Garage Verbrugge b.v. Receptionist Productie/Logistiek medewerker Monteur personenwagens Q JobTrack.nl lid Raad van Toezicht Assistent Facilitaire Zaken HYUnDffi nemag the MASTERBAKERY zoekt: WINKELMANAGER -BEGELEIDER (M/V) 30 zaterdag 15 mei 2010 Spil binnen de organisatie Hoofdtaken: Planning van en verantwoordelijkheid voor een efficiënte werkplaats. Tevens maak je reparatiebegrotingen, zorg je voor schadeafhandeling en voor administratieve afhandeling van uitgaande facturen. Gevraagd wordt: MBO werk- en denkniveau. Dienstverlenend met commerciële inslag. Ervaring als receptionist binnen de branche is een pré. Wij bieden een prettige werksfeer, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan kontakt op met onze bedrijfsleider Eric Temmerman, 0115-681237. Wilt u mailen, doe dit naar: eric.temmerman@verbrugge.nl Een schriftelijke reactie kunt u richten aan: Garage Verbrugge B.V. Postbus 530, 4530 AM Terneuzen. HYUnDfll Functieomschrijving U bent verantwoordelijk voor het zelfstandig of samen met uw collega afhandelen van productieorders in de schalmen- en perenafdeling. Daarnaast beheert u het magazijn en verzorgt u de expeditie in samenspraak met de afdelingcoördinator. Taken en verantwoordelijkheden Het uitvoeren van alle voorkomende productiewerkzaamheden. Deze werkzaamheden bestaan onder andere uit: - Het (seriematig) monteren van onderdelen van schalmen (eenvoudig montagewerk): - Het beladen, starten en lossen van een numeriek gestuurd bewerkingscentrum: - Het controleren en testen van onderdelen: - Het administratief afhandelen van orders. - Het beheren van het magazijn: - Het uitvoeren van expeditiewerkzaamheden Functie-eisen - LTS-opleiding of een logistieke achtergrond met technisch inzicht en interesse: - Zelfstandig werkend: - Werkt gestructureerd en accuraat: - Flexibel, klantgericht (interne klant), affiniteit met administratieve werkzaamheden. Geboden Een zelfstandige en zeer veelzijdige functie in een financieel gezond bedrijf met korte communicatielijnen, gespecialiseerde stafdiensten en een goede werksfeer. Het uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden met betrekking tot reparatie en onderhoud aan een gevarieerd aanbod van personenwagens. Gevraagd wordt: Werkervaring binnen het vakgebied. Klantgericht en zelfstandig kunnen werken. APK keurmeester. Nemag ontwerpt en bouwt grote grijpers (met een inhoud tot 60 m3 en 38 ton eigen gewicht) voor de overstag van bulkgoederen. De grijpers worden vanuit de productie locatie in Zierikzee wereldwijd geëx porteerd. Sinds de oprichting in 1924 heeft Nemag een range van grijpers en aanverwante producten ontwik keld zoals kabelver- bindingssystemen (kettingschalmen en kabelperen) gericht op het verhogen van de efficiency bij het lossen van buik- materiaal en het verlagen van de kosten per over geslagen ton lading. De organisatie cultuur van Nemag kenmerkt zich door de hoge mate van betrokkenheid en drive voor het maken van een kwalitatief goed en bijzonder product. Van directieniveau tot de productie- vloer staat de passie voor het product bovenaan. In verband met de pensionering van een van onze collega's, zijn wij voor de afdeling Productie op zoek naar een veelzijdig en accuraat medewerker. De Jeugdzorg is in beweging! Wij zoeken gemotiveerde, gekwalificeerde en doortastende medewerkers die onze organisatie komen versterken. Per 1 september 2010 ontstaat een vacature voor de functie van: met financieel/economische deskundigheid vacaturenummer 10.09 De Raad van Toezicht houdt toezicht op het bestuur en de algemene gang van zaken in de organisatie. geeft advies aan de Directeur/Bestuurder over strategische vraagstukken. Vergadert in Middelburg, in beginsel zes keer per jaar. Ook zijn wij per direct op zoek naar een: vacaturenummer 10.10 <0> De functie houdt in: Je treedt op als contactpersoon voor leveranciers, doet bestellingen, controleert de facturen en je ziet toe op een goede uitvoering van de overeenkomsten. Je realiseert (uitbestede) projecten op facilitair gebied en coördineert interne verhuizingen. Ook beheer je de media theek en bestel je boeken op aanvraag. Uitgebreide informatie over deze functies is te vinden op www.bjz-zeeland.nl Garage Verbrugge is een onderneming met 45 medewerkers. De bedrijfswagenafdeling is service- dealer van DAF trucks. Verder repareren en onderhouden wij haven- equipement, alle getrokken materieel, opbouwen, laad - loskleppen, airconditioning en alarmsystemen van vrachtwagens. De personenwagenafdeling is dealer van Hyundai en verkoopt en onderhoudt daarnaast andere merken. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn we voor onze afdeling personenwagens op zoek naar een: Geïnteresseerd? Schrijf of mail naar Nemag B. v., t.a. v. Michel Corbeau, Postbus 110, 4300 AC Zierikzee of michel.corbeau@nemag.com, telefoon 0111 418 922. www.nemag.com FULLTIME De functie: Uw belangrijkste taak is het aansturen, coachen en motiveren van een toegewijd winkeLteam verspreid over 11 locaties. Daarnaast behoren o.a. planning en het bewaken van de formules tot uw werkzaamheden. £j> Wij vragen: Zelfstandige en stevige persoonlijkheid met een service- en klantgerichte mentaliteit. Organisatorische, planmatige en leidinggevende kwaliteiten. Flexibele opstelling ten aanzien van werktijden. Ervaring in de foodsector is een pre. Wij bieden: Een uitdagende functie binnen een groeiend bedrijf, met een passend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met Dhr. P. Bliek, T. 0118-641155 of kijk op www.boterham.info Stuur uw sollicitatiebrief en C.V. binnen 7 dagen aan The Master Bakery B.V., Postbus 8093, 4330 EB Middelburg Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen tel.: 0115-681200 info@garageverbrugge.nl www.garageverbrugge.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 32