www.bezorgers.nl PZC SAMEN ZORGEN WILDE ganzen xxx VOOR GEZONDHEID xxx '38 maandag 17 mei 2010 WGGeNGR NieuwsMedia DichtbijMedia. Wegener gemeente w Borsele ONTWERP BESTEMMINGSPLAN "Kern Ovezande, 2e herziening 2010" Burgemeester en wethouders van Borsele maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend, dat met ingang van 18 mei 2010 toten met 29 juni 2010 het ontwerp bestemmings plan "Kern Ovezande, 2e herziening 2010" voor een ieder ter inzage ligt. Inhoud bestemmingsplan Het bestemmingsplan voorziet in een planologisch juridische regeling op grond waarvan het mogelijk is de nieuwbouw van een brede school, de nieuwbouw van hedendaagse zorgvoorzieningen in de vorm van een woonzorgcomplex, woningbouw en revitalisering van de openbare ruimte te realise ren. Terinzagelegging Het ontwerp bestemmingsplan "Kern Ovezande, 2e herziening 2010" ligt ter inzage in het gemeen tehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend van maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Het plan is ook te raadplegen via www.borsele.nl/bestemmings- plan. Daarnaast is het bestemmingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijke- plannen.nl. Op deze website selecteert u het tabblad 'Bestemmingsplannen', waarna u kunt kiezen om het plan op verschillende manieren op te roepen. U kunt dit eenvoudig doen door in het venster 'ID' de plancode NL.IMR0.0654.BPOZ2HZ2010 in te vullen. Gedurende de termijn van ter inzage ligging is het mogelijk dat er nog aanvullende relevante stukken en gegevens over het plan ter inzage worden gelegd. Zienswijzen Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een ziens wijze naar voren brengen over het ontwerp bestemmingsplan bij de gemeenteraad van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk één week voor het einde van de inzage termijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu op (0113) 238496 voor het maken van een afspraak. Heinkenszand. 17 mei 2010 gemeente orsele ONTWERP RICHTLIJNEN BEELDKWALITEIT "Kern Ovezande, 2e herziening 2010" De gemeente Borsele heeft momenteel een bestemmingsplan in voorbereiding om zowel woningbouw en sociaal-maatschappelijke voorzieningen als een revitalisering van de openbare ruimte in de kern van Ovezande mogelijk te maken. In het kader van de vaststellingsprocedure ligt het ontwerp bestemmingsplan vanaf 18 mei 2010 tot en met 29 juni 2010 voor een ieder ter inzage. Inhoud ontwerp richtlijnen beeldkwaliteit In het kader van het ontwerp bestemmingsplan zijn er richtlijnen beeldkwaliteit ongesteld. Deze richtlijnen fungeren als communicatiemiddel en toetsingskader bij onder meer aanvragen om bouwvergunning. De gemeente wil met de richtlijnen ruimtelijke samenhang creëren, zowel binnen de buurt als in aansluiting op de bestaande kern. Terinzagelegging Het ontwerp richtlijnen beeldkwaliteit ligt vanaf 18 mei 2010 tot en met 29 juni 2010 ter inzage in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 in Heinkenszand. Het gemeentehuis is geopend op maandag t/m vrijdag van 8.30 uur tot 12.30 uur. Het plan is ook digitaal te raadplegen via www.borsele.nl/bestemmingsplan. Zienswijzen Tijdens de termijn van terinzagelegging kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling een zienswijze naar voren brengen over het ontwerp richtlijnen beeldkwaliteit bij de gemeenteraad van Borsele, Postbus 1, 4450 AA Heinkenszand. Voor het naar voren brengen van een mondelinge zienswijze dient u uiterlijk één week voor het einde van de inzage termijn contact op te nemen met de afdeling Ruimtelijke Ordening en Milieu op (0113) 238496 voor het maken van een afspraak. Heinkenszand, 17 mei 2010 ONTWIKKELINGSSAMENWERKING WÊÈÊÈB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62