S. Colofon familieberichten mnmi'Mm matfom üwï£B bhniïi&n J J ^2 Ifamilieberichten Hermanus Andries Ruben Hermanus Andries Ruben Herman Ruben Martina de Visser Familieberichten familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant dinsdag 18 mei 2010 (H ID9nsenlinq.nl Dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons en zovele anderen heeft betekend, is in geloof en vertrouwen van ons heengegaan mijn geliefde man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Elisabeth Suzanna van Dixhoorn in de leeftijd 87 jaar. Terneuzen E.S. Ruben-van Dixhoorn Terneuzen Kloosterzande Terneuzen Vogelwaarde Terneuzen Terneuzen Leneke en Danny Lisette en Tim Martin en Marjolein Rinus en Christian Luc en Rachel - Mette, Elke Harold en Sylvia - TeunDries Monique en Pascal - Siem Jos en Marieta Cissy en Michel Marnix en Sabien Antony Ria en Peter Jan Suzie en Peter Björn Rachel 12 mei 2010 Oudeiandseweg 43 4536 HK Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel. Bedroefd zijn we dat uit onze familiekring, op 87-jarige leeftijd, door de HEERE is weggenomen onze geliefde broer en zwager echtgenoot van E.S. van Dixhoorn Terneuzen Terneuzen Terneuzen Vlissingen Boornbergum J.G. Ruben H. Ruben-Michielsen W. Ruben E. Ruben-Krijger H. Ruben W. Dekker-Ruben Terneuzen, 12 mei 2010 Heden is van ons heengegaan onze geliefde schoonbroer, oom en oud-oom echtgenoot van Betsie Ruben-van Dixhoorn Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe met dit verlies. Tonnie en Jos Suzan en Piet Rie en Leen Neven en nichten Terneuzen, 12 mei 2010 Erg bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen mijn innig geliefd zorgenkind en onze lieve zus, schoonzus en tante Marti in de leeftijd van 46 jaar. Voor Marti lazen we vaak Psalm 23. We hopen dat dit voor haar tot zegen is geweest. Middelburg C.J. de Visser-de Muynck Middelburg André en Nelleke de Visser Bart, Elma, Jacco Lisse Lies en Jan Gerard Baaij Siemen, Comeline, Margré-Lise, Martienke Vrouwenpolder Bram en Franciska de Visser Lianne, Andrea en André, Martijn, Bartjan, Francina, Comé, Martine, Suzanne Onze dank gaat uit naar het personeel van Arduin die haar ruim 6 jaar liefdevol hebben verzorgd. 17 mei 20.10 Verpleeghuis Herengracht Middelburg Correspondentieadres C.J. de Visser-de Muynck Briandlaan 2 4334 GP Middelburg Marti is opgebaard in Arduin Herengracht, Klein Vlaanderen 37b te Middelburg, alwaar u gelegenheid krijgt persoonlijk afscheid van haar te nemen op woensdag 19 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zaterdag 22 mei om 10.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke om 11.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen DANKBETUIGING Voor de bewijzen van medeleven die wij zowel persoonlijk als schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Betsie Weststrate-Verberkmoes betuigen wij iedereen onze oprechte dank. Het was een grote steun te weten dat u met ons meeleefde. Tevens een woord van dank aan specialist Dr. P. Houben en aan huisarts Dr. S.A.F. Razavy. Rinus Weststrate Frans en Ria Wendy en Imre - Cindy Terneuzen, mei 2010 2000 IN HERINNERING Gerrit Soms lijkt het gisteren, toch is het inmiddels tien jaar geleden dat we afscheid van je moesten nemen. Clara Gerben en Ineke en kinderen Carla en Tamara Sluiskil, mei 2010 2010 18-05-2000 Gerben Hoek 18-05-2010 Tranen zijn er niet meer dagelijks. Herinneringen wel. Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij. Wim Rutger Jolanda Natalie Daisy Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailepdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl yt'U

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34