Faosse hr Sasse Poort Westkade/Suikerdijk Sas van Gent Prijs is op aanvraag |jg; BEDRIJFSHUISVESTING Wijngaardstraat 53, Goes, Telefoon 0113 - 250 555 bog@faasse-fermont.nl www.faasse-fermont.nl Industrieweg 6, Terneuzen Wegens bedrijfsverplaatsing bieden wij deze bedrijfsruimte, gelegen aan de rand van het centrum op een bedrijventerrein. Het is momenteel in gebruik ais kantoor (950 m2) en werkplaats/magazijn/opslag (1 150 m2). Het pand beschikt over goede voorzieningen en is voor meerdere bestem mingen geschikt (te maken). Oplevering in onderling overleg. Koopprijs 945.000 k.k. Noordstraat 10, Terneuzen Winkelruimte op een zeer goede ztchtloca- tie, bestaande-uit totaal 3 bouwlagen op een perceel van totaal 274 m2. Het pand heeft een moderne uitstraling en is goed geoutil leerd. Het front is ca. 9 meter breed. De begane grond heeft 175 m2, het souterrain totaal! 50 m2, waarvan 100 rn2 winkelruim- te. Op de verdieping is een pantry, kantine, magazijn en extra kantoorruimte. Aan de achterzijde is een eigen terrein voor 3 pp. Vraagprijs 545.000 k.k. Smithweg 13, 17 19, Goes Op bedrijventerrein "De Poel II" bieden wij fraaie bedrïjfsunits aan met een begane grond opp. van 144 m2. De units zijn voor zien van een overheaddeur, aparte loop deur, toilet, gevlinderde vloer en verdie pingsvloer. Op de verdieping is een kan toorruimte aanwezig. De vrije hoogte is ca. 7 meter. Deze panden zijn ideaal voor klei ne bedrijven, starters of als opslag. Huurprijs vanaf 11.520 per jaar 's Gravenpolderseweg 35A, Goes Op een uitstekende zichtlocatie, aan de rand van de woonwijken Overzuid en Oostmolenpark, circa 85 m2 BVO kantoor ruimte op de begane grond. De voorzienin- genzijn onder meer: toilet, pantry, volledi ge isolatie, databekabeling, 2 entrees, 3 parkeerplaatsen op eigen terrein. Oplevering augustus 2010. Huurprijs 1350 per maand Scottweg 4/ Stanleyweg 5, Goes Op een goed bereikbare locatie bieden wij bedrijfsruimte geschikt voor diverse doelein- j den. Het totaal is 10.576 m2 en bestaat uit 3 afzonderlijke bedrijfsruimten, v.v. overhe- addeuren, toiletgroepen en gasheaters. Ook is er een kantoor en kantine met pan try. Het terrein is volledig omheind en afsluitbaar door schuif poorten. Tevens een flink stuk onbebouwd terrein geschikt voor parkeren, opslag of uitbreiding. Prijzen op aanvraag JÉ#1 Schuttershofgebouw, Terneuzen Op een aansprekende locatie aan de rand van het centrum van Terneuzen, bieden wij kantoorruimte aan in dit fraaie kantoorpand. Er is al kantoorruim te beschikbaar vanaf 150 m2 BVO. Het pand is recent opgeknapt en aange past aan de eisen van deze tijd, waardoor dit pand niet alleen qua ligging, maar ook qua voorzieningen en uitstraling een absolute toplocatie is. In collegiale samenwerking met Kindt Biesbroeck makelaardij. I Huurprijs vanaf 105 per m1 per jaar Smithweg, Goes Aan de Smithweg, op een fantastische zicht locatie op de hoek met de Nansenbaan bieden wij een bedrijfsunit met de mogelijk heid voor showroom. De unit beschikt over 127 m2 op de begane grond en is volledig voorzien van een verdiepingsvloer waardoor ruimt 250 m2 opp: wordt bereikt. Verdere voorzieningen zijn o.a. een overhe addeur, toilet en meterkast. In collegiale ver koop met Stad Zeeland1 makelaardij. Koopprijs 224.500 v.o.n. Smithweg, Goes Aan de Smithweg, op de hóek van met de Nansenbaan bieden wij diverse bedrijfs-, units: De units zijn 70 m2 groot en bieden een mogelijkheid tot het aanbrengen van een verdiepingsvloer waar bijvoorbeeld een kantoorruimte mogelijk is of extra opslagruimte biedt. Verdere voorzieningen zijn o.a. een overheaddeur, afzonderlijke loopdeur, toilet en meterkast. In collegiale verkoop met Stad Zeeland makelaardij. Vlasstraat 10, ede Op een zeer goede locatie, op de grens met Beigie, een bedrijfsterrein van 10.000 m2 met opstallen, Het object is een hal van I totaal 2.085 m2 bestaande uit 2 gedeelten (450 m2 en 1635 m2) met gedeeltelijk een scheidingswand. Op het terrein staan por- I tocabins, te gebruiken als kantoor. Het bui tenterrein is bijna geheel verhard, v.v. drai nage en verlichting. I: Tevens mogelijkheid tot huur Koopprijzen vanaf 65.000 v.o.n. I Vraagprijs 795.000 k.k. «KW! ""4Éy mSS#®®'1' |Aüsfrö//eweg 22-24, Hulst Op bedrijventerrein 'Hogeweg' te Hulst bie den wij een kavel bouwgrond aan met een totale oppervlakte van 6400 m2, waarvan een gedeelte verhard is met asfalt, bere kend op zware aslasten. Het terrein is vol ledig omheind en voorzien van twee Tol hekken. Verkoop in gedeelten vanaf 2000 m2 is mogelijk. Vraagprijs 80 per m2 M •V?: - i Plesmanpark II, Goes Op de goed zichtbare locatie aan een van de belangrijkste uitvalswegen van Goes wordt de laatste hand gelegd aan dit fraaie bedrijfsverzamelgebouw. Het zal bestaan uit meerdere bedrijfsunits, bestemd voor bedrijfsdoeleinden met een afmeting vanaf circa 230 m2. De units kunnen een voudig worden gecombineerd tot een gro ter jBoomdijk 26, Wolphaartsdijk Aan de rand van Wolphaartsdijk wordt een nieuw complex gerealiseerd met ver schillende units die zeer geschikt zijn voor onder meer opslag en stalling. Het betref fen hier units van 144 m2 en één van 544 m2. Alle units zullen worden voorzien van overheaddeuren. Koopsom vanaf 97.500 v.o.n. Huurprijzen vanaf 75 per m2 Verrijn Stuartweg 47-49, Goes Op bedrijventerrein 'De Poel I' bieden wij dit bedrijfspand aan. Het pand bestaat uit twee nagenoeg identieke gedeelten. Een van deze ruimtes is verhuurd. De leegstaan de ruimte is ca. 510 m2 groot en bestaat uit een hal met een hoogte van 4,5 meter en een kantoor aan de voorzijde. De hal is v.v. van heaters en is toegankelijke via een overheaddeur. Oplevering geschiedt in overleg. Koopprijs 445.000 k.k. "SgïSsfe'-ii; - Aan de rand van Sas van Gent gelegen perceel grond met uitgebreide mogelijkheden tot ont wikkeling. De directe omgeving kenmerkt zich door grote industriële bedrijven zoals Cargill, Zuidchemie en geldt als aanvoer en doorvoerroute richting België en Nederland. Het totale per ceel bedraagt 9,3 hectare en kan aan diverse zijden ontsloten worden. De bestemming kent thans royale mogelijkheden voor woon-/werkcombinaties, bedrijvigheid, industrie, etc. Door de ligging in de nabijheid van het Kanaal van Gent naar Terneuzen, de grens met België en een goede aansluiting op alle uitvalswegen richting België en Nederland is de locatie bijzonder geschikt om te gebruiken als logistieke basis/warehousing. Het perceel wordt in zijn geheel of in gedeelten aangeboden. Zadelhoff jn business

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 146