Dvs/lsilan Gerard Daniël Julia Roegiers OtiriltLiüiuigirii; flVll I familieberichten Johannes Norbertus Dhondt Adrie Matthijsse Janna Helena Dekker-Houmes Willem van der Reest Cornell's Laanen 40 Dit was jou keuze, voor ons onbegrijpelijk. Van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en lieve opa Gerard echtgenoot van Marcella Irene Heyndrickx in de leeftijd van 61 jaar. Marcella Roegiers-Heyndrickx Sammy SS» Mario en Chantal Bo «SS Billie W' Bianca en Cornee Demi Sidney Boaz Marlon t Kristof en Hanny Calvin f Gucci Cleo petekind Thibo 12 mei 2010 Oude Kerkstraat 30 4553 AS Philippine Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Gerard te nemen op maandag 17 mei van 20.00 tot 20.30 uur in het uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. 'v nooit klagend, nooit vragend je lasten in stilte dragend jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht rust nu maar uit, je hebt het verdiend Na een goed leven en een korte strijd hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zwager en oom echtgenoot van Elisabeth Maria Ploegaert *16 maart 1922 1 13 mei 2010 E.M. Dhondt-Ploegaert A. Strijdonck-Ploegaert D. Strijdonck A. Ploegaert H. Ploegaert-van Cranenbroeck Gebroeders F., A. en A. Ploegaert Neven en nichten Burgemeester van Hoekstraat 15 4553 CZ Philippine De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 18 mei om 10.00 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Philippine, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restaurant "De Zwaan", Havenstraat 2 te Philippine. Maandag 17 mei is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis "Ter Schorre", afd. Churchilllaan, voorde liefdevolle verzorging. zaterdag 15 mei 2010 [H9nseniinq.nl Voor alle belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa, Han Cappendijk, willen wij u hartelijk danken. Het heeft ons erg goed gedaan. Fien Cappendijk-de Rijk, kinderen en kleinkinderen Vogelwaarde, mei 2010 Hartelijk dank voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa André Ferket Uw medeleven was voor ons een grote steun. Paula Ferket-Bisschop, kinderen en kleinkinderen DANKBETUIGING De vele kaarten, telefoontjes, bezoek en uw aanwezigheid bij de uitvaart van mijn man en onze pa Arie Koorevaar waren voor ons een grote steun. Wij willen u hiervoor dan ook hartelijk danken. Emmy Koorevaar Paul, Jolanda, Niels, Laura Luc, Samantha, Nikita, Lisa Voor alle mooie woorden, herinneringen ophalen en troostende schouderklopjes danken wij iedereen die belangstelling heeft getoond na het overlijden van onze (schoon)moeder, oma, opoe en oma-oma Johanna Vantricht-van 't Westeinde Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen De overweldigende belangstelling en het meeleven na het overlijden van heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons erg goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Familie Matthijsse Meliskerke Middelburg, mei 2010 Helaas is het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het bijzonder warme meeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Daarom laten wij op deze wijze weten dat de véle kaartjes, telefoontjes en andere vormen van meeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Heel hartelijk bedankt hiervoor. Een ieder de moeder gekend heeft zal begrijpen hoe we haar missen. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, mei 2010 Onze oprechte dank voor de hartverwar mende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en opa Wim Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. M.P. van der Reest-van Hoeve Ria en Jan Bakker-van der Reest Klein- en achterkleinkinderen Hoek, mei 2010 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze vader en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen en kleinkinderen Domburg, mei 2010 in het zand een afdruk van zijn voeten. Henk is niet alleen aan zijn laatste reis begonnen. De warmte, de liefde en het respect van zoveel mensen om hem heen, hebben hem vergezeld. Dank voor de vele bezoekjes, telefoontjes en kaarten. Dank voor jullie aanwezigheid, voor de prachtige bloemen, de gedichten, de toespraken, en het speciale "vaarwel" van Henks collega's, tijdens zijn afscheid. Dank voor alle warmte, steun en medeleven na het overlijden van onze allerliefste zoon, broer, zwager en oom Henk Maas Leintje Maas-Provoost Frank, Annemarie, Hans, Roel, Christel en Kareem Domburg, 15 mei 2010 Het was hartverwarmend om zo ontzettend veel lieve kaarten, brieven en bemoedigende en meelevende woorden te ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jaap Maalderink Het heeft diepe indruk op ons gemaakt. Het deed ons goed om te merken welke indruk [aap heeft achtergelaten bij velen. Het gemis is er niet minder door, maar het geeft ons wel moed en kracht om samen verder te gaan. Harteli jk dank daarvoor. Anneke Maalderink-Bonder Henk Maalderink en Renate jobse Annemieke en Hussein Salem Albertine Maalderink en Peter Verkouteren en kleinkinderen Banckertstraat 21 4371 BPKoudekerke Mede namens mijn kinderen wil ik u bedanken voor de grote belangstelling en uw hartelijk medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Tinus van de Wege dit alles heeft ons goed gedaan. Dina van de Wege - de Leege Terneuzen, 15 mei 2010 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven die we hebben mogen ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Guust Mortier Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zoveel mensen gewaardeerd en geliefd was. Verder willen we de vele bezoekers die hem thuis bezocht hebben, bedanken. Zij hebben de laatste maanden van pa verlicht. Een speciaal woord van dank aan dr. Schulte, de medewerkers van de Thuiszorg en het ziekenhuis, pater Reurs, Richard Bral en Miranda Brasser voor de goede en persoonlijke zorg. Maria Mortier-de Coninck kinderen en kelinkinderen St. lansteen, mei 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42