28 I familieberichten Rie Kögeler- Schoe Profile Cornells Ivonna Joanna Maria Van Landschoot dinsdag 18 mei 2010 i (Hensenlinq.nl ÜTdr\BÓBi\ Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Willem van Baaien echtgenoot van H.A. van Baaien-Schipper oudleraar aan de HTS in Eindhoven Nieuwdorp, 24 december 1935 Geldrop, 15 mei 2010 Middelburg: W.G. van Baaien-van Noord Goes: E, Paardekooper-van Baaien Goes: W. Moerdijk-van Baaien H. Moerdijk Goes: J. van Baaien A. van Baalen-Joziasse Neven en nichten Goes, 17 mei 2010 Bedroefd, maar intens dankbaar voor haar liefde, zorg en wijsheid delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed, in haar Heer en Heiland is ontslapen mijn lieve moeder, onze tante en oud-tante Cornelia Johanna Pieternella Barentse-La-Brujeere sinds 10 juni 1976 weduwe van Marinus Barentse Middelburg, 13 juni 1920 t Domburg, 16 mei 2010 [acques Wil en Jan Heuzer-Poortvliet Achterneven en -nichten Onze dank gaat uit naar dokter Rullens en alle medewerkers van "Zorgstroomen "Simnia voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Magnolialaan 3 4356 JE Oostkapelle De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrij dag 21 mei om 12.30 uur in de Dorpskerk te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.00 tot 12.20 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Harry Bouwmeester Van 1981 tot 1989 was Harry Bouwmeester voorzitter van de Domburgsche Golfclub. Hij heeft in zijn bestuurs periode een grote bijdrage geleverd aan de groei en bloei van onze vereniging. Wij houden hem in herinnering als een warme persoonlijkheid die zich steeds nauw betrokken is blijven voelen bij het wel en wee van de Domburgsche Golfclub. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur en leden van de Domburgsche Golfclub Tom van de Poel, voorzitter Jack Waterman, secretaris Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Jos Koene Ruim 18 jaar is hij werkzaam geweest bij de gemeente Goes, als Chef bureau Onderwijs. Ook na het dienst verband met de gemeente Goes was er een intensieve samenwerking. Hij zal in onze herinnering blijven als iemand die zich met bijzonder veel enthousiasme en toewijding heeft ingezet. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie leden veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Goes, de secretaris, de burgemeester, drs. C.G.M. Maas drs. D.J. van der Zaag Met ontroering hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn lieve zus en onze tante Wij weten haar geborgen bij God. Janny van Iwaarden- Schoe Heieen en Kees Anja en Margreet Arjen en Johanna Wij wensen (oom) Daan, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Met grote verslagenheid hebben wij woensdagochtend het bericht gekregen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Monique Loose-Severeijnen Monique was al 27 jaar werkzaam in onze organisatie. Monique blijft in onze gedachten als een fijne warme persoonlijkheid, met een luisterend oor voor iedereen. Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen, haar ouders, haar familie, vrienden en collega's bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, directie en personeel CZ Wij zijn erg getroffen door het overlijden van onze collega Monique Loose-Severeijnen Wij zullen Monique missen en wij wensen haar familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. De Ondernemingsraad CZ Lieve Monique Wij kunnen het nog steeds niet bevatten. Onze teamleider vol humor en gezelligheid zullen wij nu moeten missen! Je was er altijd voor ons, in goede en slechte tijden. Je was vooral een fijne collega en vriendin. Je sprak altijd vol trots over je kinderen. Monique je was een kanjer van een teamleider. Bedankt voor alles! Wij leven intens mee met Mark, Susan en je ouders. Je collega's, Ellen, Arijanne, Marchien, Miriam, Rik, Henco, Iris, Petra, Yvonne, Sander, Diana, Yvonne, Connie, Sandra, Aida, Ineke, Conny, Raymond, Harry, Yolanda, Loretta, Erik, Frank, Stan, Desirée," Christ, Jacqueline, Astrid, Claudia, Ellen, Nora en Bonita. Het werd heel stil bij CZ in Breda toen wij het droevige bericht kregen dat Monique Loose was overleden. Monique was een actief lid van onze personeelsvereniging. Wij verliezen in haar een hele fijne collega. Wij wensen Mark en Susan, de ouders, en verdere familie veel kracht en sterkte om dit grote verlies te dragen Het dagelijks bestuur van de Personeelsvereniging Breda CZ-Breda 'Want cte. klere is oilze CSod" 3ozi\a 24:47a Vol bewondering voor de manier waarop eij ket onvermijdelijke aanvaardde,, is vredig en kalm in kaar vertrouwde omgeving van ons keengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma 3°k anna (3°) A^ij^a^d - "Hoogestegen Wemeldinge, 24 oktober 1 932 "f" Kloetinge, 17 mei 2010 £en bijeonder mens is van ons keengegaan, onze farvte 3° AAaHy en jAdrie £ueelkoed (Cornelia (Ceelkoed - "Hoogesteger (Clly en TRini .Laura en Wilf red 12 april 1915 te Middelburg (B) Wegens overlijden van onze moeder en schoonmoeder is te Oostburg op .vrijdag 21 mei de gehele dag gesloten. Kloetinge: T2 Adeijaard does: 3°''en en Kees van Vliet - hAe\) aard Tessa "Ui na (Dv\ze. dank gaai uii naaiallen die kaan kekken kijgesiaan. Westeinde 2ó 4481 BT Kloetinge (Sr is gelegenheid tot afscheid te nemen op woensdag 19 mei van 19.00-19-30 uur in rouwcentrum Toeter Butler, A'loalstede 1a te Kapelle. Be afsckeidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 21 mei om 13-00 uur in ket enemaioniAm aan de Westelijke O ude Llavendijk 3 te Adiddelburg. A-Ja de afsckeidsdienst is er vanaf 14.15 uur gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Beter Butler te Kapelle. Bndien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Met dankbaarheid omdat we haar zo lang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat zij nog zoveel voor ons betekende, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Andreas Henricus Maenhout sinds 12 juli 1987 t 16 mei 2010 te Oostburg Heille: Theo en Lieve.Maenhout-Vandeursen Renée en Steven Metha en Wouter Oostburg: Christian en Tonny Cornelis-Maenhout Sjoerd Bart Stijn Correspondentieadres: Zuiderbruggeweg 27, 4524 KH Heille Bredestraat 14, 4501 EC Oostburg Een speciaal woord van dank aan Huisartsenpraktijk Aardenburg, dokter P de Bruijckere en alle medewerkers van Privazorg voor de liefdevolle verzorging. De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de teraardebestelling, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op vrijdag 21 i om 10.30 uur in de parochiekerk van Ö.L. Vrouw Hemelvaart te Aardenburg. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Geen bloemen. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30