ÜTdflBÜBn 3 6 familieberichten Philippus Cornelis van der Male Jozina Jacomina de Vroe weduwe van Jacobus Johannes Jansen Adrians Johanna Maria de Vries-van der Sloot Aatje donderdag 20 mei 2010 Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa - Flip - echtgenoot van Treesje Aplonia van der Male-Polderman in de leeftijd van 63 jaar. Poortvliet: T.A. van der Male-Polderman Terneuzen: Karin Guiljam-van der Male David Guiljam Thomas Thirza Sarah Scherpenisse: Matilde de Jong-van der Male Leo de Jong Sam Felix Marjorie Poortvliet: Arno van der Male Willeke van der Male-Bolleman Noud 18 mei 2010 Langeweg 9 4693 PP Poortvliet De rouwdienst voor familie en belangstellenden, welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer ds. C. Gielen, zal gehouden worden D.V. zaterdag 22 mei om 13.13 uur in de Hervormde Dorpskerk, Markt 2 te Poortvliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Hogeweg te Poortvliet. Indien u de dienst wenst bij te wonen wordt u uitgenodigd om 13.00 uur in de kerk aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. - Geen bloemen Mochten wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, dan kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. "Geniet van het leven, want het duurt maar even" Intens verdrietig, maar zeer dankbaar voor alle liefde en zorg, die zij heeft gegeven en terugkijkend op vele gelukkige jaren met mooie dierbare herinneringen, geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve mama 18 augustus 1939 t 18 mei 2010 Dochter van: Jan de Vroe Johanna Schipper Moeder van: Janine Jansen Correspondentieadres: Biezelingsestraat 39 4421 BN Kapelle Er is gelegenheid om afscheid te nemen van mijn lieve mama op dinsdag 25 mei van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal om 11.00 uur een samenkomst plaatsvinden in voornoemd uitvaartcentrum. Daarna begeleiden we haar naar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid lot persoonlijke condoleance in dorpshuis "Amicitia", te Kloetinge Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus en tante Jos Wij zullen altijd aan je blijven denken. Wij wensen Janine veel sterkte in deze moeilijke periode. Theo en Mies Kees en Yvette Poet, Miesje, Donna, Herman, Humphrey, Dombo, Lodewijkje en Sneezy Verdrietig en diep geraakt zijn we, dat na een strijd, die niet te winnen was, te vroeg is overleden, onze zwager Flip van der Male Zijn daadkracht en gulheid zullen in Onze herinnering blijven. Wij bidden Trees en de (klein)kinderen kracht toe, om dit grote verlies te dragen. Barendrecht: Adrie en Riet Polderman Nieuwerkerk: Betsy en Huib van Noorden Koudekerke: Coren Koos Polderman neven en nichten zoals de dag uit de nacht treedt treedt het leven uit de dood er is liefde die niet sterft Er is een einde gekomen aan het leven van onze lieve en zorgzame man, vader en opa Philippus Jan Bom 23 oktober 1926 17 mei 2010 Hij hield van bet leven Hij hield van one. Addie Bom - Laban Ellen Maaike en Ted Jasper, Kees Elstarstraat 106 4421 DT Kapelle De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op zaterdag 22 mei om 12.00 uur in het crematorium van Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. U kunt afscheid nemen vanat 11.50 uur in de aula van het crematorium. Er is gelegenheid tot condoleren van 13.15-14.00 uur in rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la te Kapelle. 't Verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet. In de lente, nu de seringen en meidoorn bloeien, iets waar ze zo van hield, is onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder rustig ingeslapen. weduwe van Adrianus Kornelis de Vries (t 2 augustus 1990) Hoek van Holland t Oosthuizen 20 mei 1916 17 mei 2010 Den Helder: Christie en Marco Eric en Mandy Guus en Roos Inge Oosthuizen: Maarten en Roelien Ard Machteld en Arnout Sander Terneuzen: Ad en Ingrid Liselotte en Bart Arjen en Suzanne De uitvaartplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 21 mei om 13.00 uur in uitvaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zullen wij haar omstreeks 14.15 uur naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Na afloop nodigen wij u uit voor een kopje koffie in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2 te Terneuzen. fj| (Ilensenlinq.nl Waarom al dat vechten waarom al die pijn. Je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht, je wilde nog graag verder, maar verloor dit gevecht. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een grote vreugde dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Ie was een lieve papa. We konden altijd op je rekenen. We zullen je missen. Heden is van ons heengegaan mijn lieve man en papa Eddy Roger Rosa Van Landegem echtgenoot van Patricia Van Gassen A Eeklo 5 juni 1969 t Eede 18 mei 2010 Eede: P. Van Landegem-Van Gassen Quinten Kelsey zijn echtgenote en kinderen Maldegem: J. en I. van Landegem-Vercruyse Eede: P. en L. Van Gassen-Verstraete zijn ouders en schoonouders Maldegem: D. en H. Van Landegem-Blomme en kind Maldegem: t T. Van Landegem Eede: M. Van Gassen zijn broers en schoonbroer De families Van Landegem, Van Gassen, Vercruysse en Verstraete 4529 GP Eede, 18mei20l0 Nieuwstraat 38 Een speciaal woord van dank aan dr. Jongsma. De Eucharistieviering waartoe u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op dinsdag 25 mei 2010 om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw ten hemelopneming te Eede, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats ~de Verrijzenishof te Eede. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de begrafenis op de begraafplaats. De familie komt tezamen om 9.45 uur aan de kerk. Gelieve geen bezoek aan huis. Wilt u, indien wij vergeten zijn een kennisgeving te zenden, deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het veel te vroege overlijden van Eddy van Landegem echtgenoot van onze collega Patricia Wij wensen Patricia, Quinten, Kelsey en familie veel sterkte toe met dit verlies. Collega's ZorgSaam Coensdike Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van Eddy van Landegem papa van onze leerlingen Quinten en Kelsey We zullen hem erg missen. Wij wensen zijn echtgenote Patricia, de kinderen Quinten en Kelsey en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Het bestuur, de directie, het team, de medezeggenschaps raad, de activiteitencommissie, de leerlingen en de ouders van de basisschool Sint [ozef te Eede. Eede, 18 mei 2010 Ik krijg tranen in mijn ogen als ik aan je denk. Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van de papa van onze klasgenootjes Quinten en Kelsey Eddy van Landegem We denken veel aan je. Je klasgenootjes uit groep 3 en 4. Demi, Michelle, Anouk, [arno, Lindsay, Justin, Yari, Daantje en Amber. Juffrouw Linda en meester Baert Eede 18 mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 56