Huwslijk üimm Piet Verburg en Nee Verburg-Lous OytrlBÜBn I familieberichten Ronald Marijke 65 jaar getrouwd Jos Koene 38 zaterdag 15 mei 2010 0 Hlensenlinq.nl Dolverliefd kondigen wij ons huwelijk aan Met een glimlach die nooit voorbij zal gaan gaan trouwen op vrijdag 21 mei 2010 Wij willen elkaar om 15.00 uur het ja-woord geven 1 in het stadhuis te Veere, Markt 5. bent van harte welkom op onze receptie welke gehouden wordt van 20.00 tot 21.00 uur in Café Restaurant Dennenbos, Duinweg 64 A te Oostkapelle. Cadeautip |g Ronald Geertse en Marijke Dingemanse Pinakel 9 - 4336 JG Middelburg - J3IS 1945 2010 Op maandag 24 mei a.s. zijn onze ouders Wie hen hiermee wil feliciteren is van harte welkom op de receptie 22 mei a.s. van 15.30 tot 17.00 uur in het Polderhuis museum, Zuidstraat 154 4361 AK Westkapelle De kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Aanloop 23 4357 HK Domburg Liever geen bezoek aan huis 8HKÜ*"- zoek ik de zoute zeelucht op, om at het zwarte te verdrijven. Verdrietig, maar met goede herinneringen aan haar leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en omoe Levina Elisabeth Louwerse-Louws sinds 2 juli 1980 weduwe van Adriaan Louwerse A Zoutelande, 25 februari 1922 t Vlissingen, 14 mei 2010 Leiderdorp: Magda Michiel en Annemiek Lucas, Indra Saskia en Tom Jasper Westkapelle: Corrie en Piet Els René Middelburg: Hennie en Wim Zoutelande: Jan Piet en Anita Siem Saar Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van "de Tiendenvoor de goede zorgen. Borné 22 4374 DB Zoutelande Moeder is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden woensdag 19 mei om 13.00 uur in zaal "Middendorp", Smidsstraat 16 te Zoutelande. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats- Vinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in zaal "Middendorp". Na een jarenlange vriendschap is overleden bure Levina Marie van Sluijs-de Visser Koba en Frans Klazien en Jaap Kees Jan en Johanna Zout wateren Hollandse luchten bepaalden zijn leven. Olieverf en vrienden gaven het kleur. Eindelijk met Lucy herenigd. Bedroefd nemen we afscheid van onze vader, opa en schoonvader Harry Bouwmeester Weduwnaar van Lucy Peperzak Oud-gezagvoerder KLM Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Tilburg, 15 mei 1922 - Domburg, 13 mei 2010 Marcel en Coco Bouwmeester-van Risp Sara en Martijn Emma Eric en Corry Bouwmeester-van Schaffelaar Jochem en Suzan Jasmijn Amber Sjef en Nora Bouwmeester-Kousemaker Mare en Cynthia en kinderen Paul René Bouwmeester en Carlie Janszen Bart Fien De crematie vindt plaats in besloten familiekring. We herdenken Harry op woensdag 19 mei om 14.00 uur In den Walcherschen Dolphijn, Markt 9 te Domburg. Uw aanwezigheid wordt zeer op prijs gesteld. Correspondentieadres: marcel.bouwmeester@zonnet.nl Een bijzonder mens is heengegaan Zijn reis is voltooid Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van meneer H. Bouwmeester Wij wensen zijrr familie veel sterkte en troost toe. Wouter, Debora Wesley Robin Saman Personeel Grand Cafe De Roode Leeuw Domburg Bedroefd geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, door de Heere uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager, oom en oud-oom Cornelis van Os in de leeftijd van 80 jaar. Yerseke: C.C.J. Comelisse-van Os H. Comelisse Yerseke: H. Nieuwenhuijse-Cornelisse J. Nieuwenhuijse en kinderen Yerseke: N.M. Cornelisse Yerseke, 13 mei 2010 Correspondentieadres: Steeweg5 4401 AN Yerseke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 18 mei om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar dokter de Vos en afdeling Evan het Adm. de Ruyterziekenhuis te Goes, de medewerkers van zorgcentrum Rehoboth en de huisartsen uit Goes en Yerseke. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaar deerde vaste gast meneer H. Bouwmeester Wij wensen familie en vrienden sterkte toe. Familie Riemens en het personeel van Restaurant In Den Walcherschen Dolphyn Het onvoorstelbare is gebeurd... Verdrietig laten wij weten dat, na een strijd die niet te winnen was, te vroeg is overleden onze lieve zorgzame man en vader Jozef Zacharias Maria Delft 1 maart 1955 Goes 12 mei 2010 Hij hield veel van ons. Wij houden veel van hem. Marian Koene - v. d. Burg Robbert Marlies en Camiel Hoogewei 81 4464 AP Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen, condoleren en samenzijn in het uitvaartcentrum van "Monuta", Fluitekruidstraat 8 te Goes, op dinsdag 18 mei van 19.00 tot 20.00 uur. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Na een ziekbed is toch nog plotseling overleden onze medewerker, collega Jos Koene Jos Koene heeft zich vele jaren enorm ingezet voor het openbaar onderwijs in Goes en Noord-Beveland. Wij herinneren hem als een vakbekwaam, nauwgezet en betrokken persoon. Marian, Robert, Marlies en Camiel en de naaste familie leden wensen wij heel veel sterkte en kracht toe. Namens het bestuur, directies, GMR en medewerkers van de scholen van Stichting Openbaar Primair Onderwijs Nobego: De Zuidwesthoek te Goes De Tweemaster te Goes Prof. dr. Kohnstammschool te Goes De Kloetingseschool te Kloetinge De Kattenschulp te Kattendijke Stomperiusschool te Wilhelminadorp De Achthoek te Wolphaartsdijk Het Schengehof te 's Heer Arendskerke De Zuidvliet te Kortgene Prinses Margrietschool te Kats Het Stelleplankier te Colijnsplaat De Vliete te Wissenkerke Ludo Heesters (voorzitter bestuur) Jos Ernst (algemeen directeur) Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze naaste collega Jos Veel te vroeg hebben wij afscheid van hem moeten nemen. Wij zullen zijn grote inzet, persoonlijke betrokkenheid en collegialiteit missen. Onze gedachten gaan uit naar Marian, Robert, Marlies en Camiel en naaste familieleden. Wij wensen hen heel veel sterkte toe. Silvia Antje Jos Joëlle waarom? Dana, de meneer van de garage snapt het ook niet. Liefs en sterkte. Klaas Schanck Autobedrijf Schanck

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 186