Overleden Cornelia Jozina Herrebout Oma Hangoor Willem Abraham Stroo Êrk ÜLirikbüiuigirig Ronnij der Witte Aloijsius Cijrillus de Vos vrijdag 21 mei 2010 Dit is dus: Nooit meer slapen Nooit meer samen slapen Nooit meer samen Nooit meer Met ongeloof moeten wij het droeve nieuws melden van het overlijden van mijn man en onze papa Louk Delvaux 45 jaar in liefde verbonden met Anne Delvaux-Broeksteeg 29 augustus 1936 12 mei 2010 's-Hertogenbosch: Anne Breda: Merijn Torben en Judith Weversplaats 35, 5211 HD 's-Hertogenbosch De crematie zal naar wens van de overledene in besloten kring plaatsvinden. Tot onze diepe droefheid behaagde het de HEERE op Zijn tijd en wijze, na een geduldig gedragen lijden, uit ons midden weg te nemen onze geliefde, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 16 juli 2001 weduwe van Cent Hangoor in de leeftijd van ruim 89 jaar. Terneuzen Krina en Willem Weidgraaf-Hangoor Terneuzen Adrie en Rina Hangoor-Klaassen Terneuzen Anneke en Piet Walhout-Hangoor Opheusden Jan en Rina Hangoor-Huibers Sluiskil Jeannette en Adrie Jansen-Hangoor Amstelveen Vinus Hangoor Terneuzen Ina en Peter Simons-Hangoor Terneuzen Lia en Jan Jansen van Rosendaal-Hangoor Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 19 mei 2010 Correspondentieadres: Parkhove 1, 4532 LX Terneuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 25 mei om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Zaterdag 22 mei is er van 16.00 - 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Schorre", 2e verdieping, voor de jarenlange, liefdevolle verzorging. Geen bloemen. We zijn verdrietig omdat de HEERE van ons heeft weggenomen onze geliefde Jan en Ingrid Geurt en Janine Cora en Huub Jan Sandra Cor en Lisette Evelien en Florian Bertha Sjaak en Colinda Vinus Peter en Janke Rinus Corine en Franklin Ankie en Roland Jeanet en Jan Christa Anja Renske Centina Marit Johan en Mariëlle Frans en Maaike Martine Vincent en Marie-Janne Vincent en Annemarie Marieke en Harry Hanneke en Adriaan en achterkleinkinderen Diep bedroefd maar tevens vervuld van dankbare herinneringen, geven wij u kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en over-opa Vlissingen, 2 augustus 1932 t Antwerpen, 18 mei 2010 Lien Stroo-Uijl Arno en Ans Ineke Stefan, Kaya, Noë Janwillem Chantal, larnout Dick 'Djordy, Shaneva Yoerie Samantha, Randy Wim-Raul en Ebytry Ferdy, Adina Westerzicht 535 4386 BK Vlissingen De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 25 mei om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar vanaf 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen is. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Heel verdrietig zijn wij, omdat onze opa is overleden. Lieve opa Stroo We zullen je nooit vergeten Ferdy en Adina Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van Willem Stroo Wij wensen de familie veel sterke met dit grote verlies. Natasja en Dolf Adriana en Wim Heden overleed onze geliefde zwager en oom Wim Stroo Namens de familie: H.J. Uijl Antwerpen, 18 mei 2010 We staan niet altijd stil bij het woord 'samen Maar het is een groot gemis als 'samenuit je leven is. Erg verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overjijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Cornelia Willemina de Kam - Corrie - Kamperland, 20 april 1937 Zierikzee, 20 mei 2010 Kortgene: J. Welleman Hilversum: Ad Welleman Hike Graafland Jesse Jasmijn Robijn Arthur Correspondentieadres: Bernhardstraat 17A, 4484 AM Kortgene Wij zullen afscheid nemen van Corrie tijdens een samenkomst in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg op dinsdag 25 mei om 12.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met verdriet, maar ook met vele goede en mooie herinnerin gen nemen we afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Corrie Welleman-de Kam Oost-Souburg: Tjeerd en Jannie Schaafsma-de Kam Veldhoven: Harm en Gré Kreutzelman-de Kam Kamperland: Wim de Kam Neven en nichten f|| lllensenlifiq.nl In de voor hem zo vertrouwde kerk hebben we op 27 april jl. afscheid genomen van onze bijzondere broer, oom en vriend Langs deze weg willen we graag iedereen bedanken voor zijn aanwezigheid aldaar. Ook dank aan iedereen die op een andere manier blijk heeft gegeven van zijn medeleven na het overlijden van Ronnij. Een speciaal woord van dank willen we richten aan directie, medewerkers en bewoners van De Okkernoot te Schoondijke en medewerkers van De Schelp te Oostburg, waar Ronnij 25 jaar lang met veel plezier heeft mogen wonen en werken. Het is voor ons een bijzonder afscheid geworden waar we met dierbare herinneringen aan terug kunnen denken. Familie de Witte Tineke Faas Schoondijke, mei 2010. Voor uw blijk van medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, pa en opa Jaap de Bruine willen wij iedereen hartelijk bedanken. De vele kaarten die we hebben ontvangen, de telefoontjes, de bezoekjes aan huis en de grote belangstelling bij de crematieplechtigheid hebben ons erg goed gedaan. Het was hartverwarmend. In het grote gemis dat we voelen door het verlies van Jaap, geeft ons zijn positieve en blijmoedige kijk op het leven ons de kracht om verder te gaan. Anja Jolanda en Hilbert, Richard en Claudia, Angelique en Foeke Bryan, Amber, Daniëlle, Thymo, Yoran, Jamilla, Sylke Nieuwerkerk, mei 2010 Het is voor ons onmogelijk een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven na het overlijden van Hendrik Cornelis Gilijamse Henk Wij willen langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Familie Gilijamse. Zierikzee, mei 2010 De zon schijnt de bloemen bloeien de vogels fluiten Maar de stilte zal altijd blijven.... vanuit die soms zo onwezenlijke stilte willen wij iedereen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, telefoontjes, bloemen, omhelzingen, troostende woorden, het mede leven in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Koos Bolle Het is een troost te weten dat zoveel mensen om en naast ons staan. Onze dank hiervoor. Jeanette Bolle-van der Maas Anne Marie en Chris Marijn, jarno, Mariëtte Andrea, Jan-Willem en Timna Oosterland, mei 2010 Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed als je iemand die je lief hebt verliezen moet. Uw kaarten, bezoek na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa waren hart verwarmend en een grote steun voor ons. Het is fijn te ervaren dat zo velen van hem hielden en waardeerden. Hiervoor willen wij u allen hartelijk bedanken. E.M. de Vos-Mollet Kinderen en kleinkinderen. Oostburg, mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38