m I Stichting Arduin Supportwerkers m/v "gewoon wat kan, speciaal wat moet" Heb jij een afgeronde nivo 4 opleiding in de zorg of welzijn? Word dan Supportwerker bij Arduin! www.arduin.nl Mensen met een verstandelijke beper king zijn volwaardige burgers en partici peren in de samenleving, worden als zodanig gerespecteerd en kunnen ge bruik maken van maatschappelijke faci liteiten. Mensen met een verstandelijke beperking die aangeven daaraan be hoefte te hebben, worden aanvullende woon-, werk-/dagbestedingsmogelijkhe- den geboden vanuit de opvatting: Wonen en werken voor mensen met mogelijkheden Door de uitbreiding van activiteiten, o.a. door de start van be- handelunits voor mensen met intensieve ondersteuningsvra- gen, opening van nieuwe woningen en herinrichting van het Mobiliteitscentrum Arduin, zoeken wij voor woningen in Clinge, Middelburg, Goes, Koudekerke, Vlissingen en Zoute- lande enthousiaste en gemotiveerde collega's. De benodigde zorg en diensten worden door de Stichting Arduin zo verleend dat mensen met een verstandelijke beperking: - Zelf keuzes kunnen maken voor hun levensomstandigheden en persoon lijke toekomst; wonen, werken, leren en recreëren - Behandeld en benaderd worden met respect en waardigheid - Kunnen deelnemen aan de samenleving - Ondersteuning krijgen die uitgaat van hun mogelijkheden en hen verder laat ontwikkelen en groeien - Relaties kunnen opbouwen en onder houden met anderen Zelfbepaling en ontplooiing zijn hierbij belangrijke begrippen om de mens met een verstandelijke be perking deelgenoot te laten maken van een inclu sieve samenleving. Arduin is in januari 1996 opgericht en omvat 178 woningen en 41 bedrijven en dagbestedingseenhe den in de provincie Zeeland. De 700 cliënten van Arduin worden ondersteund door meer dan 1100 medewerkers. Supportwerker zijn betekent: Een Supportwerker brengt het volgende mee: - Het stimuleren van de zelfredzaamheid van de cliënten, dus alleen ondersteunen daar waar nodig. - Het ondersteunen en begeleiden van cliënten in hun onder- steuningsvragen op het gebied van wonen en vrijetijdsbe steding. - In een zelfsturend team, samen met collega's, zoeken naar nieuwe mogelijkheden om aan de vragen van de cliënten te gemoet te kunnen komen. - Werken in een jaarrooster met wisselende diensten afge stemd op de wensen van de cliënten, waaronder slaapdien- sten en weekenddiensten. - Een relevante afgeronde opleiding op minimaal Mbo-niveau 4 - Deskundigheid, doorzettingsvermogen en zelfstandigheid. - Respect en inzet voor onze cliënten. - Ideeën met betrekking tot het stimuleren van de zelfstandigheid van de cliënten. - Je bent in staat conform de afspraken in het persoonlijk plan te werken. Goede arbeidsvoorwaarden: Grotere dienstverbanden in combinatie met het Mobiliteitscentrum van Arduin zijn mogelijk. Salaris FWG 35 40 45, jaarcontract en b.g.g. een vast dienstverband. Daarnaast zijn er scholingsmogelijkheden, kortings regelingen, goede reiskostenvergoeding, en nog veel meer. Meer over Stichting Arduin, kijk dan op www.arduin.nl Meer weten? Bel 0118-434536, Isabella Goeree of Maurits van Luijk. Meer specifieke functieinformatie vind je op onze website: Stichting Arduin Postbus 85 4330 AB Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46