Zeelandhallen Goes netwerkt Dagelijks Duurzaam bij Delta netwerken www.deltaridefortheroses.nl 34 Zaterdag 12 juni 2010 Big band muziek op de netwerk bij eenkomst. Sinds de feestelijke lancering op 21 april 2010 is Zeeland een businessclub rijker: Onderne mers Netwerk Zeelandhallen. Met inspirerende activiteiten en een zeer interactieve website wordt Zeelandhallen Goes daar mee dé vaste new businessleveran- cier voor het bedrijfsleven in het Deltagebied, want ONZ net werkt! door Loes van der Hoeven GOES - Ruim 450 personen hadden gehoor gegeven aan de aansprekende uitnodiging Zeelandhallen/Libéma trakteert op een feestelijke avond'. In een sfeervolle ambiance wisselden heel wat visitekaartjes van partners van Zeelandhallen Goes van eigenaar. Het geheel werd omlijst door acroba ten die adembenemende hoogstandjes uitvoerden en de vele 'gouwe ou wen', waarmee Benny's Big Show Or chestra, het grootste podium showor kest van Nederland, menig beentje van de vloer kreeg. Maar voor Frank de Bot, de nieuwe Business Unit Manager van Libéma •Beurzen en Evenementen en tevens verantwoordelijk voor de commer ciële aansturing van Zeelandhallen Goes, is een evenement pas echt ge slaagd als dat een boodschap heeft die overkomt bij de bezoekers. Die luid de op 21 april dat Zeelandhallen Goes na de herpositionering als gevolg van een tegenvallend 2009, helemaal te rug is als business partner van onderne mend Zeeland, West-Brabant, Zuid-Holland en België met een aan tal sterke eigen beurstitels waaronder DELTA houdt er een realis tische strategie op na als het gaat om duurzaamheid. Bin nen die strategie ziet het energie bedrijf het als zijn taak bedrijven, instellingen en particulieren te in spireren om het gebied van duur zaamheid met als uitgangspunt: dagelijks duurzaam. door Loes van der Hoeven GOES - Het zijn juist die alledaagse dingen die op vaak verbazingwek kend eenvoudige wijze verduur- 2£amd kunnen worden zonder reali teitszin te verliezen. Daarom hield DELTA iin de Zeelandhallen in Goes voor circa 600 genodigden uit zijn verschillende doelgroepen een inspire rend programma georganiseerd rond om het thema 'Dagelijks Duurzaam'. "De burgemeesters van de aandeel houdergemeenten hebben wij ge vraagd tien bijzondere inwoners, die Contacta.nl en met diverse aanspre kende coproducties. Het ambitieuze team kenmerkt zich door een proac tieve marktbenadering en ondersteu ning in de wensen van zijn klanten en duurzaamheid een warm hart toedra gen en hun partners mee te brengen naar Goes", legt Brigitte Hendrikse, corporate coördinator duurzaamheid van DELTA en initiatiefnemer van het Dagelijks Duurzaam Event uit. "De avond hebben wij verzorgd rond om een duurzaam diner dat winnaars van de eerder door ons georgani seerde kookwedstrijd hebben bereid. Het driegangen menu bestond uit ge rechten waarin voornamelijk streek producten waren verwerkt, die een korte en dus energiebesparende berei dingswijze nodig hebben. Het resul taat was werkelijk verbluffend." Pre- hoe kan dat beter dan regelmatig busi ness events te organiseren. Met het lidmaatschap van ONZ blijft men op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen binnen Zeelandhal- sentator van het avondvullende pro gramma was de Zeeuwse Sanne de Regt, Miss Nederland 2003/2004. DELTA levert energie, infra- en mi lieudiensten én digitale services, zoals internet, telefonie en radio en tv-sig- nalen. De ambitie van the multi-utility com pany is om in 2050 C02 neutraal te zijn, iets wat alleen stapsgewijs kan worden gerealiseerd. Het bedrijf is de grootse verstrekker van zonne-ener- gie in Nederland. Tijdens het Dage lijks Duurzaam Event maakte com mercieel directeur Jaap Rieter be kend dat Deltaj vanaf 1 mei 2010 250 Foto: duofoto len Goes én groeit hét eigen netwerk tijdens inspirerende business events snel. Meer informatie: unuw.zeelandhallen.nl Foto: duofoto daken in Zeeland wil voorzien van zonnepanelen waarop het bedrijf een subsidie verstrekt van 380 euro per set. Daarmee bedraagt de prijs slechts 2000 euro. Eén set levert dagelijks 600 kilowattuur (kWh) op. Dat is vol doende om mee te kunnen koken. De enige voorwaarde die aan deze ac tie is gekoppeld, is dat de toekomstige eigenaren stroom van Delta moeten (gaan) afnemen. Het doel ervan is, het gebruik van zonne-energie te sti muleren voor zowel onze klein-zake- lijke als particuliere afnemers. Meer informatie: unuw.delta.nl Genieten van een gezonde Zeeuwse maaltijd. Ride for the Roses in somen werking met PZC Inschrijven voor bedrijventeams: f ten behoeve van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 140