zeeland 125 maar betere kwaliteit SP krijgt klachtengolf over regiotaxi binnen Kandinsky Der Blaue Re iter* Haute couture Void Paris! Actie tegen opheffing van camping bedrijven helpen elkaar met uiteenlopende klusjes Dubbel genieten in Gemeentemuseum Den Haa wegens succes verlengd t/m 13 jupi 201 voor het Studio wedelaatste 100 kaarten weg voor het Zomerfestival. Koop een actieverpakking, check de cod donderdag 20 mei 2010 s gemaakt kregen beide partijen een Wuppie om op de schouder te plakken. Op die manier werd zichtbaar hoeveel foto's Dirk-Jan Gjeltema Harryfhijsse en Roger van der Veken tekenen een over eenkomst. Deelnemen aan de Beursvloer is intensief. Er moet veel worden gepraat om een match te kunnen maken. RETRANCHEMENT - Gasten van cam ping De Sandt Plaet bij Retranche- ment zijn in actie gekomen tegen de sluiting van het bedrijf De cam ping moet weg voor uitbreiding van natuurgebied Het Zwin. De gasten hebben een comité ge vormd en de hulp ingeroepen van het college van B en W van Sluis. Sjef Huismans is één van de gedu peerden. Hij heeft zes jaar geleden op De Sandt Plaet een chalet ge kocht. „De uitbreiding van Het Zwin speelt al langer", geeft Huis mans aan, „maar het wordt nu con creet. We zouden onze standplaats eind 2011 kwijt zijn. Een investe ring van een halve ton gaat dan verloren, want ik kan nergens an ders heen met mijn chalet." door Frank Balkenende GOES - Het regent plotseling klach ten over de regiotaxi. De Goese SP-fractie,-die begin mei een meld punt instelde na signalen van onte vreden pasjeshouders, heeft inmid dels 90 klachten binnen. „Deze golf aan klachten leidt tot verbazing bij uitvoerder Con- nexxion en opdrachtgever Samen werkingsverband Welzijnszorg Oosterschelderegio", zegt SP-frac- tievoorzitter Floor van Lamoen. Het Samenwerkingsverband Wel zijnszorg Oosterschelderegio, die het WMO-vervoer (Wet Maat schappelijke Ondersteuning) aan besteedt, sprak recent juist van een verbetering van het doelgroe- penvervoer per taxi. Voor het eerst hoefde het samenwerkingsver band Connexxion geen boete op te leggen omdat niet aan de presta tieafspraken zou zijn voldaan. De regiotaxi, bedoeld voor mensen met een WMO-pas, zou het afgelo pen seizoen in 95 procent van de ritten op tijd zijn geweest. Volgens Lamoen wisten veel ge bruikers van de regiotaxi niet pre cies waar ze klachten kwijt kun nen. „Of er werd niks mee gedaan. Zo werd een klacht die werd gede poneerd, bij het WMO-loket van Schouwen-Duiveland weggewim peld met de opmerking 'dat u hier niet moet zijn'." Het SP-meldpunt heeft aan be kendheid gewonnen in de Ooster schelderegio. „Medio mei stroom den de klachten binnen. Ze gaan over taxi's die te laat of op een ver keerd adres verschijnen. Ook de Con- klachtenafhandeling bij nexxion krijgt vaak kritiek." Het meldpunt blijft nog twee we ken operationeel. Daarna zal de SP de klachten bundelen en met de nodige aanbevelingen overhandi gen aan Connexxion en het samen werkingsverband Lamoen vindt dat bij de aanbesteding ook afspra ken moeten worden gemaakt over een goede klachtenafhandeling. 20 februari - 6 juni 2010 ]Jr: J/, .ccm. .UweJiKi- Actie geldt voor alle Kips'producten met actiesticker en loopt t/m 6 juni. Het Zomei M^bPïrïoÖJa^ «akteen- D°Tm,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79