt ingezet als assistent van de chauffeur bij alle voorkomende reinigingswerkzaamheden. Je weet van aanpakken en bent er niet vies van om vuil te worden. Je bent bij voorkeur in het bezit van rijbewijs B en een VCA-certificaat. Geïnteresseerd? Binnen 1 week zien wij jouw brief en CV tegemoet, waarna jij een snelle reactie van ons kunt verwachten. Ons adres:Wubben Handelsmaatschappij B.V.Postbus 1590, 4700 BN Roosendaal of stuur een e-mail naar m.bierkens@wubben.nl Wil je meer weten van Wubben? Bezoek dan onze website: www.wubben.nl De fusie organisatie Stichting RMPI-De Grote Rivieren biedt levensloopzorg in iedere levensfase van cliënten en leerlingen met complexe psychiatrische problematiek. Deze zorg, een combinatie van geestelijke gezond heidszorg en/of onderwijs, wordt op diverse locaties aangeboden in de regio Zuid-Holland Zuid. De organisa tie bestaat uit ruim ZOOO medewerkers en het hoofdkantoor is gevestigd te Dordrecht. Om de verdere integratie na de fusie vorm te geven zijn wij voor de afdeling P&O op zoek naar een: Een proactieve en communicatief vaardige bruggenbouwer (32-36u). De functie Je hebt de dagelijkse leiding over een team van ca. 20 personeels- en salarisadministrateurs en zorgt voor zowel de kwantitatieve als de kwalitatieve bezetting. Je draagt zorg voor optimalisatie van de werkprocessen en bent verantwoordelijk voor een juiste uitvoering van de administraties conform sociale- en fiscale wetgeving. Je waarborgt de vraagbaakfunctie van de afdeling en levert adequate management informatie, ondejr andere door optimale inrichting en benutting van het systeem SAP-HR. Je rapporteert direct aan de directeur P&O. Gevraagd wordt Een relevante opleiding op HBO-niveau met enkele jaren leidinggevende ervaring. Je be schikt over kennis op het gebied van personeels- en salarisadministratie. Ervaring kennis van het systeem SAP-HR is een pre. Naast je uitstekende communicatieve vaardigheden beschik je over een enthousiasme rende werkhouding. Door je duidelijke en daadkrachtige optreden weet je rust en structuur te creëren. Je bent kritisch, mensgericht en in staat om op alle niveaus van de organisatie te bewegen. Geboden wordt Een uitdagende en verantwoordelijke functie binnen een hoog gespecialiseerde en gewaar deerde organisatie waar ontwikkeling centraal staat. Veel ruimte om eigen inkleuring aan het team te geven. Prettige samenwerking met betrokken mensen, gebaseerd op onderling respect. Afhankelijk van je kennis en ervaring, een bruto jaarsalaris van circa 55.000 euro, alsmede zeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur je cv en motivatiebrief aan contact@salarisjobs.nlNeem voor meer informatie contact op met Salarisjobs via 010 2175630 en vraag naar Hans Deltrap of Kitty Schuurbiers. De Rabobank werkt er dagelijks aan de beste financiële dienstverlener te zijn. Deze ambitie is niet ingegeven door winstdoelstellingen. Wel door de coöperatieve gedachte dat lokale banken de beste garantie bieden voor ontwikkeling van de regio. De Coöperatieve Rabobank Walcheren/Noord-Beveland is een krachtige, complete en zelfstandige bank met een Triple A-rating. Voor zo'n rating moetje keihard werken en altijd meer doen dan van je wordt verwacht. Dat is ook precies de instelling die de Rabobank zoekt bij nieuwe medewerkers. De afdeling Rabobank-Private Banking wil marktleider zijn in de markt van welgestelde particulieren. Dat bereiken we door een sterke vertrouwens relatie met onze klanten op te bouwen en door klanten een dienstverlening te bieden die hen helpt financiële en maatschappelijke ambities waar te maken. Onze Private Banking klanten zijn zowel ondernemers als vermogen de particulieren. Wij leveren onze klanten toegevoegde waarde door hen te adviseren over hun doelen en keuzes. Als de doelen en keuzes van onze klanten eenmaal bekend zijn, dan nemen wij deze voor hen in beheer. De functie Accountmanagers kunnen zich dankzij jouw werk optimaal concentreren op hun advies- en verkooptaken. Je bent het eerste aanspreek punt van klanten en adviseert hen over diverse producten. Je bereidt klantgesprekken voor, waarbij je de accountmanagers voorziet van nuttige verkooptips. Tips die je geeft na uitvoerig voorwerk: verzamelen van bruikbare verkoopsignalen en op basis daarvan organiseren van belmomenten. Uitwerken van diverse stukken en telefonisch servicen van klanten vormen een belangrijk onderdeel van je afhandelings- en after sales taken. Je bagage Je HBO-niveau, je klantgerichte instelling, je initiatiefrijke optreden naar klanten en collega's en je relevante kennis en skills zorgen voor de gewenste resultaten: volle agenda's, vlot scorende accountmanagers en duurzame relaties. Arbeidsvoorwaarden Zoals je van een bank als Rabobank mag verwachten, zijn de arbeidsvoorwaarden uitstekend. Bijzonderheden Nieuwe medewerkers worden getoetst aan onze Regeling Screening Rabobank. Interesse? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Monika Tramper, teamleider Private Banking a.i., telefoonnummer (0118) 42 81 67. Als je belangstelling hebt vragen we je voor 1 juni te solliciteren via onze site www.rabobank.nl/werken Rabobank HEgü MAKELAARDIJ Bert S/mme/ makelaardij is een kantoor dat al vete jaren bemiddelt bij het aan- en verkopen van woningen. Ons team werkt met veel plezier aan de belangen van onze opdrachtgevers. HERHAALDE OPROEP! Wij zijn, op korfe fermijn, op zoek naar versterking van ons tëam. Voor de binnendienst zoeken wij een fulltime OFFICE MANAGER Wij zoeken: een administratieve duizendpoot die enthousiast meewerkt aan het succes van ons bedrijf. Jij bent: een zelfstandige en gedreven persoonlijkheid met een hoge mate van productiviteit en accuratesse. Je hebt minimaal een 4-jarige MBO-opleiding afgerond. Affiniteit met de makelaardij heeft de voorkeur. Verder ben je vaardig met computers, representatief en creatief. Je herkent jezelf in de beschrijving van een commerciële, resultaatgerichte-en enthousiaste collega. Je bent op zoek naar een uitdaging en je wilt graag in een team werken. Dan zijn wij op zoek naar jou. Meer wetenVoor informatie kun je contact opnemen met Monique Neuféglise 0118 - 414014. Sollicitaties binnen één week richten aan Bert Bimmel makelaardij v.o.f., Badhuisstraat 16, 4381 LS Vlissingen. NVM Interlashing B.V. is een nieuw havenbedrijf waar je volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. (in combinatie met havenwerk) Kijk voor meer informatie over de vacatures op onze website www.interlashing.com of bel Melanie Arns, PZ Afdeling, +31 (0) 6 23 52 65 07

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 126