familieberichten 139 Jacoba Catharina Willeboordse Marie Louise Boerjan Yvonne Madeleine van Cadsand-de Greve Izaak Jozias van den Broecke (Ilensenlinq.nl zaterdag 15 mei 2010 Enige en algemene kennisgeving Heden is ons ontvallen weduwe van P. Lagendijk in de leeftijd van 85 jaar. Namens de familie: H. Buurman Vlissingen, 13 mei 2010 Correspondentieadres: Dadeltuin 350 3078 LG Rotterdam De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Heden overleed na een kortstondig ziekbed onze lieve moeder en oma Macheltje Margaretha Roelse-Sas echtgenote van Willem Roelse t in de leeftijd van 82 jaar. Wij zijn dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde. Kinderen en kleinkinderen 13 mei 2010 Lange weegje 1 4434 NC Kwadendamme De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt ge houden dinsdag 18 mei om 11.15 uur in Protestante kerk "De Ark" te Hoedekenskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in verenigingsgebouw "De Griend" te Hoedekenskerke. Geen bloemen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijk heid, bezorgdheid en liefde, is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Johanna Pieternella Maria Kieboom-Jellema (Jopie) A Middelburg 2 November 1931 t Vlissingen 11 Mei 2010 Vlissingen: Nico Kieboom Oost-Souburg: Bert en Ella Kieboom-Flipse Maurice en Joske Dagmaren Romke Vlissingen: Henk Kieboom en Diana Daniëlse Correspondentieadres: L.H. Kieboom Gouwestraat 4 4388 RC Oost-Souburg Naar haar wens heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden. Verdrietig, maar met goede herinneringen aan haar leven, delen wij u mede dat is overleden Leny Magdalena Schulein-Rouffaer Leny Dordrecht, t Middelburg, 12 februari 1921 13 mei 2010 Fam. Schulein Neven, nichten, achterneven en achternichten Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van "Zorgstroom Walcheren" voor de goede en liefdevolle zorgen. Aagje Dekenstraat 36 4381 RZ Vlissingen Leny is opgebaard in het uitvaartcentrum H. )obse, Bach- weg 2 te Middelburg. Hier is dinsdag 18 mei van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen en schriftelijk te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven verdwenen blijf je in onze harten leven. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma mes echtgenote van Charles Aers geboren op 28 mei 1931 te Turkeije overleden op 9 mei 2010 te Oostburg Oostburg: Ch.E. Aers Alkmaar: Peter en Carola Milou en Bastiaan Jolien Aniek Waterlandkerkje: Karin en Ernst Correspondentieadres: Molenberg 4 4501 JK Oostburg Het afscheid heeft in stilte plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Het kaarsje is langzaam uitgegaan weduwe van Adriaan van Cadsand *19-1-1921 112-5-2010 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Churchilllaan 15 4571 HX Axel De crematie heeft in stilte plaatsgevonden Rèquiem aetérnam dona ei, Dómine. Na een laatste moeilijke periode hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man en onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa. echtgenoot van Maria Virginia Steijaert 19 oktober 1918, Breskens t 14 mei 2010, Oostburg Breskens: M.V van den Broecke-Steijaert Aardenburg: Milly en Harold Mariëlla en Rudi Manon Celine Rotterdam: Ralph Breskens: Ineke Oostburg: Paula en Ronald Breskens: Carianne en Roy Correspondentieadres. M.V van den Broecke-Steijaert Dorpstraat 102 4511 EK Breskens De eucharistieviering zal worden gehouden op woensdag 19 mei 2010 om 11:00 uur in de H. Barbarakerk te Breskens. De crematie zal in besloten familiekring plaatsvinden. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na de eucharistieviering in Hotel De Milliano, Promenade 4, 4511 RB Breskens: Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. N Verdrietigmaar wetend dat het zo goed ishebben wij afscheid genomen van onze Lieve mamma, oma en zus NeeCtje Breedijh weduwe van Arie van BaarCe A 12 - 08 -1928 113 - 05 - 2010 Warmond (Nf) Kamperland (Nf) haar kinderen en kleinkinderen: Tineke en Bas van Houwefirujen-van Baarle Kamperland (Nf) Gerben, Hanke Pim en Patsy van Baarfe-Van Rompaey Wachtebeke (B.) Maxim, Joëlle, Cédric t, Gaëtan Nicole en Eddy Blok-van Baarle Hulst (Nf) haar broers: Joke en Dick Breedijk-Bakker en kinderen Sassenheim (Nf) Nico Breedijk t Correspondentieadres Vinistraat 10 4561 KG Hulst (Ni) v De laatste uren voor het einde dan wordt die grote wereld klein is plotseling alles onbeduidend tot aan het laatste beetje pijn. Wat wij zo indrukwekkend vonden verliest zijn glans, verliest zijn zin maar achter de gesloten ogen glanst een gigantisch groot begin. Toon Bedroefd, maar dankbaar dat hij uit zijn lijden is verlost, geven wij u kennis van het overlijden van onze oom August Edmond de Vliegher Guust Hij overleed in de leeftijd van 87 jaar. Neven en nichten 13 mei 2010 Correspondentieadres: Fam. F. de Witte-de Vliegher Kerkstraat 44, B-9190 Stekene U kunt afscheid nemen van Guust in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 18 mei van 12.45 tot 13.15 uur, voorafgaand aan de uitvaart. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 18 mei om 13.30 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum Hulst, waarna de crematie in stilte zal volgen. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker de heer Daniel van Maele Daniel trad op 1 oktober 1971 in dienst bij de voormalige gemeente Oostburg bij de afdeling Gemeentewerken. De laatste 20 jaar was hij kemvoorman van Oostburg, eerst in de voormalige gemeente Oostburg en sinds 2003 in de gemeente Sluis. Hij vervulde deze functie met grote betrokkenheid. Wij verliezen met Daniel iemand met een zeer klantgerichte instelling die met hart voor de zaak werkte. Wij wensen zijn echtgenote, dochter, schoonzoon, klein kinderen en verdere familie veel sterkte. Namens de gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wethouders en de medewerkers van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier M.M.M.F. de Schwartz, wnd. gemeentesecretaris Verslagen hebben wij gehoord van het overlijden van Daniel van Maele Wij missen een fijne collega, zijn warme menselijkheid, zijn ingetogen lach en humor. Wij wensen zijn vrouw en (klein-)kinderen veel sterkte dit grote verlies te verwerken. Collega's van de afdeling Handhaving Openbare Werken van de gemeente Sluis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 41