20 familieberichten Elizabeth Anna Luteijn - de Hullu m&êé maandag 17 mei 2010 fTlensenl1nq.nl Enige en algemene kennisgeving Groede, 13 december 1930 Oostburg, 14 mei 2010 Sinds 20 december 1973 weduwe van Adriaan Luteijn Oprichtster en oud-directrice van Caravanpark "Nooitgedacht'te Nieuwvliet. Een leven is beëindigd, een leven met zorgen en zorgen voor anderen! Altijd klaar staan om iemand te helpen, in de eerste plaats je eigen ouders, je zus, je schoonmoeder, je man, onze vader, die je op je 43° verloor. Alleen ervoor staan met twee kinderen en een bloeiend bedrijf in de opbouwfase. Het leven neemt zijn normale gang van zaken weer op, er gaan vele mooie jaren voorbij, je kinderen nemen de zaken over, je wordt ouder, je neemt in 1999 afscheid van je vertrouwde omgeving en gaat met "pensioen". De overgang naar je nieuwe woonomgeving was een periode niet makkelijk. Je miste de contacten, sommige mensen waren je snel vergeten! Eind 2009 ging het allemaal niet meer zo vanzelf, al snel werd duidelijk dat je ernstig ziek was, dat werd duidelijk toen je te horen kreeg dat je de auto niet meer mocht rijden, een poos later dat je niet meer naar "de Grote Beer" terug kon. Een moeilijke periode brak aan, je kon niet meer alleen zijn, zorg werd steeds intensiever, de laatste maand ging het steeds minder, lopen ging niet meer, eten smaakte niet meer. Je hebt je gevoelens steeds voor jezelf gehouden. Alleen zei je dat je vreselijk moe was, ik ben ZO MOE! Zal ik me dan toch moeten laten gaan? De strijd heb je volgehouden tot het eind. Nu mag je de verdiende rust nemen die je verdient hebt! Onze speciale dank voor de liefdevolle verzorging van moeder gaat uit naar: Thuiszorg ZORGSAAM Afd. B 02 Locatie De Honte in Terneuzen. Afd. 4 Locatie Antonius. Nieuwvliet: Jan en Greet Luteijn - Verbuijt Correspondentieadres: Cadzandseweg 57 4504 AM Nieuwvliet. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden! Lieve Ma, In 1975 ben ik als "derde"kind in jouw gezin gekomen, het was niet de plezierigste tijd, er waren veel downs, maar ook hebben we veel ups samen mogen beleven. Wat hebben we allemaal gesjouwd met kruiwagens etc. Een leven gaat voorbij, vier maanden geleden kwam er die dag dat we voor het eerst naar de dokter moesten, er volgden er nog vele! Je kon niet meer onder je ziekte uitkomen, ik heb met veel toewijding en liefde je strijd ondersteunt. Het enigste wat je zei: ik ben zo moe, ik ben ZO MOE! Nu mag je rusten! Ma, bedankt! Greet |§|lg|fj i rSfe-s»*#5 -r We bewaren mooie herinneringen aan mijn schoonzus, onze tante Levina Louwerse-Louws C. Louwerse-Kodde en kinderen Middelburg Levien, je was 'mijn leukste tante'. Je humor, de zee, m'n vader zo heel veel verbond ons. Dankjewel datje bij mijn leven.hoort. Lydia Lieve dappere Levina, wat zal ik je missen. Je blijft mijn voorbeeld. Corneel Na een vriendschap van meer dan 60 jaar is heden overleden mijn beste vriendin Levina Louwerse-Louws Zwaar valt dit verlies. Westkapelle: L. Wouters-Schoe Nog voelen wij je handen beven die je in de onze hebt gelegd. Maar het sein is al gegeven en het oordeel al gezegd. Met veel verdriet, maar vooral dankbaar voor een trouw moederschap, hebben wij na een kort ziekbed afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Apolonia Rosalia Pekaar-Theenaart Weduwe sinds 1961 van Pieter Cornells Pekaar Hansweert1 mei 1925 Goes, 12 mei 2010 Cees en Leny Pekaar-Jansen Jacqueline en Bram Kort, Michelle, Bas Petra en Eric Kole, Rick, Esmee Raymond en Scarlet Eddie Pekaar en Carla Falke Marian en Dies Schipper-Pekaar Danny Peteren Liesbeth Pekaar-de Schipper Benny, Astrid, Julian Wij zijn trots op je Lonnie Correspondentieadres: Cees Pekaar Nieuwe Diep 37 4465 AB Goes De wens van Lonnie was crematie in besloten kring. Bedroefd zijn wij om het overlijden van mijn zus, schoonzus en tante Lonnie Pekaar-Theenaart Goes: Roos en Adri Hoogerheide Neven en nichten Wij zijn diep geraakt door het plotseling overlijden van Gerard Roegiers Wij herinneren hem als een hardwerkende collega die niet bang was om z'n handen vuil te maken. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van het verlies. Wijkteam Sluiskil/Philippine Team Groenbeheer Gemeente Terneuzen Met verslagenheid hebben wij kennis genontên van het overlijden van onze medewerker Gerard Roegiers echtgenoot van onze collega Marcella Roegiers-Heyndrickx. Gerard was al vele jaren werkzaam bij onze gemeente als medewerker bij het team Groenbeheer. Hij stond bekend ais een bevlogen en harde werker. Zijn overlijden komt heel onverwacht en heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Terneuzen, 17 mei 2010 Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. Lauret RAJ.A.H. Lonink

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22