PZC Apulië Sardinië Amalfi Rome Mondial Tours WEBWINKEL Boek nu en ontvang een excursie gratis Het laatste best bewaarde geheim van Italië Lezersprijs* 995,- p.p. 8-daagse vlieg- en busreis, o.b.v. halfpension Parel in de Middellandse Zee - MHs 11 Lezersprijs* 895,- p.p. De idyllische droomkust Lezersprijs* 995,- p.p. La Dolce Vita in de Eeuwige Stad Lezersprijs* 695,- p.p. Inbegrepen in de reissom: - 1 Bella Italia Geniet van het leven en ga met ons mee naar Italië. Speciaal voor u hebben wij een aantal prachtige lezersreizen samengesteld. Deze reizen kenmerken zich door uitstekende kwaliteit van vervoer, hotels, maaltijden en Nederlandssprekende reisleiding. Kortom; wilt u er eens lekker vertrouwd tussenuit in 2010, ga dan op reis met uw krant! Hieronder presenteren wij u graag ons reisoverzicht 'Bella Italia' 2010. Opstappunten: Den Bosch, Tilburg, Eindhoven Luchthaven: Brussel Apulië, helemaal in de hak van de Italiaanse laars, biedt een combinatie van landschappelijke en bouwkundige hoogtepunten. Zacht glooiende heuvels, olijfgaarden, kleine vissersdorpjes, stranden, kristalhelder zeewater en een badseizoen van mei tot oktober. Tel daarbij op sierlijke baroksteden, Romaanse kathedralen, typische ronde huisjes met kegelvormige daken ('trulli') en een veelvoud aan kastelen, en u snapt meteen waarom Apulië het laatste best bewaarde geheim van Zuid-ltalië wordt genoemd. U verblijft in het vier sterren hotel Masseria Chiancone Tor- ricella in Martina Fra„nca. 25.09 t/m 02.10.2010 iff 1},;' Paradijselijk, dat is misschien nog de beste omschrijving voor het noordelijk deel van het eiland Sardinië. Grillige, soms bizar gevormde bergen waarvan de scherpe kam men tegen het zonlicht afsteken, vormen het achter gronddecor van baaien met witte stranden, door weer en wind uitgeholde rotsen en het smaragdgroene water van de Middellandse Zee. 'Barbagia' is de benaming van het ruige binnenland met zijn bergen, kloven en grotten waarin de Sardijnen in vroeger tijden bij invasies hun toevlucht zochten. 9-daagse bus/bootreis, o.b.v. halfpension 10.09 t/m 18.09 2010 prijs o.b.v. een 2-persoons comfortabele kamers met bad of douche, toilet en TV in diverse gerenommeerde (drie-of viersterren) hotels. Alle reizen worden begeleid door een deskundige, Nederlandstalige reisleiding. Overige toeslagen en voorwaarden zie onze website. Kleine wijzigingen in het programma voorbehouden. Mondial Tours Zwitserland - vestiging Enschede Nederland. Bezoek deze veelzijdige mediterrane metropool, gebouwd op zeven heuvels, en rijk aan 3000 jaar geschiedenis. U zult ogen en oren te kort komen in deze imposante Italiaanse hoofdstad. Waar Rome ooit de hoofdstad van het grote Romeinse Rijk was, ontmoet u die grote glorie bij o.a. het Forum Romanum en het Colosseum, het grote Amphitheater Flavium. Vaticaanstad de kleinste staat ter wereld, met de Sint Pieter, de musea van het Vaticaan, de Sixtijnse kapel, het St. Pietersplein en de Zwitserse Garde. En wat dacht u van de Trevifontein, de Spaanse trappen, het Pantheon en de Engelenburcht. U wordt deze reis begeleid door een fantastische gediplomeerde, Nederlandstalige gids en u verblijft in het comfortabele 4-sterren hotel Michaelangelo, praktisch aan het St. Pietersplein Michaelangelo, nabij het St. Pietersplein in het historisch centrum van Rome. 6-daagse vliegreis 29.08 t/m 04.09.2010 (Hotel Michael Angelo) 19.10 t/m 24.10.2010 (Nog naderte bepalen 4 sterren hotel) De kust bij Amalfi is één van de mooiste gebieden in het zuiden van Italië. Tussen Sorrento en Amalfi slingert de ge asfalteerde kustweg over een afstand van meer dan vijftig kilometer tussen heuvels met geurende citroenbomen door en langs de blauwe zee. De weg voert door schilderachtige dorpjes, te midden van wijngaarden en olijfbomen. Tijdens deze reis verblijft u in een viersterrenhotel (Italiaanse stan daard) in het plaatsje Maiori. Maiori is een geliefd vakantie oord met mooie stranden, die uitnodigen tot zonnebaden. De promenade in het centrum is omgeven door winkeltjes. Boven de daken steekt de koepel van de Santa Maria-kerk uit, van verre te herkennen aan de typische maiolicategels. 8-daagse vliegreis, o.b.v. halfpension 16.06 t/m 23.06.2010 19.09 t/m 26.09 2010 Apulië Retourvlucht naar Napels - Luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen - Transfers volgens programma ter plaatse - Rondrit door Napels -1 overnachting o.b.v. halfpension in een comfor tabel hotel aan de Golf van Napels - 6 overnachtingen o.b.v. halfpension in ****hotel Masseria Chiancone Torricella - Excursie Otranto/Sta. Maria di Leuca - Halve dagexcursie naar Bari - Des kundige Nederlandstalige reisleiding-Informatiemateriaal. Sardinië Reis vanuit uw opstapplaats naar Livorno en terug - Overtochten per boot: Livorno-Olbia/Olbia- Livorno - Transfers haven-hotel-haven - 2 overnachtingen o.b.v. halfpension in omgeving Weil am Rhein/Karlsruhe - 2 overnachtingen o.b.v. halfpension in Livorno of omgeving - 4 overnachtingen o.b.v. halfpension in een vier sterrenhotel aan de droomkust Costa Smeralda. Kamers met bad en/of douche, toilet en airconditioning - Excursie Isola Maddalena en Costa Smeralda - Deskun dige Nederlandssprekende reisleiding. Amalfi Bustransfer naar de luchthaven en terug - Retourvlucht naar Napels - Luchthavenbelastingen en veligheidstoeslagen - Bustransfer van de luchthaven naar uw hotel en terug - Welkomstdrankje in het hotel - 7 overnachtingen o.b.v. halfpension in een vier sterren hotel in Maiori - Bezoek aan Amalfi - Bezoek aan de Amalfikust - Deskundige Nederlandssprekende reisleiding. Rome Retourvlucht Rome - Luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen - Transfers van de luchtha ven naar het hotel en terug - 5 overnachtingen met ontbijtbuffet in vier sterrenhotel Michaelan gelo (augustus) of ander comfortabel vier sterren hotel (oktober)- Comfortabele tweepersoons kamer met bad en/of douche, toilet en tv - Diner met aansluitend stadsrondrit op de eerste dag - Dagvullende stadsbezichtiging-Antiek Rome/Forum Romanum - Deskundige Nederlandstalige reisleiding-Informatiemateriaal en reisgidsje Rome. Meer informatie en boeken Ga naar onze site www.mondiai-tours.nl of belt u met Mondial Tours Lezersreizen tel. 053 - 484 25 26 (maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur). U kunt ook een mail sturen naar lezersreizen@mondial-tours.nl OP REIS MET UW KRANT - BON BELLA ITALIA Ja, ik ben geïnteresseerd in (één van) onderstaande reizen. Stuur mij het uitgebreide reisprogramma van: Apulië vliegreis Amalfi vliegreis Sardinië bus/bootreis Rome vliegreis VOORLETTERS NAAM OMOV ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON E-MAIL Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Mondial Tours Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. - f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82