familieberichten 129 Willy Hilaire Marie de Munck fTi0nsenLinq.ni dinsdag 18 mei 2010 O, Liefde vol erbarmen! Hij droeg mij in Zijn armen. Luther Nu reis ik getroost onder 't heiligend kruis Naar 't erfgoed daar boven in 't Vaderlijk huis. Mijn Jezus geleidt mij door de aardse woestijn. 'Gestorven voor mij!' zal mijn zwanenlied zijn. R.M. McCheyne Heden is door de HEERE tot Zich genomen, na een zeer ernstige ziekte, mijn lieve man en onze lieve, zorgzame en biddende vader, schoonvader en opa Johannes Roodbeen echtgenoot van Suzanna Catharina Driessen Veenendaal (gem. Ede) 's-Gravenpolder (gem. Borsele) 2 juni 1943 15 mei 2010 Wij zijn wel heel verdrietig, maar het is onze troost dat hij nu altijd de HEERE groot mag maken. En het is Israels God, Die krachten geeft. 's-Gravenpolder: S.C. Roodbeen-Driessen Heelsum: Elans en Jorien Heinkenszand: Cars en Sylvia Arnhem: Arenda en Jan 's-Gravenpolder: Suzette en Peter Wemeldinge: Margret Rilland-Bath: Dirkine en Peter Kruiningen: Digna en Jerry - Waarde: ChristianneenToon Woudenberg: Maïke en Gerco Rotterdam: Martin en kleinkinderen Fortrapastraat 44 4431 BX 's-Gravenpolder Mijn man, onze vader en opa is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. woensdag 19 mei van 19.30 tot 20.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. vrijdag 21 mei om 11.00 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur- de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum nog gelegen heid tot condoleren. Geen bloemen, geen toespraken en liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. "Zoekt de HEERE, terwijl Hij te vinden is. Heel verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze biddende en lieve opa Johannes Roodbeen Heelsum: Diane, William en Matthias Heinkenszand: Mea, Karlijn, Martijn en Marina s-GravenpolderArie, Wilfred, Judith, Jacco, Bas en George Tilburg: Jonathan, Ruben en Naomi Rilland-Bath: Myrthe, Anton, Jacco en Lennart Rotterdam: Romesh Woudenberg: Maartje en Job Gouda: Iwan, Joeri en Jade 15 mei 2010 "De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn Met intens verdriet geven wij kennis dat, voor ons geheel onverwachts, na een leven van toewijding en zorg, uit ons midden is heengegaan mijn steun en toeverlaat, onze lieve mama en onze trotse oma Maatje Neeltje Verwest-van der Wekken - Maaike - in de leeftijd van 52 jaar. Adrie Verwest Jacco Johan en Thynette Milan Patrick en Lianne Boaz Angelique en Henk Nikkie, Wout Jacquelien en Henk Jeffrey 15 mei 2010 Hoofdpoortstraat 15 4301 AR Zierikzee Donderdag 20 mei zal er om 13.30 uur een afscheids- dienst worden gehouden in de Ontmoetingskerk van Chr. Geref. Kerk, Dapperweg 25 te Haamstede- Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Chr. Geref. Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het geheel onverwacht overlijden van onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Maaike Verwest-van der Wekken 02-07-1957 t 15-05-2010 A. van der Wekken A. J. van der Wekken-Viergever Tom en Emmy van der Wekken Carrie en Johan Flikweert Danny van der Wekken t Leo en Martina van der Wekken Harro en Marjan van der Wekken Neven en nichten Zierikzee 15 Mei 2010 Vol verdriet zijn wij nu geheel onverwacht is overleden onze schoonzus en tante Maatje Neeltje Verwest-van der Wekken Maaike - Koos Hage Matty Hage-de Ruiter Wendy en Bart Dave Brit Robin Jan Hage (in liefdevolle herinnering) Riet Hage-Rotte Monique Amber Nathalie in liefdevolle herinnering) Tamara en Johan NF rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden je hebt het dapper gedaan wie kan begrijpen hoe je hebt geleden en wie kan voelen wat je hebt doorstaan rust nu maar uit Na een leven van eenvoud en hartelijkheid voor allen die hij kende is na een langdurige ziekte, die hij moedig gedragen heeft, overleden onze broer, zwager en oom Zuiddorpe, 23-7-1933 Terneuzen, 16-5-2010 Zuiddorpe Iréne en Arsène t Verbiest-de Munck Wachtebeke :Ghislain |en Marie-Thèrése de Munck-de Clercq Zuiddorpe Arthur en Gerda de Munck-van Acker Neven en nichten Correspondentieadres: Europastraat 3 4574 RN Zuiddorpe De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 22 mei om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de huisartsen, doktoren en verplegend personeel van "Ter Schorre", unit R11, en de vrijwilligers van Hospice Terneuzen voor alle zorg en aandacht. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31