van microfinanciering' zeeland 125 De beste in trapliften Strandtenten in Veere mogen langer open zijn BEL GRATIS 0800-0228-700 Meerstemmige zang in Graaf van Buren Zeilen en spelen voor kinderziekenhuis Concert Brassband Wilhelmina in tuin Musica juventa speelt voor opbouw Haïti Fair met workshops, muziek en veel lente Historische wandeling door Oud-Sabbinge Boekenmarkt Scaldis deze maand afgelast STELLING En in advies over Wmo, PGB en belastingteruggave. Autobedrijf Tholen B.V. verkoop onderhoud tuning Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto zaterdag 15 mei 2010 B KORTGENE GOESE SAS COLIJNSPLAAT 's-GRAVENPOLDER POORTVLIET OUD-SABBINGE GOES Heemkundige Kring de Bevelan- den houdt vandaag een historische wandeling door Oud-Sabbinge on der leiding van Ad Beekhakker. On derweg worden een orgelmakerij en een smidse bezocht. De tocht be gint om 13.30 uur bij Van Buiten Uit aan de Bouwensputseweg 1. De boekenmarkt die Vrijmetse laarsloge Scaldis in Goes elke vier de zondag van de oneven maanden houdt, kan in mei niet doorgaan vanwege Pinksteren. De volgende boekenmarkt in De Steen aan de Beestenmarkt in Goes is dan ook pas de vierde zondag van juli. Postcode Plaats Telefoon Afd2241 Opsturen in een envelop zonder postzegel naar: Stannah Trapliften B.V., Antwoordnummer 17006, 2170 VB Sassenheim Nouriya kwam heel veel wijzer uit India terug in Goes. foto Willem Mieras DOMBURG - De strandtenten langs de Veerse kust mogen langer open blijven. Van het college van burge meester en wethouders mogen de strandpaviljoens tot één uur 's nachts de deuren openhouden. Dat is een uur later dan nu is toege staan, maar nog altijd vroeger dan de strandtenten zelf willen. Voorzitter van de Veerse afdeling van Koninklijke Horeca Nederland (KHN) Michiel Kloeg noemt het positief dat het college met de nieuwe sluitingstijden een stap in de richting van de paviljoenhou ders zet. Sinds 1997 is het slui tingsuur van de strandpaviljoens al punt van discussie. KHN heeft altijd gesteld dat de re- gels voor de horeca aan de strand zijde en de landzijde hetzelfde moeten zijn. De paviljoenhouders blijven dan ook van mening dat een sluitingstijd van twee uur rede lijk zou zijn. Nu mag dat een paar keer per jaar, mits een ontheffing is aangevraagd. Toch legt Kloeg - zelf strandpaviljoenhouder - zich bij het compromis neer. „De nieu we sluitingstijden zijn voor ons al tachtig procent winst." Het afgelopen jaar moesten de strandtenten om middernacht dicht. Als het aan het vorige colle ge had gelegen zouden de strand tenten toen al een uur langer open mogen blijven. Maar de raadsfrac ties van SGP/CU en PvdA/GL gin gen daarmee niet akkoord. De groep Noidea treedt vanavond, 15 mei, op in café De Graaf van Bu ren in Kortgene. De vijfmansforma tie Noidea speelt veelal covers van klassieke popsongs, maar geeft er door de vijfstemmige zang een heel eigen interpretatie aan. Het re pertoire van Noidea is breed, even als het arsenaal aan gebruikte in strumenten. Het gebruik van koor zang stimuleert het publiek tot meezingen. Aanvang 21.30 uur. De Stichting Sail4charity houdt vandaag en morgen, 15 en 16 mei, zeilwedstrijden op de Oosterschel- de om de Charity Cup. Terwijl de schepen zeilen, staan er op de kant een springkussen en kraampjes. Er zijn voetbal- en volleybalwedstijd- jes en er kan volop gegeten en ge dronken worden. Vandaag treedt om 20.00 uur de band El Combo op. De hele opbrengst van het eve nement, dat morgen om 17.00 uur sluit, is voor het Sophia Kinderzie kenhuis in Rotterdam. De familie Van Dijke-de Recht stelt de grote tuin aan de Colijnsplaatse- weg 63a in Colijnsplaat morgen, zondag, open voor publiek. Vanaf 15.00 uur speelt bovendien Brass band Wilhelmina onder leiding van Arjo Briggeman. Belangstellen den kunnen rekenen of koffie en thee. Mochten de weergoden niet mee werken, gaat het concert toch door, maar dan in het Colijnsplaatse dorpshuis De Brug, aan de Have- laarstraat. Moet de zaterdagmarkt in Goes wijken voor de Tour-activiteiten? Stem op www.pzc.nl/bevelanden. Stuur Thoolse tips naar tholen@pzc.nl Het instrumentaal ensemble Musi ca luventa geeft vanavond een con cert in de hervormde kerk in 's-Gra- venpolder. Het ensemble speelt werken van Bach en Graupner, die op Pinksteren geinspireerd zijn. De organisatie is in handen van de zen dingsstichting Woord&Daad, die de opbrengst van de collecte ter be schikking stelt voor de wederop bouw van het door een aardbeving getroffen Haïti. Het concert begint om 19.30 uur en de entree is graits. Voor het vierde achtereenvolgende jaar houdt De Zeeuwse Tuinka mers vandaag, 15 mei, een fair aan de Hogeweg in Poortvliet. Zestig standhouders bieden van alles aan en er zijn demonstraties en work shops op uiteenlopend gebied. De accordeonist Papilion uit Bergen op Zoom brengt Franse liedjes ten gehore die op een groot terras kun nen worden beluisterd. De fair is gratis te bezoeken tussen 10.00 en 17.00 uur. (vraag naar toestel 2241) Informeer mij vrijblijvend over de traplift rechte trap traplift met 1 of 2 bochten buitentraplift (Dhr/Mevr) www.stannah.nl 's Werelds meest gekozen en gewaardeerde traplift ruim 75 jaar een begrip in mobiliteit Tuninadaaen 17-18 -19 juni Gagelboslaan 161 Bergen op Zoom Tel. 0164-247636 E: info@tholenbv.nl www.tholenbv.nlwww.saabtuning.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 177