zeeland 129 O Gemeente Goes staat billboard niet toe op bedrijventerrein De Poel Cor de Jonge A c Volledige afsluiting Westerscheldetunnel zaterdag 15 mei 2010 Omleiding via Antwerpen De Westerscheldetunnel is gestremd voor verkeer in beide richtingen van dinsdag 18 mei 2010 om 20.30 uur tot 04.00 uur woensdag 19 mei 2010 vanwege een multidisciplinaire oefening in de tunnel. Aan de oefening zullen onder andere politie, brandweer en Geneeskundige Hulpverlening bij Ongevallen en Rampen (GHOR) deelnemen. Na de oefening worden de veiligheidsmaatregelen en -installaties in de tunnel getest. Ook wordt er tijdens de afsluiting groot onderhoud uitgevoerd aan de tunnel en op de toeleidende wegen. Gedurende de afsluiting is de Westerscheldetunnel geheel gestremd voor verkeer in beide richtingen. Het verkeer wordt omgeleid via Antwerpen. Tijdelijke gele verkeersborden geven de route van de omleiding aan. T U l\l l\l E 1_ WESTERSCHELDE weer tMö^elyk.' Wilt u meer informatie? Bel de Klantenservice - vanuit Nederland: 0900-2358866 0,05/min.) - vanuit België: 0031-113-232844 of stuur een e-mail naar info@westerscheldetunnel.nl www.westerscheldetunnel.nl teletekstpagina 444 van Omroep Zeeland Kaaistraat 9-13 Telefoon 0113-302430 www.dewoongalerij.nl OPENINGSTIJDEN: maandag t/m vrijdag: 09.00-18.00 u zaterdag: 09.00-17.00 u DE WOON door Rob Paardekam GOES - De Economische Impuls Zeeland (EIZ) mag geen groot bill board plaatsen op bedrijventerrein De Poel in Goes. Met het bord wil EIZ reclame maken voor het be drijventerrein. Het college wil ech ter terughoudend omgaan met het plaatsen van dit soort borden. Bovendien groeit De Poel volgens burgemeester Dick van der Zaag al hard genoeg. Een billboard zou dus helemaal niet nodig zijn. „Als we te veel reclame gaan maken en het allemaal nog harder gaat, moe ten we al heel snel aan De Poel V beginnen. Maar daar zitten nogal wat haken en ogen aan. Een beetje temporiseren kan geen kwaad." Los daarvan is het college volgens de burgemeester geen fan van bill boards. „Wij hebben de afgelopen jaren regelmatig tegen bedrijven en organisaties gezegd dat ze hun borden moesten weghalen. Als wij dan vervolgens wel toestemming verlenen voor een groot billboard op de Poel zal dat tot vingerwijzin gen leiden. Dat willen we voorko men." De Poel V, waar Van der Zaag dus nog even mee wil wach ten, moet ten zuiden van hotel Goes komen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31