Colofon Üvüflsdsf] Maartje Leentje van der Meide familieberichten 137 ÜaiiI'.oiTUiijirig. Suzanna Pieternella van der Velde-den Hollander Dark's rteriehian Adriana Elizabeth de Kraker Adriana Elizabeth de Kraker (Hensenlinq.nl Na een mooi en actief leven is na een kort ziekbed onze vader en opa overleden. Het is goed zo. Frederik Karei Wisse Frits weduwnaar van Bets Wisse-Riemens Ridder in de Orde van Oranje Nassau A Zaamslag, 9 december 1927 t Terneuzen, 18 mei 2010 Kinderen en kleinkinderen Stuvesande 594, Terneuzen Correspondentieadres: Trompstraat 3,4535 BT Terneuzen. 0115-648189 Wij nemen afscheid van Pa en Opa op dinsdag 25 mei om 12.00 uur in de aula van "de Brouwzaele", Mr. FJ. Haarmanweg 52-54, 4538 AS Terneuzen. De crematie volgt in stilte. Na afloop van de plechtigheid is er een samenzijn in het restaurant van "de Brouwzaele". donderdag 20 mei 2010 De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd. weduwe van Pieter van der Meer in de leeftijd van bijna 99 jaar. Terneuzen: A.P. van der Meer S.L. van der Meer - Brakman Den Hoorn: J.W.B. van der Meer t B.E. van der Meer - Langeveld Terneuzen: P.M. van der Meer R.M. van de Meer - Neve Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 16 mei 2010 Correspondentieadres: Van Brakelstraat 29 4535 AE Terneuzen De crematieplechtigheid heeft volgens de wens van moeder, in besloten kring plaatsgevonden. Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma -Suus- willen wij u langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Leen van der Velde Rianne en Peter Pedro, Kelly Coby en Ton Mike, Robin Dreischor, mei 2010 m*SM| Tot ons grote verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonbroer en oom Frits Wisse Terneuzen: lanny Kramer-Riemens Ian Kramer in herinnering Sas van Gent: [anRiemens Roset Riemens-De Backer Neven en nichten Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen, wat blijft zijn onze herinneringen Na een leven waarin zowel geluk als verdriet haar deel werd, is rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van Cornelis Pieter Pladdet Groede, 22 februari 1930 Oostburg, 18 mei 2010 Kees Pladdet kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: Langeweg 13a 4542 RR Hoek De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "De Stelle", afd. Boterbloem, voorde liefdevolle zorg. Vandaag hebben wij afscheid genomen van onze moeder en oma Nummer Een Kees en Marianne van de Velde-Sijnesael Goes Tamara en Rinke Teun, Nout Rotterdam Ellen en Robert 18 mei 2010 Nummer Een 30 4513 KS Hoofdplaat Na een bewogen ziekbed, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van ons koorlid Jo Meijaard 4 Dirigente en koorleden Kerkkoor Kloetinge Opa Roodbeen Korte tijd heb ik u meegemaakt, maar deze gebeurtenis heeft mij diep geraakt. heeft lang en dapper gestreden, met een vreselijke ziekte onder uw leden. Maar uw wil was zo groot, U hield vol. Er leek geen nood. De laatste weken was u erg moe, en wilde naar de hemel toe. Zaterdagavond heeft u ons losgelaten, U was een geweldig mens, dat kan ik u nalaten. Marina Lieve opa Roodbeen Leuke dingen hebben we samen gedaan. Het doet ons veel pijn, dat u zo vroeg bent heengegaan. U las bijzondere verhalen, die ons lieten stralen. Samen op de brug, denken wij aan mooie herinneringen terug. Nu bent u hier niet meer, maar denken nog veel aan u. Keer op keer. Mea en. Karlijn dag en nacht bereikbaar 0118 - 413 417 'an Dishoeckstraat 620. 4382 XW Vlissingen info(®uzzl.nlj Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt' een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail p2cfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet 2elfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op tondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook 2ichtbaar op mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 57