0 lllensenlinq.nl wm familieberichten 119 Qvsrlsda/J Geertje van Strijland Gerie Frans Marinus Franken Guust Hemelaar Maria Kögeler-Schoe Johanna Lievense-Willeboordse Opoe maandag 17 mei 2010 "De Heer is mijn herder." Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en onze lieve en altijd zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en grote-oma echtgenote van Marinus Benschop Soest, 26 september 1920 t Sluis, 15 mei 2010 Sluis: Ries Benschop Sluis: Ries jr. en Hilde Benschop-Herreman Rien Jan en Julie Maarten, Karei, Suze, Julius Esther en Frans Celine, Eloïse, Eugenie Debora Oss: Herman en Hetty Benschop-Breeman Peter en Kristiina Joris en Geertje Anneke en Harrie Dordrecht: Hans en Corry Benschop-Bogaart Robert en Laurence Babette, Fabien Olaf en Ninke Isa Loppem (B): Gonnie en Ignace Ackaert-Benschop Joyce en Jurgen Kelly, Jisse, Jayden Hoogstraat 58/P 4524 AD Sluis De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 20 mei om 14.00 uur in "Rozenoord", Hoogstraat 58, Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats in Sluis. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Rozenoord". Onze dank gaat uit naar het personeel van Rozenoordvoor de goede en liefdevolle verzorging. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze oud-voorzitter Harry Bouwmeester We zullen ons Harry herinneren als een zeer betrokken en gedreven persoon. Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Muziekvereniging Apollo Domburg Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en allerliefste opa in de leeftijd van 86 jaar. Theo Franken - Postma Max, Niels, Marloes Kees en Tilly Dirk en Mikkie, Max-Jan Karin en Guus, Ruben, Rosine Eddie en Joke, Jan,' Corine, Aline Goes, 11 mei 2010 Bijsterweg 3 4471 PP Oud-Sabbinge De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Nooit klagend, nooit vragend, zijn lasten in stilte dragend. Zijn handen hebben voor ons gewerkt, zijn hart heeft voor ons geklopt, zijn ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Bedroefd, maar dankbaar voor alle wijsheid en goedheid die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en unieke opa Hansweert, 24 februari 1926 t Vlissingen, 14 mei 2010 J.C. Hemelaar-de Pauw Theo Hemelaar Francesca Louis en Jacqueline Hemelaar-Wentzler Steffanie en Marcel Niek Lidwien en Jaap De Witte-Hemelaar Lydia en Ilkin Tom Bas Nieuwendijk 29 4381 BV Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 20 mei van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Pa Hemelaar, Opa Guust U was een schoonvader en opa uit duizenden. We zullen u nooit vergeten en altijd van u blijven houden. Rob, Anja en Francesca "Mijn genade is u genoeg" In Christus ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma totdat Hij komt Vlissingen, 24 september 1926 f Middelburg, 14mei2010 Middelburg: Daan Kögeler Heer Hugowaard: Aart Kögeler Ermelo Anneke Kögeler Middelburg: Carolien en Georgios Theodorakopoulos-Kögeler Ir mi en Yuri Middelburg: Marijke Kögeler Middelburg: Ria en Adriaan van den Berge-Kögeler Mickaël Jefta Jedidja Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van 't Gasthuis (afd. Molenwater) voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 112 4337 KV Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal woensdag 19 mei a.s. om 12.30 uur worden gehouden in de Oostkerk aan het Oostkerkplein te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1. Als je leven niet meer gaat zoals gehoopt, als veel je wordt ontnomen, als je moet toelaten dat een ander je verzorgt en leven niet meer leven is, dan komt de tijd dat je erin berust, dat het einde is gekomen. Bedroefd, maar met mooie herinneringen, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en opoe 7 februari 1916 115 mei 2010 weduwe van Willeboord Lievense Jo Lievense Nele Lievense-Huibregtse Wibo en Loes Tom, Frank André Jaap Lievense Addie Lievense-Liplijn Wanda en'Kees Marinka, Anouk, Jaimy Marianne en Jordy Dion Zoete Dingemanse-Lievense Piet Dingemanse Peter en Angelina Richard Wilbert en Mirella Luna Moeder is opgebaard in haar. kamer in Zorgcentrum "Simnia", Tooroplaan 219. U kunt haar daar bezoeken op dinsdagavond 18 mei tussen 19.00 uur en 20.00 uur. We nemen afscheid van haar op donderdag 20 mei, om 13.15 uur in Hervormd Jeugdgebouw Moria, Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er in het Jeugdgebouw gelegenheid de familie te condoleren. Corresponden tieadres: Familie Dingemanse-Lievense Koestraat 77 4361 BS Westkapelle Mocht u geen kaart hebben ontvangen, dan kunt u deze kennisgeving als een uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwillig(st)ers van Zorgcentrum "Simnia" voor de liefdevolle zorg. Je opoe blijft je opoe, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar er komt een dag, dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt het is goed, maar in je ogen blinkt een traan. De kleinkinderen en achterkleinkinderen Ook voor ons was je een lieve opoe Maurice en Amy Michael en Saar Anouk, Collin Bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn schoonzusier en onze tante J. Lievense-Willeboordse Westkapelle: J.W. Willeboordse-van der Welle Middelburg: Zoetje Poppe-Verhulst Henk Poppe neven en nichten Westkapelle, 15 mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21