Piet en Kitty de Smidt Dvertedsfj dlens9niinq.nl familieberichten 135 Gemma Buysse Paul Eggermont Lieve Paul, vrijdag 21 mei 2010 r Naar aanleiding van mijn 80-ste verjaardag wil ik u allen hartelijk danken voor de vele reacties die ik mocht ontvangen in allerlei vormen. Het goede doel voor Burkina Faso heeft in totaal 1300 euro op gebracht. Met vriendelijke groet, V y Vandaag zijn onze ouders 45 jaargetrouwd. Wij willen ze hiermee van harte feliciteren. Namens alle kinderen en kleinkinderen 21 mei 2010 Sluis In het huis van mijn Vader zijn vele woningen. In het volste vertrouwen en met zijn rotsvaste geloof in de Heer is plotseling overleden mijn intens liefhebbende man, onze lieve zorgzame pa en geweldige opa Adriaan Marinus Lagendijk Adri in de leeftijd van 62 jaar. Waarde: Rina Lagendijk-Cornelisse Gorinchem: Dennes en Marieke Noa, Milan, Senna Waarde: Leontine en Peter Sara, Daniël 19 mei 2010 Kerkweg48,4414 AD Waarde Adri is thuis, waar gelegenheid is om persoonlijk afscheid van hem te nemen en de familie te condoleren op zaterdag 22 mei van 15.30 tot 17.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 25 mei om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk in Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis, Mauritsstraat 4-6. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tot ons grote verdriet hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, broer, zwager en oom Adri Lagendijk Yerseke: CorWondergem Wilhelminadorp: Ria en Joop Zoeteweij-Lagendijk Sjaak, Franciska en Rick René, Annemieke, Fleur en Tim i 9 mei 2010 Tot ons grote verdriet is plotseling overleden onze zwager en oom Adri Lagendijk Zijn humor, zijn optimisme, zijn wijsheid, zijn bereidheid te helpen wanneer nodig maakte hem tot een geliefde zwager en oom. Het afscheid valt ons zwaar. Wij leven mee met Rina en de kinderen. Adri Cornelisse Adrie Comelisse-Blaauwkamer Peter Peti Martin Bas en Louis Waarde, 19 mei 2010 Totaal onverwacht en veel te vroeg Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Adri Lagendijk Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies Vinus en Nelly de Poortere-Visser Els de Poortere Jacco van Liere en Adrie Visser Santje Visser-van Koeveringe "Op deze aarde is niets lovenswaardiger dan oprechte vriendschap Diep geraakt zijn wij, nu onze vriend Adri plotseling is overleden. Kees en Dien Bram en Hannie Henk en Ineke Rien en Corry Johan en Marjoleijn Omert en Annie Frans en Conny Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer Adrie Lagendijk Met dankbaarheid kijken wij terug op de jarenlange samenwerking als vriend en compagnon. Wij wensen Rina en familie veel sterkte toe. Gommert en Jannie Traas Peteren JopieTraas Erik en Anouk Traas Verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze fijne vriend Adri Lagendijk Wij wensen Rina, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte. De fijne herinneringen koesteren wij in ons hart. Hulst: Wim en Adri Slabbekoorn Sandra en Willem René en Rowena Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman Adri Lagendijk Wij wensen zijn familie veel sterkte en troost toe. Corrie Krijnsen-Kopmels Edwin en Francelle Trouwborst-Smit Deborah en Joshua Koen en Margriet Nieuwenhuijse-Den Hartog Job 'k Stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God, want in Zijn hand rust v heel mijn levenslot. Hij heeft mij lief. Geschrokken en verslagen zijn we door het plotseling overlijden van onze koster Adri Lagendijk We zullen zijn positieve houding, humor en bereidwillig heid missen. 't was je nooit te vee Rina, Dennes, Leontine, Marieke, Peter, Noa, Sara, Daniël, Milan, Senna, wij wensen jullie en verdere naaste familie Gods steun toe. Namens de Hervormde Gemeente Waarde Kerkenraad en Kerkbeheer Tot onze schrik vernamen wij dat onze behulpzame en sympathieke koster Adri Lagendijk plotseling is overleden. We zullen hem in onze Gemeente heel erg missen. Wij wensen Rina, de kinderen, kleinkinderen en allen die hem lief hadden Gods kracht toe om dit grote verlies te dragen. Leiding Zondagsschool en Jeugdraad Waarde Tot ons grote verdriet is geheel onverwacht overleden onze goede vriend en buurman Adri Lagendijk Marien en Jo Krijnsen Gerwi en Jeannette Vreeke Manon en Niels Raoul Stefan Frans Krijnsen We wensen de familie heel veel sterkte toe. diet is ons geleend de vele mooie dingen Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen Met ongeloof en grote verslagenheid hebben wij hennis genomen van het overlijden van onze oud-collega A.M. Lagendijk Adri Hij zal in onze herinnering blijven als een stuwende motor voor fiet bedrijf met Hart voor de zaak en oog voor de klant. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verfies. Management en medewerkers van Wartsila Netherlands B.V. Reconditioning Services Kruidingen Met grote verslagenheid bereikte ons het bericht dat onze fietsvriend Adri Lagendijk zeer onverwacht is overleden. Wij zullen hem erg missen. Rina en aanverwanten veel sterkte toegewenst. Fietsclub "het Pedaalke" Waarde, 19 mei 2010 Na een goed en kleurrijk leven is, omringd door liefde en warme gedachten, van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze (schoon)broer en oom *21 mei 1949 1 19 mei 2010 Terneuzen R.A. Eggermont-Bogaert J.B. Eggermont - in herinnering - Reuzenhoek Rudie en Marijke Maaike Myrthe en Felix Nikki Spui Lucian en Ko Arthur en Judith Tom en Stephanie Correspondentieadres: Fam. van Hoeve-Eggermont Spui 9 4571 SL Axel Dinsdag 25 mei is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Paul te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de herdenkingsbijeenkomst aanvangt. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Sterredreef 25 en GVT IJsselhof. Je was voor mij m'n zonnetje en nu ben je weggegaan. Jouw leven zat vol met liefde, helaas ben je nu ver bij mij vandaan. Ik zal altijd aan je blijven denken, jij was mijn grote broer en ik je kleine zus. Ik heb geprobeerd om jou veel liefde te geven vaarwel, lieve Paul, ik geef je een dikke kus. Lucian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37