Werken bij het Zeeuwse waterschap Operator 2 'eelandia Hoofd TD/ Werkvoorbereider (M/V) Medewerker Productinformatie en levensmiddelenwetgeving (M/V) 28 banen Wij zoeken: BteSturingstechnicus/PLC programmeur zaterdag 15 mei 2010 üjQi JobTrack.nl ÏÏSl In 2011 fuseren de Zeeuwse waterschappen tot waterschap Scheldestromen. Ondanks de fusie zijn de waterschappen regelmatig op zoek naar nieuwe collega's. Er zijn namelijk veel mensen die de komende tijd met pensioen gaan. Met de vele werkzaamheden die op ons afkomen, hebben we nieuwe collega's nodig om het werk goed uit te blijven voeren. De kantoren in Middelburg en Terneuzen blijven, ook na de fusie, allebei open. Twee tractorchauffeurs/kantonniers (werkgebied Schouwen-Duiveland standplaats Kerkwerve) Vacaturenummer: 10/12 LBO/VMBO-opleiding, richting bediening materieel grond- weg- of waterbouw. In bezit van rijbewijs BE en eigen vervoer. Salaris: maximaal 2.339,- bruto per maand. Senior zuiveringstechnoloog (standplaats Terneuzen) Vacaturenummer: 10/11 HBO of WO opleiding, richting chemische-, proces-, milieu- of gezondheidstechnologie. Kennis van en ervaring met afvalwaterzuiveringstechniek. Salaris: maximaal 4.452,- bruto per maand. Jij bent trots op Zeeland! Op de immense dijken en op het ingenieuze waterbeheer waarbij heel de wereld met ons mee kijkt. En jij werkt daar aan mee. Meestal overdag maar ook bij nacht en ontij staan onze medewerkers paraat. Je bent flexibel en werkt klantgericht. Iedere inwoner is immers onze klant! Jij zorgt er voor dat mensen waar krijgen voor hun geld: sterke dijken, veilige plattelands wegen, schoon oppervlaktewater en de juiste hoeveelheid water in de sloot. Je krijgt van ons een mooie werkomgeving, gezellige werksfeer, uitstekende arbeidsvoorwaarden en veel vrijheid in de uitvoering van je werk. Welkom! (standplaats Eindewege) Vacaturenummer: 10/10 MBO-diploma (niveau 4) Procesautomatiseringstechniek. Kennis en ervaring is vereist, liefst met Siemens besturingssystemen. Salaris: maximaal 3.053,- bruto per maand. Kijk op www.wze.nl/vacatures of www.wszv.nl/vacatures voor uitgebreide informatie over de functies. Heb je niet de mogelijkheid om op internet te kijken? Bel dan naar 088-246 1000 (lokaal tarief) en vraag naar Sanne Szarafinski. Ze staat je graag te woord! Solliciteren kan tot 30 mëi. Waterschap jj Zceov/s-Vlaan4« Waterschap Zeeuwse Eilanden Koninklijke Zeefandia Groep Koninklijke Zeelandia Groep b.v. is een internationaal opererend familiebedrijf dat is gespecialiseerd in het ontwikkelen, produceren, vermarkten en distribueren van hoogwaardige bakkerij ingrediënten en een range aan lossingsmiddelen voor de brood- en banketmarkt. Het assortiment bestaat uit meer dan 2500 producten die wereldwijd hun weg vinden naar zo'n 80 landen. Zeelandia heeft naast vestigingen in de meeste Europese landen ook bedrijven in Azië en Zuid-Amerika. Internationaal telt Zeelandia ruim 1600 medewerkers, waarvan er 430 werkzaam zijn in Zierikzee. Bij Zeelandia draait alles om kwaliteit, innovatie en inspiratie. Dit geven we inhoud door onze kennis te vertalen in oplossingen en ideeën voor onze klanten. Met de verkoop en distributie in eigen hand staan we in nauw contact met de bakker en kunnen we inspelen op zijn wensen en behoeften. Het Zeelandia motto luidt dan ook: 'Creating Possibilities'. Ter verdere versterking van onze organisatie, zoeken we voor onze vestiging in Zierikzee enthousiaste, creatieve professionals die het verschil kunnen en willen maken in de volgende functies: (32 - 40 uur per week) Heb je interesse voor één van deze functies, ga dan naar onze website www.zeelandia.nl. Daar tref je naast uitgebreide functieprofielen tevens informatie aan over hoe je kunt solliciteren. ingrediënten voor brood en banket kW JaffiF Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.nl De functie Deze functie bestaat uit het zelfstandig bedienen en onderhouden van de oliezuiverings- en de waterzuiveringsinstallatie, het lossen van vrachtwagens en schepen en het uitvoeren van eenvoudige analyses. Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen Zelfstandig gemotiveerde werker Enkele jaren werkervaring in vergelijkbare functie is een pré Veiligheidscertificaat VCA-1 Bereidheid meerploegendienst Gevoel voor techniek Stressbestendig en flexibel Collegiaal Vapro-A diploma strekt tot aanbeveling Ons aanbod Wij bieden een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen een week naar onderstaand adres versturen. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met dhr. S. Hendrickx. Martens Havenontvangstinstallatie Vlissingen B.V. Spanjeweg 2 4455 TW Nieuwdorp Nieuwdorp (havennummer 8614) Tel: 0113-672210 www.martenscleaning.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 30