Te huur Multifunctionele bedrijfs ruimten in Bergen op Zoom OOK INTERESSE? KOM KIJKEN Niets staat een groei nu nog in de weg! Zadelhoff Middelburg, Burgemeester Dregmansstraat 1 Op 20 mei tussen 16.00 - 18.00 uur zijn wij op de Ringersweg aanwezig om u te ontvangen. Borchwerf 35, Roosendaal Dit grootschalige distributiecomplex bestaat uit meerdere halsecties c.q. compartimenten. De kantoorruimte is een mix van kantoortuinen, spreekkamers en opslagruimten/archief. ca. 3.460 m2 kantoor, ca. 23.440 m2 bedrijfsruimten en ca.1.940 m2 entresol te huur vanaf ca. 10.000 m2 in huidige staat flexibele verhuurtermijnen vrije hoogte varieert tussen 3 en 10 meter expeditieruimte en 18 loading docks per auto: zeer goed bereikbaar via de A58 en A17. Door de centrale ligging zijn zowel de Randstad als de Vlaamse ruit optimaal te bereiken aanvaarding per direct EUR 19,- per m2 per jaar Voor meer informatie: Van Opstal Bedrijfsobjekten: 076 5 220 600 of www.vanopstalgroep.nl DTZ Zadelhoff: 076 5 209 209 of www.dtz.nl van^>pstal bedrijfsobjekten Functionele winkelruimte van ca 75m!. Ook als praktijkruimte, kantoor of gallery biedt het geheel goede mogelijkheden. Gelegen aan een klein pleintje met zicht op het Bolwerk. Centrum van de binnenstad op loopafstand bereikbaar. Parkeergelegenheid is er voldoende in de directe omgeving, indeling: entree, winkelruimte met brede pui, ruimte met koelunits, kantoor/pantry, toilet. De mogelijkheid bestaat om (onder voorwaarden) extra werkruimte bij te huren. Koop gehele pand bespreekbaar. Huurprijs: 1.250,- per maand (btw niet van toepassing) SC HULT ING Molenwater 81,4331 SE Middelburg T 0118 - 61 66 17, F 0118 - 62 82 78 PMW E: info@schulting-partners.nl NVM www.schulting-partners.nl Het aanbod van nieuwe mul tifunctionele bedrijfsruim ten met een oppervlakte variërend van 108 tot 209m2 is dun gezaaid in Bergen op Zoom (en nabije om geving). Niettemin zijn er aan de Ringersweg nog enkele units direct beschikbaar. Op deze locatie zijn recent twee bedrijfs verzamelgebouwen met in totaal 24 be- drijfsunits gebouwd. Een derde daarvan bestaat uit enkel bedrijfsruimte, de overi ge units beschikken over een ingebouwd kantoor (met of zonder entresolvloer). De bedrijfsvloeren - met een vloerbelasting van 1500 kg/m2 - zijn voorzien van een monolith aangebrachte slijtlaag. Elke unit beschikt over een overheaddeur. In de ge velpuien zijn ter plaatse van de kantoren aluminium kozijnen geplaatst met dub bele beglazing. Per unit zijn verder twee tot vier parkeerplaatsen beschikbaar. Uitstekende locatie Het bedrijvenpark aan de Ringersweg is gelegen op bedrijventerrein Theodorus- haven (nabij hoek Lelyweg) en is boven dien op een uitstekende locatie geves tigd en kenmerkt zich door een directe aansluiting op de Randweg West naar de A4/A58/E312. Zakelijk en particulier gebruik Dit onlangs opgeleverde complex omvat een gevarieerd aanbod van multifunc tionele bedrijfsruimtes, die voor zowel zakelijk als particulier gebruik bijzon der geschikt zijn waaronder assemblage, groothandel, showroom, opslag/distri- butie, bobbyruimte en caravanstalling. Verkoop Van Opstal Bedrijfsobjecten Westersingel 4 4611 HV Bergen op Zoom tel. 0164-240457 contactpersoon: makelaar C. Franken Baas Makelaars Dorpsstraat 57 4661 HM Halsteren tel. 0164-683842 contactpersoon: makelaar P. Baas ondernemer Peter Veld 1 geruime tijd waren we op zoek x\naar bedrijfsruimte in Bergen op Zoom. Lang zonder succes! Units van ruim l.OOOm2 waren dan nog wel sporadisch te vinden, maar voor ons veel te groot en daardoor onpraktisch. Toen deze kans zich voordeed, hebben we die dan ook met beide handen aangegrepen. "En dat is inmiddels een schot in de roos gebleken," vervolgt Peter Veld (directeur/ eigenaar van Somers Van Broekhoven Schilders) enthousiast. Dit erkende schil ders- en onderhoudsbedrijf timmert al heel wat jaren met veel succes aan de weg. De enorme breedte in dienstverlening zal daar ongetwijfeld een bijdrage aan leveren. So mers staat namelijk voor totaalonderhoud! Uit ons jasje "Om zo dicht mogelijk bij onze opdracht gevers te zitten, worden werkzaamheden vanuit twee vestigingen aangestuurd," ver volgt Veld. "Tilburg is al sinds jaar en dag een thuisbasis. Hier in West-Brabant heb ben we nogal eens wisselende panden be trokken. Op de laatste locatie (Halsteren) groeiden we letterlijk uit ons jasje. Opti maal was het daar op voorband eigenlijk al niet want kantoor en werkplaats bevonden zich ook nog eens niet op hetzelfde adres." Gelikt "Dat is nu wel anders. Afgelopen januari gingen de deuren van onze bedrijfsunit aan de Ringersweg open. Ruim 200m2 en het ziet er 'gelikt' uit. Niets staat ons nu nog in de weg onze vleugels nog verder uit te slaan en hier*de komende jaren een flinke groei te realiseren!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 143